Kapat
Vans x The Simpsons
Victorinox
Ana Sayfa Markalar Victorinox

Cinsiyet

Renk

FİYAT ARALIĞI

Victorinox

%10
24 SAATTE KARGODA
Tablet Çantası Black
569.00 ₺
512.10 ₺
%10
Waist Bel Çantası Green - Black
%10
Toiletry Kit El Çantası Black
%10
Toiletry Kit El Çantası Red
%10
Swiss Army Sırt Çantası Black
%10
Tablet Çantası Green - Black
%10
Laptop Çantası Black
569.00 ₺
512.10 ₺
%10
Vx Sport Sırt Çantası Black
%10
Vx Sport Sırt Çantası Black
%10
Travel Evrak Çantası Black
%10
Sling Sırt Çantası Black
719.00 ₺
647.10 ₺
%10
Sırt Çantası Black
779.00 ₺
701.10 ₺
%10
Sırt Çantası Dark Earth
869.90 ₺
782.91 ₺
%10
Carteria 2 Erkek Cüzdanı Black
%10
Carteria 1 Erkek Cüzdanı Black
%10
Sırt Çantası Black
855.00 ₺
769.50 ₺
%10
Carteria Pasaportluk Black
319.00 ₺
287.10 ₺
%10
Carteria S Erkek Cüzdanı Black
%10
Sling Sırt Çantası Red
719.00 ₺
647.10 ₺
%10
Almont 3.0 Sırt Çantası Black


Victorinox Çanta keskin bıçaklardan yüksek kalitedeki valizlere kadar her alanda kaliteli!

Geleneksel İsviçre şirketi Victorinox, orijinal “İsviçre Ordusu Bıçağı”nın üretimi ile ün kazandı. Bugün, cep bıçaklarına ek olarak özellikle bavullar, el arabaları ve dizüstü bilgisayar çantaları, şirketin dünya çapındaki başarısına katkıda bulunmaktadır.

Victorinox kasaları ve çantaları, dikkatli işçilikle ve estetik duygularla üretilerek, çantaları çekici ve göz alıcı kılar. Victorinox sırt çantaları, giysi çantaları son derece sağlamdır ve tüm seyahatlerinizde güvenle size eşlik eder. Tabii ki sadece sert kabuklu çantalar üretmez, Victorinox çanta modellerine de sahiptir.

Victorinox sırt çantaları, Victorinox bel çantaları ve giysi çantaları, çok sayıda pratik iç tasarıma sahip geniş bölmeler sunar. Ek bölmeler, bölücüler ve çıkarılabilir cepler ergonomik kullanım sağlar. Naylon koleksiyonları, içinde ilave dış bölmeleri barındırmak için yumuşak malzemeden yapılmıştır.

Ultra hafif polikarbonatları sayesinde uzun yolculuklar için mükemmel bir arkadaş Victorinox Çanta!

Net ve göze çarpmayan kesimler gereksiz detaylara yer vermez ve sadece Victorinox logosu veya İsviçre haçı ile dekore edilir. Parlak sarı veya kırmızı renkli Victorinox Hardshell valizleri ile hep yanınızda.

Victorinox Business Division, Evrak Çantaları, Dizüstü Bilgisayar Çantaları ve Mobil Ofisler sunmaktadır. Bununla birlikte, Victorinox'un nispeten sportif görünümlü evrak çantaları, deriden yapılan iş çantalarından ve dizüstü bilgisayar sırt çantalarından çok daha azdır ve modern iş insanlarına maksimum hareketlilik sağlar. 

Dinamik uyum, rahat ofis kıyafetleriyle mükemmel uyum sağlar, ancak ergonomik formu sayesinde Victorinox evrak çantaları da bir giysinin aksesuarı olarak kullanılabilir.

Temiz bir şekilde işlenmiş dikişler veya pratik kenar koruması, hava yolculuğu sırasında bagajların taşınması sırasında tekrar tekrar meydana gelen büyük zorluklara da dayanabilir. Üst düzey güvenilirlik ve rakipsiz işlevsellik, her iş seyahatinde iyi bir izlenim bırakan her Victorinox kullanıcısının verimine yansır.  Çok daha fazlası ecanta.com.tr'de.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla