Kapat
Bot Fırsatları
Victorinox
Ana Sayfa Markalar Victorinox
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

VictorinoxVictorinox


Konserve açacağı, makas, tornavida, bıçak gibi çok sayıda parçayı içeren işlevsel bir alet olan İsviçre Çakısı’nın üretici markası olan Victorinox’un 1984’te kurulduğu biliniyor. 1891 yılına kadar İsviçre Ordusu için çakı üreten şirket, haç ve kalkan simgesini 1909’dan beri kullanıyor. 


Günümüzde Victorinox markası kapsamında bıçak ve çakılara ek olarak valiz, çanta gibi ürünler de yer alıyor. Ürettiği çakılar ile dünya çapında bir üne kavuşan bu marka etiketiyle üretilen ürünler de sağladığı güven dolayısıyla büyük ilgi görüyor ve geniş kitleler tarafından kullanılıyor. 


Ergonomik Victorinox Çanta Modelleri eçanta’da!


eçanta güvencesiyle satışa sunulan Victorinox ürünleri arasında sırt çantası, laptop / i-pad çantası, boyundan asmalı küçük çanta çeşitleri, aksesuar çantası, bel çantası, portföy cüzdan gibi farklı işlevlerde kullanılabilecek parçalar yer alıyor. Hepsi son derece kaliteli şekilde üretilen ve işlevsel özelliklerle donatılan bu çantalar günlük hayattaki işlerini kolaylaştıracak birer parça olmalarıyla dikkat çekiyor.


İlk olarak sırt çantalarıyla başlayacak olursak söz konusu çantaların son derece kullanışlı ve büyük boyutlu olduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Bu özellikleri sayesinde seyahat kullanımı için de elverişli hale gelen sırt çantaları, Victorinox çanta modellerinin en kullanışlıları arasında yerini alıyor. Sırt çantalarının birçoğunda bulunan dizüstü bilgisayar bölmesi sayesinde bu çantalar aynı zamanda laptop çantası olarak da değerlendiriliyor. 


Bununla birlikte klasik 2 kol askısı veya bir elde taşıma kulpu ile taşınan çantaların yanında, tekerlekleri ve kademeli çekçek paneli sayesinde farklı bir taşıma alternatifi sunan çanta modelleri de yine Victorinox’un kullanışlı çantaları arasında bulunuyor. Bu çantaların içinde telefon cebi, anahtar asma yeri gibi organizer iç ceplerin de bulunması çantaların kullanışlılığını artırırken çantanın içinin karışık bir görüntüye sahip olmasının da önüne geçiyor.


Sırt çantası ile laptop çantasını bir arada kullanmak yerine müstakil bir laptop çantası tercih etmek isteyenler için Victorinox’ta son derece kullanışlı alternatifler yer alıyor. Söz konusu çantaların zarif tasarımları, organizer iç cepleri, ayarlanabilir omuz askıları ve çeşitli bölmeleri sayesinde bu çantayı laptop çantası dışında farklı işlevlerle kullanma şansın da oluyor. 


Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerin sırasında yanında olmasını istediğin aksesuarları tek çanta içinde derli toplu bir şekilde taşımak istersen Victorinox’un aksesuar çantası bu noktada çok kullanışlı bir tercih olabilir. Farklı boyutlardaki aksesuarları yerleştirebileceğin çeşitli bölmelere sahip bu çanta, seyahatlerinde en büyük yardımcılarından biri olacak!


Victorinox markalı çanta seçenekleri arasında yer alan çapraz askılı çanta ve bel çantası modelleri görece küçük boyutlarda çanta kullanmayı sevenlerin tercihi oluyor. Bu çantalar cüzdan, telefon gibi birkaç parça eşyadan fazla ağırlık taşımayı sevmeyenler için ideal boyutlar sunuyor.


Son olarak cüzdan konusunda kaliteden vazgeçmeyenlerin tercihleri arasında yer alan cüzdanlar, Victorinox’un sade ve şık tasarımı ile tarzını yansıtmana yardımcı oluyor. Bu ürünler uzun ömürlü kullanımları ve ideal boyutları sayesinde cüzdan konusundaki tüm beklentilerini karşılıyor.


Avantajlı Fiyatlarla Victorinox Çantalar eçanta’da!


Her alışverişte olduğu gibi Victorinox markalı ürünlerin alışverişinde de kullanıcıların göz önünde bulundurdukları başlıca hususlar arasında fiyatlar yer alıyor. Victorinox Türkiye satıcılarından biri olan eçanta’da Victorinox’un çeşitli bütçelere uygun çantaları bulunuyor. 


Bu noktada geniş bir fiyat aralığına sahip olan söz konusu çantaların fiyatları çeşitli ölçütlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu ölçütler arasında çantanın kullanım amacı, işlevselliği, boyutları sayılabiliyor. 


Son derece güvenli bir alışveriş imkanı sunan eçanta sayesinde orijinal ürün garantisiyle bu çantalara ulaşma şansın oluyor. Tüm ayrıcalıklara ek olarak eçanta’dan yapacağın tüm alışverişlerde kargoya sadece 1 TL ödeme fırsatı sayesinde buradan yapacağın alışverişler daha keyifli hale geliyor.


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla