eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz

Vakko Çanta ve Tüm Ürünleri

Vakko Büyük Logo

VAKKO ÇANTA & Cüzdan

VAKKO MODELLERİ MAĞAZALARIMIZDA

|

GORDION AVM - ULUS MERKEZ MAĞAZA

 
Vakko Kadın Çanta

VAKKO
KADIN ÇANTA

Vakko çanta modelleri, hem uzun yıllar kullanıma dayanıklı
ve pratik çanta arayanlar hem de şık ve zarif görünümlü
bir aksesuar edinmek arzusunda olan stil sahibi kişiler için
en ideal parçalar olarak biliniyor.

Vakko Cüzdan

VAKKO
KADIN CÜZDAN

Cüzdan tasarımında ayrıcalık yaratan Vakko,
yüksek kalite materyalleri ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğin
aksesuarlara imza atıyor.

Vakko Monogram Çanta

VAKKO
MONOGRAM ÇANTA

Vakko monogram çantalar, zamansız tasarımlarıyla kadınların
gardıroplarında yer edinmeye devam ediyor. Detaylar için
müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vakko Çanta

Türkiye’nin en eski, köklü ve kalitesiyle adından söz ettiren hazır giyim ve aksesuar markalarından olan Vakko, özellikle çantalarıyla uzun yıllardır adından söz ettirmeyi başarıyor. Vakko çanta modelleri, hem uzun yıllar kullanıma dayanıklı ve pratik çanta arayanlar hem de şık ve zarif görünümlü bir aksesuar edinmek arzusunda olan stil sahibi kişiler için en ideal parçalar olarak biliniyor. Vakko çantalar, zamansız tasarımlarıyla eforsuz bir şıklığın en iyi bilinen sembolleri olarak tarzıyla dikkat çeken kadınların ve erkeklerin gardıroplarında yer edinmeye devam ediyor. Kaliteli materyalleri, usta işçiliği ve en son trendlerle kendine has orijinal çizgisini birleştirerek kullanmaktan keyif alacağın birbirinden çarpıcı parçalara imza atan Vakko çanta modelleri, bütün gözlerin üzerinde olmasını sağlıyor.

Vakko Kadın Çanta Modelleri

Kadınların çanta düşkünlüğü bu aksesuarların hem pratik hem de şıklığı en iyi tamamlayan parçalar olmasından kaynaklı. Bu durum bir de Vakko’nun yalın ve sofistike çizgilere sahip tasarımlarıyla birleştiği zaman, bu çantalar gerçek birer arzu nesnesine dönüşüyor. Vakko, yeni sezon çantalarında her zaman dünyanın en son trendlerinden ilham alan, aynı zamanda kendi klasik tarzını baz alarak her kesimden insanın keyifle kullanabileceği modeller tasarlıyor. Vakko çanta fiyatları, sunulan kalitenin ve benzersiz dizayn özelliklerinin hakkını veren ve bu çantaların uzun yıllar kullanılabileceğini düşününler için ideal seviyede bulunuyor. Vakko kadın çanta modelleri, farklı ihtiyaçlara ve zevklere sahip kadınlara hitap edebilmek adına geniş bir ürün yelpazesinde sunuluyor. Her yaştan moda tutkununa seslenen, rahatlığı sayesinde yoğun tempolu işlerde çalışan kadınlar ve yeni anneler tarafından da tercih edilen Vakko postacı çanta modelleri, uzun ve rahat askıları ve çok sayıdaki bölmeleriyle her sezonun favorisi. Vakko çanta indirim zamanlarını takip ederek farklı modellere sen de kolayca ulaşabilirsin.

Vakko Erkek Çanta Modelleri

Son yıllarda şehir hayatının yoğun temposu erkekler arasında çanta kullanımını yaygınlaştırdı. Vakko erkek çanta modellerinin zarif ve maskulen şıklığının da bu popülerlikte bir rolü olduğu inkar edilemez. Vakko monogram çanta modelleri ise stil sahibi ve elegan görünmeyi seven erkeklerin en çok tercih ettiği altermatifler arasında yer alıyor. Hareket özgürlüğünün kısıtlanmasını sevmeyen ve rahatça ellerini kullanabilmek isteyen erkeklerin favorisi olan Vakko postacı çanta modelleri, sadece pratik ve rahat olmasıyla değil, minimalist ve güçlü hatlarıyla da görünümüne özen gösteren erkeklerin beğenisini kazanıyor. İş adamları, öğrenciler, sporcular ve farklı kesimden ve yaştan pek çok erkeğin kullandığı Vakko erkek çantaları, yıllara meydan okuyacak şekilde dayanıklı materyaller ve deneyimli işçilikle üretiliyor. Böylece Vakko çanta fiyatları, ürünlerin kalitesi ve dizayn özellikleri göz önüne alındığında ideal seviyede yer alıyor. Dileyenler, Vakko indirimli çanta modellerinden zevklerine uygun parçaları kolaylıkla bulabiliyor.

Vakko Cüzdan Modelleri

Çanta modellerinde olduğu kadar cüzdan tasarımı ve üretiminde de Türkiye çapında önde gelen markalardan biri olan Vakko, yüksek kalite materyalleri ile uzun yıllar boyunca kullanabileceğin aksesuarlara imza atıyor. Vakko kadın cüzdanı modelleri, erkeklerin en sık tercih ettiği hediye seçenekleri arasında. Vakko erkek cüzdan modelleri ise maskulen çizgilere ve sofistike tasarımlara sahip olup her yaştan ve stilden erkeğin kullanmaktan keyif alacağı şekilde özel olarak dizayn ediliyor. Monogramlı cüzdan modelleri, Vakko çantalarla birlikte kullanmak için en uyumlu seçimler arasında gösteriliyor.
Vakko markasıyla yapılmış olan anlaşmamız Vakko ürünlerinin sadece mağazamızda satışının yapılmasını gerektiriyor. Çanta ve cüzdan modellerinden satın almak için müşteri hizmetlerimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsin.

× Vakko Popup Banner

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ

0850 811 11 21

Vakko markasıyla yapmış olduğumuz anlaşma gereği, Vakko ürünlerinin satışı sadece mağazalarımızda yapılmaktadır.

Çanta ve cüzdan modellerinden satın almak için müşteri hizmetleri birimimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Adres Pin'i

Gordion Avm Koru Mah. Ankaralılar Cad. No: 2/132 1. Kat

Adres Pin'i

Ulus Merkez Mağaza Hisar Parkı Cad. Çantacılar Sk. No:8

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla