Kapat
Barem
Ana Sayfa Outdoor Stanley Termos ve Matara
KATEGORİLER
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Stanley Termos ve MataraStanley Termos

İçecekler genel olarak sıcak içecekler ve soğuk içecekler olmak üzere 2 gruba ayrılıyor ve her içecek kendi kategorisindeki ısıda tüketildiğinde daha lezzetli oluyor. Ev ortamında her içeceği istediğin ısıda tüketebilmen mümkün olurken dışarıya çıktığında işler biraz zorlaşabiliyor. İşte bu noktada 100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Stanley markasının termosları kurtarıcın oluyor ve işlerini kolaylaştırıyor.

Stanley termos çeşitleri, içeceklerin ısısını koruyor. Bu sayede dışarıda geçirdiğin vakitlerde de içeceklerini dilediğin ısıda tüketme şansın oluyor, içeceklerin lezzeti de hep aynı kalıyor. Isıyı uzun süre boyunca koruyan söz konusu termoslar, sağlıklı materyallerden üretildiği için sağlık açısından da herhangi bir sorun oluşturmuyor.

Termos kullanımının son yıllarda daha yaygın bir hale geldiği herkes tarafından görülüyor ve biliniyor. Pek çok termos çeşidi bulunsa da Stanley termos çeşitleri bu konuda bir âdeta bir moda ikonu haline gelmiş durumda. Stanley termosların sahip olduğu kaliteli özellikler, söz konusu termosları bu derece bilinir hale getiriyor ve bu bilinirlik gün geçtikçe daha çok artıyor. Zira kalite her mekanda ve her dönemde kendini belli ediyor. Stanley termosları kullananlar bu termosların farkını bariz bir şekilde deneyimleyebiliyor.

Termos kullanımının yaygınlaşması, plastik kullanımını azalttığı için kişisel avantajlara ek olarak doğaya da önemli ölçüde katkı sağlıyor. Dışarıda kahve içerken plastik veya karton bardaklar yerine, kahveni bu termoslara doldurarak satın alman doğayı koruma adına küçük bir adım gibi görünse de kitleler halinde uygulandığında etkili bir koruma önlemi oluyor. 

Sen de termos konusunda Stanley kalitesinin ayrıcalıklarını yaşamak istiyorsan eçanta’yı ziyaret edebilir, buradaki Stanley termos özellikleri ve modellerine göz atabilir, kaliteli ve güvenli bir alışveriş avantajıyla eçanta üzerinden Stanley termosunu satın alabilirsin. Üstelik herhangi bir limit olmaksızın kargoya yalnızca 1 TL ödersin!

Kaliteli, Ergonomik ve Sağlıklı Stanley Termos Modelleri

Stanley termoslar farklı kullanım alanlarına yönelik modelleri ve boyutlarıyla karşına çıkıyor. Bu modellerin tamamının ortak özelliği ısıyı başarılı bir şekilde korumaları ve ergonomik özelliklerle donatılmaları oluyor.

Genellikle dışarıda uzun vakit geçireceğin zamanlarda kullanabileceğin Stanley termos 1 lt ve daha fazla hacmi olan termoslar büyük boyutları sayesinde ergonomik bir kullanım sağlıyor. Bu termoslar sayesinde yanına daha fazla içecek alabiliyor, içeceğini günün farklı zamanlarında aynı ısıda lezzetli bir şekilde tüketebiliyorsun. 

Dışarıda çok uzun vakit geçirmeyeceğin, çok fazla içeceğe ihtiyaç duymayacağın zamanlarda ise 0.25 lt boyutlarında Stanley küçük termos modelleri daha kullanışlı oluyor. Böylelikle yanında fazladan ağırlık taşımak zorunda kalmıyorsun, termosunu küçük çantalarının içinde bile kolaylıkla muhafaza edebiliyorsun. 

İnovatif boyutları sayesinde arabaların bardak taşıma kısımlarında taşınabilen Stanley mug termoslar, özel araçla yapılan seyahatlerin vazgeçilmezi haline gelmiş bulunuyor. Değişkenlik gösterme ihtimali olsa da toplu taşıma ile seyahat ederken de bu mug çeşitlerini yine bardak taşıma yerlerinde kullanabilme şansın oluyor.

Çalışma masanda kahve veya bir başka sıcak / soğuk içecek tüketmekten vazgeçemiyorsan ve içeceklerinin ısısını uzun süre boyunca koruyamamaktan şikayetçiysen Stanley termos bardak modelleri bu konuda en büyük yardımcın oluyor. Sıcak ve soğuk içeceklerin ısısını 3 - 4 saat boyunca koruyan bu termos bardaklar sayesinde çalışma saatlerinde tüketeceğin içecekler artık lezzetini kaybetmeyecek!

Stanley güvencesi ile satışa sunulan yemek termosu ve kamp çantası sayesinde içeceklerinden sonra yiyeceklerin de Stanley koruması kapsamına giriyor. Yemek termosu sadece yemek taşıyabileceğin büyüklükteyken kamp çantası sayesinde ısısını korumak istediğin farklı türlerdeki gıda maddelerini aynı yerde taşıma şansın oluyor. Böylelikle piknikler ve kamplar artık daha kolay hale geliyor.

Piknik demişken Stanley termos bardak setlerinden bahsetmeden geçmemek gerekiyor. 4 adet bardağı içinde bulunduran bu setler sayesinde ailecek Stanley kalitesinden yararlanma şansınız oluyor.   

Stanley termos matara ve pipetli su termosları sayesinde özellikle yaz aylarında ısınmış su içmek zorunda kalmayacaksın. Isıyı uzun süre boyunca koruyan küçük boyutlardaki bu ürünler sayesinde soğuk suyunu veya içeceğini dilediğin her yere taşıma şansı elde edeceksin.

Stanley Termosların Öne Çıkan 3 Özelliği

Stanley termoslar kaliteleri, uzun süre boyunca ısıyı korumaları ve sızdırmaz özellikleriyle biliniyor. Ancak bu özellikler bazen değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin bir termosun buzlu saklama süresi 22 saat sürerken bir başka termosta bu süre 8 gün sürebiliyor. Bunların dışında Stanley termosların herkes tarafından bilinmesi gereken 3 spesifik özelliği bulunuyor. 


Ömür Boyu Garanti


Stanley termosların en çok dikkat çeken ve altı çizilmesi gereken özelliklerinden birisi bu termosların ömür boyu garantili olarak satışa sunulması oluyor. Isı kayıplarına ve sızdırmaya karşı, satın aldığın ilk günden başlayarak tüm kullanım boyunca Stanley markası, ürünlerini garanti kapsamında tutuyor. Böylelikle Stanley termos garantisi kullanıcıya ekstra bir güven veriyor. 


18/8 Paslanmaz Çelik


Paslanmaz çeliklerin 18/10, 18/8, 18/0 gibi türleri vardır ve 18/8 paslanmaz çelikte %18 krom ve %8 nikel bulunur. Bu da söz konusu çelik malzemenin ve dolayısıyla bu malzemeden üretilen ürünlerin son derece dirençli olduğunu gösterir. Yani 18/8 paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Stanley vakumlu termos ve çeşitleri aşınmaya ve paslanmaya karşı çok yüksek oranda dirençlidir. 


BPA İçermez


Sert plastiklerin içinde bulunan kimyasal bir bileşenin adı olan BPA; gıda ve içecek ambalajlarında, bazı tıbbi aletlerde, DVD ve CD’lerde ve daha pek çok alanda kullanılıyor. İnsan sağlığına olumsuz etkileri olan BPA’nın Stanley termosların yapımında kullanılmadığı biliniyor ve bu da bir termos için önemli bir özellik oluyor. Termos alırken özellikle BPA içermeyen ürünleri tercih etmek gerekiyor. Bu noktada Stanley termoslar sağlıklı bir seçenek oluyor. 

Stanley Termos Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stanley termoslar çeşitli özelliklerle donatılmış şekilde üretiliyor ve senin de bu termosları satın alırken bazı ölçütleri göz önünde bulundurman gerekiyor. Söz konusu ölçütlerin başlıcaları aşağıdaki gibi sıralanıyor:

Boyut

Stanley termosları satın alırken öncelikle boyutunu göz önünde bulundurmalısın. Sık sık uzun seyahatler yapan biriysen görece büyük boyutlardaki termosları tercih etmen daha avantajlı bir kullanım elde etmeni sağlar ve termostan alacağın verimi artırır. Ancak sadece günlük yürüyüş, spor gibi aktivitelerinde kullanmak için bir termos satın almak istiyorsan biraz daha küçük boyutlu olanlara göz atabilirsin.

Kullanım Alanı

Seçim konusunda kullanım alanı aslında boyut kriteriyle benzer özellikler gösteriyor. Ancak burada devreye Stanley mug termos modelleri de giriyor. Araba bardak tutucular ile uyumlu olan bu modelleri özel aracınla seyahat ettiğin zamanlarda da güvenli bir şekilde kullanma şansın oluyor. Bununla birlikte yemek termosu olarak kullanılabilecek modeller de kullanım alanını artırıyor. Termosu alırken de bu özellikleri göz önünde bulundurman kullandığın alanlarda sana kolaylık sağlıyor.

Isıyı Koruma Süresi


Stanley kalitesi ile satışa sunulan termosların ısıyı koruma süreleri farklılık gösterebiliyor. Üstelik bu termosların sıcak, soğuk ve buzlu içecekler için ayrı ayrı koruma süreleri bulunuyor. Örneğin buzlu saklama süresi bazı termoslarda 22 saatken bazı termoslarda bu süre 8 güne kadar çıkabiliyor. Termosunu satın alırken kaç saatlik bir ısı korumasına ihtiyaç duyduğunu belirlemeli, çeşitli seçenekler arasından bu süreye göre bir seçim yapmalısın.


Renk


Stanley termosların wine, hammertone green, matte black, nightfall, polar gibi muhtelif renk seçenekleri bulunuyor. Bu renkler arasından tarzını yansıttığını düşündüğün tonu seçebilirsin. Soft renklere sahip olan bu termosları farklı ortamlara uyumlu bir şekilde kullanabilirsin. Stanley termos beyaz ve siyah seçenekleri, uyum konusunda daha risksiz renkler olduğu için farklı zamanlarda ve farklı parçalarla uyum içinde kullanmak için bu renkleri de tercih edebilirsin. 


Temizlik Özellikleri


Stanley termos temizleme konusunda herkesin en çok merak ettiklerinden birisi termosların bulaşık makinesine atılıp atılmaması oluyor. Bu noktada Stanley termosların tamamı bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmayabiliyor. Eğer termosunu bulaşık makinesinde yıkayarak temizlemek istiyorsan inceleme aşamasında ürün özelliklerine bakarken bu ayrıntıya dikkat etmelisin.

Stanley Termosların Kullanım Alanları

Termos günlük hayatta zaman zaman, seyahatlerde ise sıkça ihtiyaç duyulan bir ürün olarak biliniyor. Stanley termoslar bu ihtiyacını fazlasıyla karşılamaya yetiyor. Dayanıklılıkları ve kaliteleri sayesinde bu termoslar daha çok dağcılar, kampçılar tarafından tercih ediliyor. Zira doğanın zorlu şartlarında Stanley termoslar ısıyı koruduğu gibi, doğadaki olası olumsuz etkilerden de en az şekilde etkileniyor. Stanley termos yorumları incelendiğinde burada anlatılanların bir abartı olmadığı görülebiliyor.  


Stanley markasında birçok termos çeşidi olduğu için termosların kullanım alanları da buna bağlı olarak çeşitleniyor. Farklı amaçlara hizmet eden termos çeşidi arttıkça, bu termoslardan alınan verim de aynı ölçüde artıyor. Termosların kullanıldığı başlıca alanları şimdi birlikte inceleyelim:


Stanley Termos Fiyatları

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Stanley termosların eçanta’da birçok çeşidi satışa sunuluyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde Stanley termos fiyatları da çeşitlilik gösteriyor ve farklı bütçelere uygun Stanley markalı termos bulmak mümkün oluyor. 


Orijinal ürün güvencesiyle alışveriş yapabileceğin eçanta’daki Stanley termosların fiyatları termosun hacmine, kapak özelliklerine, kulp özelliklerine, ısıyı koruma sürelerine göre değişebiliyor. 


Değişen fiyatlardaki ve çeşitli özelliklerdeki termoslar arasından ihtiyaçlarına, zevklerine, beklentilerine ve bütçene uygun termosu satın alıp Stanley kalitesinin keyfini ve konforunu sen de deneyimleyebilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla