Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Outdoor Termos ve Matara
KATEGORİLER
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Termos ve MataraTermos


Sıcak ve soğuk içecekler günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası oluyor. İş yerinde,  ofiste ve okul ortamında seni ayakta tutan, enerji veren içecekler adeta pilini dolduruyor. Yorgun anlarında, en tükenmiş saatlerinde bir kahve ya da çay içip kendine gelebileceğini unutma. Gün içinde sıvı alarak hem kendini iyi hissedeceksin hem de vücudunu uyandıracaksın. Bunun için ihtiyacın olan kaliteli bir termos ve en sevdiğin içecek!


Termoslar, eçanta kalitesiyle senin de nadide eşyalarından biri olmaya aday. Kampa giderken, uzun yolculuklarda, okulda ders aralarında ve iş yerinde mola verirken rahatça kullanabileceğin termoslar sayesinde dilediğin anda sıcak suyun ya da içeceğin bardağında olacak. Eğer kendine ya da sevdiklerine ısıyı saatlerce koruyabilen bir termos almak istersen; sana en kaliteli ürünleri nasıl seçeceğini anlatacağız. 


Termosu hangi ortamlarda kullanabilirim? Termosun bakımı nasıl olur? Termoslar kaç saat ısıyı koruyabilir? İşte bu kafa karıştıran alışveriş sorularını şimdi burada yanıtlayacağız. Termos almadan önce aklında tutman gereken bazı bilgileri merak ediyorsan; aradığın pek çok yanıt senin için sadece bu satırlarda! Dilersen, milyonlarca kişinin çantasından eksik etmediği termosları daha yakından tanıyalım:


Termoslarda Olması Gereken Özellikler Nelerdir?


Isıyı Koruma SüresiÇift YalıtımBardak Tutuculara UyumlulukÇelik Gövde
Termoslar Isıyı Nasıl Korur?


Termosun keşfi 1913 senesine kadar uzanmaktadır. Günümüzde herkesin elinde olan termoslar ısıyı nasıl korur hiç merak ettin mi? Sana şöyle ifade edelim:
Termoslar Nerelerde Kullanılır?
Termos Temizliği Nasıl Yapılır?
Termos Fiyatları Ne Kadar?
Termos Nasıl Kullanılır?
Termosa Hangi İçecekler Eklenebilir?Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla