eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Okula Dönüş
Crocs Terlik
Ana Sayfa Ayakkabı Crocs Terlik
Crocs terlikler basit kullanımı, rahatlığı ve hafifliği yönünden tercih edilenler arasındadır. Günlük kullanımda ayakların rahat etmesi çok önemlidir. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Beden
FİYAT ARALIĞI

Crocs Terlik

Fl Ol Disney Frozen2 Cg K Çocuk Terlik Ice Blue
%12
Classic Clog K Çocuk Terliği Ballerina Pink
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Flame
%17
Classic Kadın Terlik Ballerina Pink
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Lemon
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Orchid
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Slate Grey
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Fresco
%17
Classic Kadın Terlik Mineral Blue
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Lime Zest
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Navy
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Erkek Terlik Navy
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Erkek Terlik Army Green
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Erkek Terlik Black
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Erkek Terlik Slate Grey
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Erkek Terlik Pepper
%17
349.00 ₺
289.00 ₺
Classic Kadın Terlik Black
%22
399.00 ₺
309.00 ₺
Crocband Kadın Terlik Pearl Pink / Wild Orchid
%25
Crocband Kadın Terlik Digital Aqua
%25
399.00 ₺
299.00 ₺
Crocband Kadın Terlik Lavender / Purple
%25
399.00 ₺
299.00 ₺
Crocband Kadın Terlik Viola
%25
Crocband Kadın Terlik Pink Lemonade / White
%25
399.00 ₺
299.00 ₺
Crocband Kadın Terlik Black
%25
399.00 ₺
299.00 ₺
Crocband Kadın Terlik Army Green / White
%22
399.00 ₺
309.00 ₺


Crocs Terlik

Crocs terlik sayesinde günlük koşuşturmaların ayağınıza zarar vermesini engellemektedir. Uzun yürüyüş sırasında batma gibi durumları en aza indirmeye yardımcı olur. Hijyenik yapıdadır. Özellikle iş yerinde çalışan kişiler için, hem gün boyu ayakta durulmasına rağmen yorgunluk hissini alması, hem de hijyenik yapıda olmasından dolayı iş ortamında rahatlık sağlamaktadır. Her ayak tipi için uygundur. Her ayak numarasına uygun Crocs terlik eçanta kalitesiyle bulunmaktadır. 

Ayakta fazla kalması durumunda ayağın zarar görmemesini sağlayıp ayakta uzun süre durmanızı sağlıyor.  Terliklerde bulunan delikler sayesinde ayağın gün boyu kapalı kalmamasını ve koku oluşumunu önler. Kaygan zeminler için taban kısmının tırtıklı şekilde olmasıyla kayma gibi durumları önlemektedir. Ayrıca görünümü açısından oldukça estetik bir görüntüsü bulunmaktadır. Arka tarafında ayarlanabilen bandın sayesinde terliği istenilen şekilde kullanmayı sağlamaktadır.

Crocs Terliklerin Özellikleri

Teknik özelliklerinin başında hava ve su geçişini sağlamaya yarayan havalandırma delikleri gelmektedir. Oldukça hafiftir ve suda batmayan özellik ile donatılmıştır. Sağlam zemin tutuş ve kaymazlık sağlayan iz bırakmayan dış taban mevcuttur. Ayağı saran yapısıyla rahatlık sağlamaktadır. Crocs terliklerinin eşsiz oluşunu sağlayan özel Croslite adı verilen materyal ekstra yumuşaklık, hafiflik ve rahatlık sağlamaya yarar. Ortopedik özelliğe sahiptirler. Burun tarafının kapalı olması sayesinde dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı savunma durumunda olmaktadır.  Ayrıca Crocs terliklerin en sevilen özelliklerinden bir tanesi ısıya ve kokuya dayanıklı oluşudur. 

Kolay temizlenebilir tercihe göre çamaşır makinasında yıkanabilir özelliktedir. Hızlıca kurur. Ağırlığı yaklaşık 150 gr civarında olan Crocs terlik özellikleri ayağınızda yokmuş gibi bir his yaratarak ekstra konfor olanağı sunar. Ergonomik yapısı ve hafif oluşu sayesinde size daima yumuşak yüzeylerde yürüyormuş hissi verir. Crocs terlik modellerinde kullanılan özel yapıya sahip materyal sayesinde bakteri üretmez ve kokuyu önleyici özelliği sayesinde kadın, erkek ve çocukların en çok tercih ettiği terliklerdendir. Hijyenik yapıda olup güvenle kullanım sağlamaktadır. Özel yapısı ile ayak ve eklem ağrılarını azaltır. Farklı renk özellikleri bulunmaktadır. Her ayak numarasına uygun farklı renk ve modeller bulunmaktadır.

Crocs Terlik Çeşitleri

İster karada isterseniz suyun içinde Crocs terlikleri sahip olacağınız en rahat, en hafif ve en kullanışlı terliklerdir. Crocs terliklerin yapımında kullanılan ve croslite adı verilen madde Crocs terliklerin en çok tercih edilme sebebi olan vücut ısısıyla beraber ısınıp yumuşayan ve kolayca ayağınızın şeklini alan yapısıdır. Parlak renkleri ve delikli yapısı ile dikkat çeken modelleri kadın, erkek ve çocuk ayırt etmeden herkesin tercih ettiği terlik çeşididir. Hem iş yerlerinde hem de günlük hayatta tercih edilebilir. Genellikle spor giyinmeyi seviyorsanız, dikkat çeken renklerden uzak durmak istiyorsanız Crocs’u günlük kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Sağlıklı ve dayanıklı materyalden üretilmiş olup düşük fiyat avantajı sağlar. 

Crocs terlik pembe rengi ile özellikle kız çocuklarının en çok tercih ettiği renk seçeneğidir. Crocs terlik numaraları tablosu size en doğru terlik numarasını seçmek için yardımcı olacaktır. Crocs bebek terlikleri de bulunmaktadır. Her vücut yapısının ağırlığına uygun terlikler sayesinde, gün boyu koşuşturan minik ayaklar için büyük konfor sağlamaktadır. Burun tarafının kapalı olması sayesinde ayaklara bir zarar gelmemesini, çarpma gibi durumları önlemesini sağlıyor. Hafif oluşu ile birlikte üst tarafındaki delikler sayesinde ayağın nefes almasını sağlıyor. Ayaktan çıkmaması için yapılan kayışlar sayesinde daha güvenli yürüyüşler yapmasına yardımcı olmaktadır. Kaygan yapıda olmamasından dolayı düşme ve kayma gibi olası durumları önlemektedir.

Tüm gün ayakta çalışmak zorunda olan özellikle sağlık personellerinin de en çok tercih ettiği ürünlerin başında Crocs terlik modelleri gelir. Crocs terliklerin konforlu oluşu sayesinde rahatlıkla hareket edilebilmektedir. Üstelik bu terlikler uzun süre hijyenik kalabilir ve kolayca temizlenebilir özelliktedir. Gıda sektöründe de kolay temizlenebilir olması sebebiyle çokça tercih edilen modellerdir. Kadın sağlık çalışanları için özel üretilen geniş renk yelpazesine sahip ürün seçenekleri mevcuttur. Sağlık çalışanları tarafından tercih edilmesinin sebepleri başlıca şöyledir; kolayca giyilip çıkarılabilir, böylelikle anlık tepki verilmesi gereken durumlarda uğraştırmadan kullanılabilir. 

Üzerindeki delikler sayesinde ayakların nefes alması sağlanır. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda koku, terletme, mantar ve bakteri oluşumunu engeller. Ergonomik yapısından dolayı varis oluşumunu önler. Düz taban kişilerinde kolaylıkla kullanabileceği formdadır. Üst kısmı leke tutmaz. Bacak ve sırt ağrılarını en aza indirerek ayakta durma süresince size su üzerinde duruyormuş hissi verir. Genellikle tüm gün ayakta olan insanlar Crocs terlik giymeyi tercih eder. Size sunduğu farklı renk seçenekleri ile kadın terlikleri alanında en çok tercih edilenlerin başında gelir. Crocs terlik lila bayanların ve kız çocukların sıkça tercih ettikleri renklerden biridir. Crocs terlik renkleri çeşitlilikleri ile dikkatleri çeker.

Crocs terlik ve sandalet modelleriyle her yaza insanları kendine hayran bırakan ve en çok tercih edilen ürünleridir. Crocs terlik sarı rengi yazın sıcak havalarında deniz kenarlarında capcanlı bir görünüm sunar. Crocs kadın terlik modelleri hem ergonomik yapıları hem de modern görünümleri ile en sık tercih edilen ve severek kullanılan modeller arasındadır. Size sportif ve konforlu yürüyüş rahatlığı sunarken şık bir görünüm olanağı da sağlar. Her ayağa rahatlık sağlayacak özelliklerde tasarlanmıştır. 

Taban tasarımları kaygan zeminlerde bile kaymayacak şekildedir. Tırtıklı bir taban yapısı vardır. Bu tırtıklı taban ayağı rahatsız etmeden yol tutuşu sağlamak için yapılmıştır. Ortopedik yapıdadır. Estetik açıdan güzel bir görünüme sahiptir. Hareketli arka bandı sayesinde hem terlik hem de ayakkabı görünümü ve kullanımı sağlar. Hareketli bir iş alanında kullanılacak ise arka bandı sayesinde ayaktan çıkmaz. Ortopedik tabanı ile uzun mesailerin vazgeçilmezlerinden biridir.  Crocs terlik fiyatları her bütçeye uygun cazip seçenekler sunar. Nefes alan yapısı ve hafif malzemeden üretilmesi çocukların da rahatlıkla kullanabileceği yapıdadır. 

Crocs terlik markası adını timsahlardan almıştır. Timsah adını almasının sebebi, hem güçlü hem de dayanıklı olan bu hayvanların hem karada hem de suda yüksek performans gösterebilir oluşundandır. Crocs terlik modellerinde kullanılan croslite materyali de tıpkı timsahlar gibi karada ve suda kullanım olanağı sağlar. Kaymayan bir yapıya sahip ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bundan dolayı ayak kokusu oluşumu önlenmiş olur. Crocs terliklerin özel topuk şekli, dairesel çıkıntıları ve tasarımında kullanılan detaylar ayakta kalmak için daha az kas gücü kullanmanızı sağlıyor. Ardında iz bırakmıyor. 

Crocs terlik orijinal yapısı ile dayanıklılık ve uygun fiyat olanağı sağlar. Bazı doktorlar hastalarına ayak problemleri olan hastalarına bu terlik modellerini tavsiye eder. Ayağında enfeksiyon ya da açık yaraları olan hastalar rahatlıkla kullanabilir. Hafif oluşu, sıkmaması geniş tarak kısmı sayesinde en gözde modeller arasındadır. Diğer terlikler gibi koku yapmaz. Uzun süreli araç kullanımlarında, günlük hayatta ve ev işlerini yaparken keyifle kullanılabilir. Crocs terlik modelleri stil ve tarz sahibi kimselerin ve moda severlerin sıkça tercih ettiği ürünlerin başında gelir. Crocs terlikler ayak bakımına ve ayak sağlığını önemseyen kullanıcılar için çeşitli renk portföyünde seçenekler sunar.

Crocs terlik siyah erkek ve bayanların en çok tercih ettiği renklerin başında yer alır. Crocs terlikleri uzun yıllardır özellikle tatil yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Crocs’un yaz mevsiminde en çok tercih edilmesinin sebebi suya dayanıklı oluşu ve hava geçiren bir yapıda oluşudur. Burnunun kapalı olması sebebi ile yaz mevsiminde ayak parmaklarınızı korumanızı sağlıyor. Üstelik Crocs terlik fiyatları her bütçeye uygun ve hesaplıdır. Crocs terliklerini temizlemek ve içerisinde oluşabilecek kokuları önlemek için ıslak bir bez ve sabunlu su yeterli olacaktır. Kolaylıkla yıkanıp hızlıca kurur. Crocs terlikler hijyenik olmaları ve rahat konforlu yapıları ile tercihiniz olacaktır. Yumuşak taban yapısı sayesinde yürüyüş sırasında batma yapmaz, aynı zamanda yorgunluk hissini en aza indirmeyi hedefliyor. Rahatlık sunuyor. Size ev rahatlığı yokmuş gibi bir hissi yaşatıyor. 

Vücudun tüm yükünü ayak topukları kaldırır. Bu sebepten dolayı crocs terliklerin topuk kısmı çukur şeklinde üretilmiştir. Topuk kısmının dışında topuktan ayağın iç kısmına kadar ve oradan kenarlardan uç kısımlara doğru ise parmakları tamamen kavrayarak hareket kabiliyetine uygun tasarlanmıştır. Ayağın anatomik yapısı göz önünde bulunarak üretilir ve bütün ayağı sarmalar. Kaymaz ve kaydırmaz yapısı sayesinde zemini ıslanabilecek yemekhane, tuvalet, banyo gibi alanlarda çalışan kimseler için düşme riskini en aza indirir. Evde günlük işleri yaparken de ayağın rahat etmesini sağlayan basış konforu sunan ve terletmeyen bir yapıdadır. 

Crocs ışıklı terlik adımlarınızın ışıl ışıl olmasını ve her ortamda dikkat çekici şekilde olmasını istiyorsanız tam da size göre üretilmiş bir üründür. Led ışıkları bulunan çocukların severek kullandığı modellerdendir. Hem sandalet hem de terlik olarak kullanılabilir. Ayaklarınız rahat ederken eğlenceli ve zevkli bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Crocs ışıklı terlik özellikleri; kalp deseniyle tasarlanmış üst yüzey baskısı, uzun ömürlü led ışıkları, hafif yapısı, konforlu ve eğlenceli kullanım sunar. Yumuşak ve ayağa tam oturuş sunan tabanı sayesinde çocuklar için güvenle kullanılabilir. Maksimum düzeyde nefes alabilir üst yüzeyi yan kısımlarında bulunan kum birikmesini önleyen delikler sayesinde plaj ve kumsalda rahatça kullanılabilir. Ayrıca suda batmayan yapısı ile ıslak ya da kuru zeminlerde güvenle giyilebilir. Günümüzde hemen hemen her çocuğun ve bebeğin ayak sağlığını koruyabilmek için anne babaların en çok tercih ettiği Crocs bebek terlik modelleri ile zengin renk seçenekleri sunar. 

Crocs Terlik Fiyatları

Çok fazla konfor ve rahatlık sağlaması, günlük kullanıma uygun olmasıyla beraber terlik fiyatları en uygun şekilde ayarlanmıştır. Farklı renk seçeneği mevcut olup, her ayak tipine uygundur. Kaygan zeminlerde rahatlıkla yürümeyi sağlaması da Crocs terliklerin kalitesini epey arttırmaktadır. Kalite ve rahatlığı yönünden uzun ömürlü kullanımı sağlar. Bu şekilde bütçesinden tasarruf edip sürekli olarak almamanızı sağlar. Ekonomik fiyatlı olup oldukça avantajlıdır. Ayaktan çıkma riskini azaltan, terliğin arka tarafında bulunan bandanayı da, isteğe göre ayarlayıp kullanabilirsiniz. 

Minik yaşlar için kurtarıcı niteliğindedir. Ayakları sarması, rahat hareket etmesini sağlamasıyla beraber ekonomik fiyatlandırma yapılmaktadır.  Ayrıca arka bandajından dolayı sandalet olarak da kullanma olanağı sağladığından, çocuklarınıza tekrar sandalet alma ihtiyacı duymazsınız. Bu şekilde de ekstra tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Birçok farklı materyal barındırması, ışıklı ve renk seçenekleriyle birlikte her yaşa uygun eçanta Crocs terlik modeli mevcuttur. En büyük özelliklerinden biri de nefes aldıran yapıda olmasıdır. Ayağın kokmasını önleyen daha sağlıklı bir yürüyüş yapmaya olanak sağlar. Kalite performans açısından verilen fiyatın karşılığını fazlasıyla almanızı sağlar. Bütçenize uygun farklı çeşit renk ve model ayakkabıları bulabilirsiniz.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla