Kapat
Bot Fırsatları
Birkenstock Terlik
Ana Sayfa Ayakkabı Birkenstock Terlik
Ayak sağlığı için kaliteli seçimler yapılmalıdır. Ev içinde ya da sıcak günlerde dış mekanda kullanmak için alınan terlikler de en iyi şekilde ayağa uyum sağlamalıdır. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Birkenstock Terlik

%9
999.00 ₺
903.80 ₺
%10
Barbados Eva Erkek Terlik  White
%4
Arizone Fell Kadın Terlik  Stone Coin
999.00 ₺
959.04 ₺


Birkenstock Terlik


Bu konuda milyonlarca insana hitap eden Birkenstock terlik firması, her zevke uygun modellerle piyasada yerini almıştır.


Alman sandalet markası olan Birkenstock terlik modelleri ile ön plana çıkan bir firmadır. Türkiye’de de pek çok satış noktası bulunan Birkenstock terlik fiyatları ile diğer terlik firmalarından bir tık daha öndedir. Etikette dikkat çeken rakamlar, terliklerin yapısından ve kalitesinden kaynaklanmaktadır. Süet ve jüt katmanlarla tasarlanan orijinal Birkenstock terlik modelleri, doğal mantar topuk ve tabanıyla dikkat çeker.


Satın alınan Birkenstock terlik tabanı mantar olmalıdır. Bir de mantar tabanlardan farklı olan, tamamen sağlığa uygun koşulları taşıyan plastik görünümlü modeller vardır. Birkenstock terlik Eva modeliyle birçok renkte reyonlarda yerini alır. Birkenstock terlik plastik ve mantar dokulu modelleriyle en popüler terliklerden olmuştur. 


Eğer sen de ayak sağlığını düşünen, yürürken konfor sağlayan ve uzun ömürlü terlik almayı düşünüyorsan; Birkenstock markasına ait kaliteli terlikleri inceleyebilirsin. Bunun için çok uzağa gitmene gerek yok. eçanta’da orijinal Birkenstock terlik en ucuz rakamlarla senin de kapına geliyor. 


Birkenstock Terliklerinin Fark Yaratan Özellikleri


Birkenstock adını ilk defaya duyuyorsan elbette aklında Birkenstock terlik özellikleri nelerdir sorusu oluşacak. Satın almadan önce aklındaki soru işaretlerini gidermek için sana Birkenstock ev terliği ve plaj terliği hakkında en önemli bilgileri verelim.Birkenstock Terlik Alırken Nelere Dikkat Etmelisin?


Piyasada “Birkenstock” adıyla birçok terlik satılıyor. ancak bu terliklerin hepsi orijinal lisanslı ürün değil. Bu terlikleri ayırmak ve orijinal Birkenstock terlik almak istersen bazı detaylara dikkat etmelisin.


Sahte Ürünlere Dikkat!Ayak Kalıbına Uygun Olmalı!En Sık Tercih Edilen Birkenstock Modelleri Nelerdir?


Birkenstock terlik yorum açısından en çok konuşulan terliklerden biridir. Pek çok modeli vardır be her bir model farklı zevke hitap eder. Şimdi sana bu modelleri kısaca tanıtalım. Böylece terlik alırken ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsin. 


Birkenstock terlik Mayari, Madrid, Eva, Arizona gibi farklı modelleri sunuyor. Bu modellerin özellikleri ise şöyle olacak:Birkenstock Terlikler Nasıl Temizlenir?Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla