Ana Sayfa Markalar Starwars

FİYAT ARALIĞI

Starwars

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..

Starwars Çantalar ile Starwars Dünyası Çocukların Sırtında

Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor.

Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor. Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle çanta içindeki karışıklığı engelleyen okul çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor.

Starwars Okul Çantaları Çok Seviliyor

Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor. Kült karakterlerin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Starwars çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli karakterlerle bezeli okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor.

Starwars karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda! Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Starwars çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız