Kapat
Bot Fırsatları
Stanley
Ana Sayfa Markalar Stanley
Renk
FİYAT ARALIĞI

StanleyJenerasyon Farkından Etkilenmeyen Kalite: Stanley

Markanın adını ilk duyduğunda gözünde canlanan bir ürün olduğunu biliyoruz. Bütün beklentileri bir arada karşılayan ve farklı arayışlara girmene gerek kalmamasını sağlayan bu marka jenerasyon farkından da etkilenmiyor. Çünkü kalite herkes için belirli kriterler çerçevesinde şekilleniyor.


Stanley markası da 100 yılı aşkın süredir sahip olduğu bilgi ve birikim ile sıcak içecek tüketiminde devrim yaratan ürünlerle hayatımıza dokunuyor. 1913 yılında William Stanley Jr. tarafından hayata geçirilen marka, 100 yıl sonra bile severek kullanılan vakumlu termosların ortaya çıkmasını sağlıyor.


İlk çıktığı günden bugüne sıcak içecek tüketimi tamamen değişerek ikonik bir konsepte dönüştüren marka, araba yolculuklarında, iş günlerinde, açık hava etkinliklerinde ve sporlarda vakumlu termosların olmazsa olmaz bir parça haline gelmesini sağlıyor. Kullanıcılarının maceralarına en yakından eşlik eden yol arkadaşı olarak hikayelerine ortak oluyor.


Hatta bununla da yetinmeyip marka misyonunu şu yöne çeviriyor; “kullanıcılarının güne başlangıç kahvesinden akşamki keyif içkisine kadar, her zaman güvenebileceği bir ürünle daha fazla keyifli vakitler geçirmesini sağlamak.”

Herkese Hitap Eden Stanley Ürünleri ve Modelleri

Stanley markası deyince ilk akla gelen ürün elbette ki termoslar oluyor. Bu termoslar sıcak içeceğin sıcak kalmasını, soğuk içeceğin soğuk kalmasını sağlıyordur elbette. Ancak Stanley ürünleri ve özellikleri sadece bunlarla sınırlı mı sence? Elbette ki hayır!


Stanley tüm ürün gamını kullanıcılarına sunarken maksimum faydayı sağlamalarını ve günün ilk kahvesinden son keyif içeceğine kadar her andan keyif almalarını sağlamayı amaçlar. Ürünlerin hikayesine inanıyor ve kullanıcılarının tüm maceralarına eşlik ediyor. 


İçeceklerin ya da ürünlerin sadece sıcaklığını korumuyor, aynı zamanda uzun süre soğuk kalmasını da sağlıyor. Özellikle Stanley buzluk bu ihtiyacı en üst düzeyde karşılamaya yetiyor.

  1. Klasik Stanley Serisi

Ofislerde ya da dış mekanlarda severek kullanılan Klasik Stanley serileri daha iyi bir deneyim için yeniden tasarlandı. Tıpkı bir savaş gemisi gibi dayanıklılığını ve güvenilirliğini artırdı. Ve bir de üstüne ömür boyu garanti hizmeti sundu.

  1. Master Serisi

Master Serisi’nde yüz yılı aşkın bilgi, inovatif tasarımla birleşerek her zaman en iyisini arayanların gözdesi oldu. Bu serideki termos ve bardaklar QuadVac teknoloji vakumlu ürünler olarak tasarlandı. 

  1. Go Serisi

Yeni renk ve yeni dinamikler Stanley kalitesiyle birleşti ve dinamik tasarımlar ortaya çıktı. Kullanıcılar Go serisinde en çok renklerin enerjisini sevdi.

  1. Macera Serisi

Macera tutkunlarının hiç düşünmeden göz attığı bu seri, ihtiyacın olan her şeyi senin için düşünerek bir araya getirdi. Tüm dış mekan maceralarına kolaylıkla uyum sağlayacak bu seri sadece senden güvenle macerana odaklanmanı istiyor.

  1. Dağ Serisi

Dağ sporlarına hayır diyemeyenlerden misin? İşte bu çok yönlü seri tam da senin için hazırlandı! Dayanıklılığı ile dikkatleri çeken bu seri ihtiyacın olan tüm yeme, içme, hazırlama, servis etme, saklama ve taşıma ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlandı.


Stanley Farkını Hissedenlerden Misin?

#Stanleyness kavramını daha önce duymuş muydun? Duymamış olabilirsin ama eğer bir Stanley termos ya da Stanley mug aldıysan sende de bu ruhun taşıyıcılarından olabilirsin. Eğer içindeki ses, çılgınca maceralara atlamanı, hayatı ve her deneyimi en fazla şekilde yaşamanı söylüyorsa sen de bizdensin demektir. 


Eğer yola çıktığında ve bir maceraya atıldığında karşılaşacağın tüm zorluklara karşı göğüs germe güvenine sahipsen termosunu kap ve #Stanleyness ruhunu göster.

İhtiyacına Yönelik Stanley Ürünleri eçantada!

Macera tutkunları için gereken tüm ürünleri en yüksek kalitede Stanley markası bir araya getirmiş. eçanta da tüm Stanley ürünlerini macera tutkunları için bir araya getirerek alışveriş sürecini kolaylaştırıcı bir fırsat sunmuş. Bu kategoride Stanley markasının termos, matara, buzluk ve saklama kaplarına ulaşabilir, ihtiyacın olan tüm ürünleri sadece 1 TL kargo ücreti ile kapında bulabilirsin.


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla