Kipling Festivali Net %50 İndirim
Kipling Festivali Net %50 İndirim
Sponge Bob
Ana Sayfa Markalar Sponge Bob

KATEGORİLER

FİYAT ARALIĞI

Sponge Bob

Maskot Kalemlik  Renkli
Sponge Bob
Maskot Kalemlik Renkli
9.90 ₺

Sponge Bob Çocuk Çantaları

İlkokul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden anaokul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor.

Geniş iç tasarımı ve fermuarlı bölmeleriyle Sponge Bob çanta içindeki karışıklığı engelleyen okul çantaları modelleri, çocuklar için pratik kullanım avantajı sağlıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı Sponge Bob çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Sponge Bob çantaları ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor.

Çocuklar okul günlerine Sponge Bob maceralarının heyecanlarını katarak devam ediyor. 

Birbirinden Eğlenceli Sponge Bob Karakterleri!

Okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Sponge Bob karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Sponge Bob çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla