Kapat
Bot Fırsatları
Spider-Man
Ana Sayfa Markalar Spider-Man
Anaokulu çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor devamını göster
Renk
FİYAT ARALIĞI

Spider-ManSpider-Man


Yıllar önce ortaya çıkmasına rağmen günümüzde hâlâ ilgi gören ve en çok tanınan süper kahramanlar arasında yer alan Spiderman ilk olarak 2002’de çıkıyor. Çıktığı ilk zamanlardan beri her yaş grubundan insan tarafından ilgiyle karşılanan bu seri, Türkçeye Örümcek Adam olarak aktarılıyor. 


Marvel stüdyolarında söz sahibi olan bazı kişiler insanların örümcekten nefret edeceği düşüncesiyle bu isimde bir filme çok sıcak bakmaz. Örümcek Adam’ın çeşitli dergilerde çok fazla ilgiyle karşılanması üzerine Marvel fikrini değiştirir ve 

Örümcek Adam’ın patentini almaya karar verir. 


Böylelikle dünyaca ünlü film serisinin ilk tohumları atılmış olur. Örümcek Adam Serisi 2002’den bu yana geçerliliğini ve popülerliğini hâlâ koruyor. Filmlere gösterilen yoğun ilginin ise Spider-Man temalı ürünlerin ortaya çıkmasını sağladığı biliniyor. Söz konusu ürünler daha çok erkek çocuklar tarafından ilgiyle karşılansa da kız çocuklar da bu ürünlere ilgiyle yaklaşıyor. Böylece bu alandaki ürün çeşitliliği de giderek artıyor.


Daha çok ilkokul ve ortaokul çağındaki çocuklar tarafından kullanılan bu ürünler, okulla yeni tanışan çocuğunun okula daha hevesli gitmesini sağlıyor. Ergonomik ve kaliteli Spiderman lisanslı ürünler eçantada uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunuluyor. Üstelik alt limit şartı olmadan her siparişte kargo 1 TL fırsatı da seni bekliyor!

Spider-Man Ürünleri

 • Spider-Man Okul Çantası

 • Spider-Man Beslenme Çantası

 • Spider-Man Kalemlik

 • Spider-Man Beslenme Kabı

 • Spider-Man Kırtasiye Seti

 • Spider-Man Şemsiye

 • Spider-Man Matara


Çocukların okulda ve günlük hayatta kullanabileceği Spider-Man görselleriyle süslenen ürünler genel hatlarıyla bu şekilde sıralanıyor. Spider man serisi izleyen ve seven çocukların alışveriş listesinin en başında yukarıda saydığımız parçalar yer alıyor. Bu ürünleri çocuğunun temel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğin gibi minikler için unutamayacakları bir hediye seçeneği olarak da değerlendirebilirsin. 


Kullanışlı Özellikleriyle Spider-Man Ürünleri


 • Farklı işlevlerle kullanılan Spiderman ürünleri genel olarak kaliteli ve ergonomik tasarıma sahip ürünler olarak karşına çıkıyor. Bu özellikleri sayesinde çocuğunun okuldaki ve günlük hayattaki işleri kolaylaşırken sen de maddi açıdan avantajlı bir alışveriş yapmış oluyorsun. Zira Spiderman ürünleri uzun yıllar kullanabileceğin özelliklere sahip olarak üretiliyor. Elbette bu noktada ürünleri dikkatli kullanmak bir ön koşul oluyor. 

 • Çocukların çanta taşımasını daha keyifli hale getiren bir ürün olan çekçekli çanta modelleri, tekerlekleri sayesinde yerde kolaylıkla sürüklenebiliyor. Sırtında çanta taşımakta zorlanan çocuklar için bu modeldeki çantalar, vazgeçilmez eşyalar arasında yerini alıyor.

 • Spider-Man okul çantası, tüm bu ürünlerin içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Anaokulu ve ilkokul öğrencileri için farklı boyutlarda modelleri olan çantalar, çocuğun için kullanım kolaylığı sağlıyor. Çantaların geniş ve çeşitli bölmeleri, yumuşak dolgulu sırt ve kulp kısımları, olası darbelere karşı dirençli malzemeleri bulunuyor. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde söz konusu çantaların en çok tercih edilen okul çantası modelleri arasında yer alması şaşırtıcı olmuyor.

 • Örümcek Adam ürünleri arasında yer alan beslenme çantası ve kalemlik çeşitlerinin bazı modelleri, okul çantalarıyla aynı renk ve desenlerde tasarlanarak bir bütün oluşturuluyor. Çocuğunun beslenme saatlerinin sağlıklı bir şekilde geçmesi için beslenme çantaları sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretiliyor. Kalemlikler ise büyük boyutları sayesinde tüm kırtasiye malzemelerinin düzenli bir şekilde durmasını sağlıyor. 

 • Beslenme saati için hazırladığın ürünleri çocuğun elinde çantayla taşımakta zorlanıyorsa bu durumda beslenme kabını tercih edebilirsin. Sert malzemeden üretilen bu kabı sırt çantası içinde yerleştirebilirsin. Böylelikle çocuğun elinde eşya taşımak zorunda kalmıyor.

 • Yazmak, çizmek, silmek gibi amaçlarla okulda muhakkak ihtiyaç duyulan Spiderman kırtasiye ürünleri bir öğrencinin okulda ilk ihtiyaç duyacağı malzemeler olduğu için okul alışverişi sırasında bu ürünlere yer vermek gerekiyor. Kırtasiye malzemeleri için set halinde satılan seçenekleri tercih ettiğinde ekonomik olarak avantaj sağlamış oluyorsun. Üstelik avantajlı fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip oluyorsun. 

 • Sadece okulda değil, çocukların günlük hayatta da ihtiyaç duyabileceği eşyalardan olan matara ve şemsiyenin de Spider-Man temalı seçenekleri bulunuyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla