Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Çanta Guess Sırt Çantası
Bir kadının vazgeçemeyeceği aksesuarlardan birisi çantalardır. Bir kadının günlük kombini şık bir şekilde tamamlayan çantalar işlevsel olmaları ile de sizleri rahat ettirir. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Guess Sırt ÇantasıGuess Sırt Çantası

Bir kadının vazgeçemeyeceği aksesuarlardan birisi çantalardır. Bir kadının günlük kombini şık bir şekilde tamamlayan çantalar işlevsel olmaları ile de sizleri rahat ettirir. Cüzdan ve telefon gibi birçok ihtiyacınızı rahat bir şekilde yanınızda taşımanıza yardımcı olan çantalar birçok kişi için fazlası ile hayatın içinde yer almaktadır.

Kadın çantası denildiğinde akla ilk gelen çanta, sırt çantalarıdır. İş yerinde, okulda, sporda ya da dışarı çıktığınızda istediğiniz her an da sırt çantası kolaylıkla kullanılmaktadır. İçine ihtiyacınız olan her şeyi koyabileceğiniz Guess sırt çantası, kullanışlı olması bakımından gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

Önceden yalnızca öğrenciler tarafından kullanılan sırt çantaları günümüzde farklı tasarımları ile farklı kişiler tarafından da ilgi görmektedir. Teknolojinin hızla bir şekilde geliştiği bu dönemlerde laptop, şarj aletleri ve kulaklık gibi eşyaları taşımak için de bu sırt çantaları oldukça kullanışlı oluyor. 

Gün geçtikçe en sevilen parçalar arasında yer alan sırt çantaları artık herkes tarafından kullanılmaktadır. Oldukça çeşitli ve değişik tasarımları ile Guess sırt çanta eçanta kalitesiyle karşınıza çıkmaktadır. Şık parçaların şık detaylar ile tamamlanmasını sağlayan bu Guess çanta modelleri, tarzınızı iyi bir şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor.

Modern ve klasik bir birçok tarzda üretilen Guess çanta, özgün tasarımları ile kendi stilinize katkıda bulunmanızı sağlıyor. Hem kullanışlılığı hem de görselliği bir arada tutmayı başaran Guess markası, sırt çantası modelleri ile hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda eşyalarınızı güvenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olmaktadır. 

Birbirinden farklı boyutlarla üretilmiş olan bu Guess sırt çantası modelleri, birçok alternatif ile aradığınız çanta modelini bulabilmeni kolay bir hale getiriyor. Giyimine önem veren kadınlar ve erkekler için tasarlanan bu sırt çantaları, zarif detayları ile her an şık bir görüntüye sahip olmanıza olanak sağlıyor. 

Guess sırt çantası ihtiyaç duyulan her boyuta göre sizlere sunuluyor. Eğer yanınızda çok fazla eşya taşıyorsanız geniş hacimli çantalar sizler için uygun olacaktır. İçlerinde birçok bölmeye sahip olan bu büyük sırt çantaları konfor sağlaması bakımından çoğu kişinin ilk tercihi oluyor.

Büyük sırt çantalarının yanı sıra orta ve küçük boyutlu sırt çantaları da bulunmaktadır. Orta boylu sırt çantaları en çok tercih edilen modellerden birisidir. Çünkü çok fazla eşyası olmamasına rağmen çok az eşyası da olmayan kişiler için büyük kolaylık sağlayan orta boyutlu Guess sırt çantası öğrenciler için de bir tercih olmaktadır. 

Guess Sırt Çantası Çeşitleri

Küçük boyutlu Guess sırt çantası ise işlevselliğinden çok görselliği bakımından tercih edilmektedir. Çok fazla eşya taşımayan kişiler için oldukça ideal olan bu sırt çantalarına en temel ihtiyaç olan eşyalar dışında başka eşya koyulmamalıdır. Boyutları dışında renkleri ile de birçok seçeneği sizlere sunuyor. 

Hem kadınlar hem de erkekler için kurtarıcı bir görev gören Guess sırt çantası kalitesi ile gözleri dolduruyor. Her kesimden insana hitap etmeyi başaran bu Guess çanta, yıllar boyunca değişmeyen kalitesi ile adından sıkça söz ettirmektedir. Birçok kaliteli ve şık çantalar ile her zaman zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Siyah, lacivert, kahverengi ve gri gibi birçok renk seçeneğine sahip olan Guess marka sırt çantaları desenleri ile de tarzınıza katkıda bulunuyor. Esnek bir yapıya sahip olan sırt çantaları kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sunuyor. 

İhtiyaçlara göre farklılık gösteren sırt çantası çeşitleri, okulda ya da dışarıda kullanmak için oldukça uygundur. Şekilleri ve özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Düz renklerin yanı sıra eşsiz desenleri ile dikkatleri çekmektedir. Guess sırt çantası modelleri, canlı renkleri ile kullanıcılarına enerjik bir hava katmayı başarmaktadır. 

İhtiyaca göre birçok bölme kapasitesine sahip olan Guess çanta, oldukça işlevseldir. Çantaya koyacağınız eşyaların çanta içerisinde karışmamasını istiyorsanız ya da eşyaların düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız çok bölmeli çantalar sizler için uygundur. Ancak eşyalarınızın düzenli durmasına gerek duymuyorsanız da az bölmeli sırt çantası tercih etmelisiniz.

Guess sırt çantası gece dışarı çıkıldığında kullanmak için de oldukça uygundur. Sahip olduğu tasarımlar ile gece dışarı çıkmak için kombinleyeceğiniz kıyafetleriniz kolayca uyum sağlayacaktır. Guess sırt çantaları hayatın her anına uyum sağlayabiliyor. 

Yoğun bir gününüzde ihtiyacınız olan her eşyayı koyabileceğiniz Guess sırt çantası modelleri kullanışlı bir aksesuardır. Çocuk sahibi olan kişiler için de sırt çantaları önemli bir yere sahiptir. Çünkü ebeveynler çocuklarıyla birlikte dışarı çıkacakları zaman yanlarında pek çok eşya taşıyor. Bu eşyaları güvenli bir şekilde tutmak için de sırt çantaları vazgeçilmez oluyor.

Sırt Çantası Seçiminde Önemli Detaylar

Sırt çantaları günümüzde oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Bu yüzlerce sırt çantası modelleri arasından hem ihtiyacınız olan hem de tarzınıza uygun olan sırt çantası modelini seçmek zor olmaktadır. Ayrıca görsellik açısından zorluk yaşayacağınız gibi kalitesi açısından da zorluk yaşayabilirsiniz. Bu zorlukların üstesinden gelmek için bazı noktalar önemli bir yerdedir.

Dikkat edilmesi gereken ilk önemli husus satın almak istediğiniz Guess çanta modelini hangi amaç ile kullanacağınızdır. Çünkü gece hayatınızda daha gösterişli ve renkli sırt çantası modelleri tercih ederken okul hayatınızda ya da günlük hayatınızda daha sade bir sırt çantası modelini tercih edebilirsiniz. Bu tarzınızın hangi doğrultuda olduğuna bağlıdır. 

Ayrıca Guess sırt çantası yürüyüş ya da spor gibi alanlar için de tercih edilebilmektedir. Birçok alana uygun farklı sırt çantası modelleri bulunduğundan hangi amaçla çanta seçeceğiniz önemli bir detaydır. Bu husustan sonra dikkat edilmesi gereken başka nokta da ebatına karar vermektir.

Guess sırt çantası modelleri ebatları farklılık göstermektedir. Çok fazla eşya koyabileceğiniz Guess sırt çantası arıyorsanız büyük ve geniş bir hacme sahip çanta modellerini tercih etmeniz gerekmektedir. Ancak daha az eşya koymak amacı ile bir sırt çantası bakıyorsanız çok küçük boyutlarda çanta modelleri de Guess çanta kategorileri arasında bulunmaktadır. 

Dikkat edilmesi gereken bir başka detay ise tercih edeceğiniz ürünün kaliteli olup olmamasıdır. Guess markasını üretmiş olduğu sırt çantası modelleri oldukça kalitelidir. Kullanıcısına hem kalite hem de şıklı kazandıran Guess, sizlere uzun süreli bir sırt çantası kullanımı sağlıyor. Guess sırt çantası modelleri, sağlamlığı ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

İnsanlar sahip oldukları eşyaların kolay bir şekilde yıpranmasını ya da zarar görmesini istemez. Kolay bir şekilde hasar görmeyen bu dayanıklı Guess sırt çantası da sizlerin sırt çantanızı uzun yıllar boyu kullanmanıza imkân sağlıyor. 

Her yaşa ve her zevke hitap etmeyi başaran Guess sırt çantası modelleri ile herkes tarzına uygun sırt çantasını elde edebilmektedir. Her kullanıcısının düşüncesini dikkate alan Guess markası, ürünlerini ihtiyaca ve zevke uygun bir şekilde tasarlıyor. Bu da Guess sırt çantası modellerinden duyulan memnuniyetin artmasını sağlamaktadır.

Sırt Çantası Kombini ve Özellikleri

Sırt çantası seçilirken renk seçimine de dikkat etmek gerekmektedir. Hem sizi yansıtması hem de kombinlerinize uyum sağlayabilen bir renkte Guess sırt çantası önemlidir. Günlük hayatınızda kullanmak amacı ile bir sırt çantası arıyorsanız kıyafetlerinizde hangi renk tonlarını daha sık kullandığınıza dikkat etmelisiniz. 

Günlük tarzınıza uyacak olan Guess sırt çantası renkleri siyah, beyaz, gri ve kahverengi gibi renklerdir. Bu renklerdeki sırt çantaları sizler için kurtarıcı olacaktır. İsterseniz bir jean ile isterseniz de bir tayt ile kolayca kombinleyebileceğiniz bu sırt çantası modelleri sizlere basic bir hava katmasının yanında şık bir görünüm de katacaktır.

Dikkat çekmek istiyorsanız da pembe, kırmızı, mor ve yeşil gibi renklerde sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Bu düz renklerin dışında Guess sırt çantanızın sahip olduğu desenler de sizlerin dikkat çekici olmasına yardımcı olacaktır. Bu parçalar arasında kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Değişen mevsimler ile birlikte de yaz, ilkbahar ve kış aylarında tercih edeceğiniz sırt çantası modelleri de farklılık gösteriyor. Yaz ve ilkbahar gibi havalarda kullanıcılar daha canlı ve enerjik renkte Guess sırt çantası tercih ederken sonbahar ve kış gibi soğuk mevsimlerde de daha koyu renk tonlarını tercih ediyor. 

Deri Guess çanta modelleri ise hem yaz aylarında hem de kış aylarında kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Bu nedenle Guess çanta modelleri arasından en çok tercih edilen model deri sırt çantalarıdır. Hem mevsime uygun olması hem de giyeceğiniz kıyafete uygun olması bakımından kişilerin birden fazla tercihi olabilmektedir. 

İş hayatında daha klasik ve düz Guess sırt çanta tercih edilirken gece hayatında da daha gösterişli ve canlı sırt çantaları tercih edilebilir. Bu nedenle özellikle kadınlar birden fazla çantaya sahip olmaktadır. Fazla seçeneğe sahip olan bu Guess sırt çantası modellerine siz de ürün sayfasından kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Kalem etek gibi daha ciddi kıyafet tarzları ile kombinleyebileceğiniz çanta modelleri de bulunuyor. Bu çanta modelleri arasında en sık tercih edilen model Guess deri sırt çantası modelleridir. Bu deri sırt çantaları ile kombininizi daha güçlü bir hale getirerek eşsiz bir görüntü yakalayabilirsiniz. 

Daha sade bir kombin elde ettiyseniz de aksesuar detaylarına sahip olan Guess çanta modelleri tercih edilebilir. Bu sayede görüntünüz uyumlu bir şekilde tamamlanır. Aynı zamanda sırt çantalarınızın ayakkabınız ile uyumu da önemlidir. Çok gösterişli bir ayakkabı giydiyseniz daha sade bir sırt çantası tercih ederek daha göz alıcı bir hale gelebilirsiniz. 

Kalitesiyle Öne Çıkan Guess Sırt Çantası Çeşitleri

Guess sırt çantası modelleri PVC materyalinden üretildiği için su geçirmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu özellik sayesinde özellikle kış aylarında konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda esnek bir yapıya sahip olması ile de dış darbelere karşı dayanıklıdır. 

Birbirinden farklı seçeneği bulunan Guess sırt çantası modelleri tercih edilecek ürünün tasarımına, yapısına, boyutuna ve özelliğine göre farklılık göstermektedir. Guess sırt çantası fiyatları, markanın sunduğu kalite ve eşsiz tasarımına göre oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım imkânı da vermektedir. 

Guess sırt çantası, iş yerinde, alışverişte, yürüyüş yaparken ya da okulda gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir üründür. Renk ve tasarımları ile öne çıkan bu çanta modelleri ile gün boyunca parlayabilirsiniz. Konforlu ve modern görüntüye sahip olan bu eçanta Guess sırt çantası modellerinden kendinize uygun olan modeli avantajlı bir şekilde edinebilirsiniz.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla