Kapat
Barem
Ana Sayfa Çanta Eastpak Sırt Çantası
Rahatlık, konfor, ergonomi… Eastpak çantalarında görmeye alışkın olduğumuz bu 3 terim günlük hayatı son derece kolay hale getirmektedir. devamını göster
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Eastpak Sırt Çantası

%10
Padded Pak’R Sırt Çantası Ek000620 Grey
%25
Padded Pak’R Sırt Çantası  Chatty Blue


Eastpak Sırt Çantası

Eastpak sırt çantası sunduğu kullanım rahatlığı sayesinde herkes tarafından oldukça fazla sevilmektedir. En sağlıklı eşya taşıma yöntemlerinin başında gelen sırt çantası aynı zamanda kalitesiyle de sağlığı etkilemektedir.

1952 yılında Amerikan ordusu tarafından kullanılan bu çantalar kullanım amacı itibariyle işlevsellik ve kalite üzerine kurulu olarak üretilmiştir. 1970’li yıllarda gençler tarafından keşfedilerek kullanılmaya başlanan Amerikan ordusunun yüksek kalitedeki çantaları kısa zamanda popülerleşti. Bunu gören firma yetkilileri farklı renk, çeşit ve desenlerde üreterek kullanıcılara seçim alternatifleri sundu. 

1980’li yıllarda markanın popülaritesi Amerika sınırlarını aşarak tüm dünyaya yayılmaya başladı. Günümüze kadar ulaşan bu ergonomik çantalar hala popülaritesini sürdürmeyi sunduğu yüksek kaliteyle birlikte devam ettirmektedir.

Alanında farklı model ve tasarımlara imza atan Eastpak konforlu kullanımları sayesinde rahatlığı benimseyen herkes tarafından tercih edilmektedir. Farklı boyut seçenekleriyle kullanıcılara geniş alternatif alanı sunmaktadır.

Öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılan sırt çantaları her yaş ve cinsiyete uygun tasarlanmaktadır. Her ne kadar öğrenciler arasında yaygın olsa bile Eastpak büyük sırt çantası boyutundan dolayı kampçılar ve gezginler tarafından da kullanılmaktadır. 

Sağlam ve dayanıklı malzemelerle üretilen sırt çantaları kampçılar için bir kurtarıcı olurken, şehir kullanımda oldukça büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Etkisi büyük kendisi küçük olan Eastpak mini sırt çantası şehir kullanımı için oldukça uygundur. İhtiyacınıza uygun tüm malzemeleri içerisinde bulundurabilir, erişim kolaylığı sayesinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hayatı Renklendirmenin En Marjinal Yolu: Eastpak Renkli Sırt Çantası

Farklı olmayı sevenlerin seçimi olan Eastpak sırt çantası modelleri zengin renklerde alternatifler sunarak her tarza uygun ürünlerdir. Desenli ürünlerin yanı sıra sade modeller de her yaşa uygun olduğu için tercih edilebilmektedir. Sportif bir görünüm sunan sırt çantaları konfor aranan her alanda yardıma koşmaktadır.

Sırt çantaları rahatlığı nedeniyle en çok tercih edilen taşıma aksesuarlarındandır. Bu aksesuarlar rahatlığının yanı sıra yüksek taşıma kapasitesi sunmaktadır. Sunduğu taşıma kapasitesi litre olarak değerlendirilmektedir. Farklı büyüklüklere sahip olan sırt çantaları her ihtiyaca cevap vermektedir. Kıyafetlerinizi taşımak için kullanabileceğiniz valiz niteliği taşıyan sırt çantaları aynı zamanda yerden tasarruf etmenizi sağlar.

Seyahatlerde lazım olabilme ihtimaline karşın alınan eşyaları taşımak için güzel bir seçim olan bu sırt çantaları sayesinde istediklerinizi yanınızdan ayırmadan gezilerinizin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıyeten dökülebilecek, kırılabilecek eşyaları sırt çantası içinde depolayarak onların zarar görmesini engellemek de mümkün hale geliyor.

Renk renk, çeşit çeşit modellere sahip olan Eastpak bünyesinde bulunan sırt çantası modelleriyle hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bebek çantası olarak da kullanılabilen bu çantalar oldukça kalitelidir. Yüksek kalitesi sayesinde birçok marka yerine Eastpak tercih sebebi olmaktadır.

Sadeliği sevenler daha çok Eastpak siyah sırt çantası çeşitlerinden seçmektedir. Klasik görünüme sahip olan Eastpak sırt çantası siyah rengi sayesinde her kıyafete uyum sağlayabildiği için en çok satılan renkler arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda üzerinde herhangi bir şey döküldüğünde belli olmadığı için siyah renk çantalar oldukça fazla tercih edilmektedir.

Seçimlerini parlak ve canlı renklerden yana kullanmak isteyenler daha çok Eastpak turuncu sırt çantası çeşitlerini tercih etmektedir. Parlak ve canlı görünümü sayesinde bu çantalar ile dinamik bir hava yakalayabilirsiniz. Güneş gibi parlamak isteyenler Eastpak sarı sırt çantası modelleri arasından kendilerine en uygun olanı bulabilme şansı yakalayabilirler.

Doğa aşıklarının yeşili görmeden yaşayamadığını herkes çok iyi bilir. Eastpak yeşil sırt çantası doğadan ilham alınarak tasarlanan modelleri ile doğa hayranlarını kendisine hayran bırakıyor. Kullanışlı yapısı sayesinde doğayı yanınızda taşımak kolay hale geliyor. En sevdiğiniz rengin sürekli yanınızda olmasının hissi anlatılamayacak derecede olmaya devam ediyor.

Aradığınız her rengi bulabileceğiniz geniş renk skalası sayesinde Eastpak cıvıl cıvıl bir yaşama davet ediyor. Farklı desen ve model çeşitleriyle en kaliteli ürünleri bulmak artık artık çok kolay. Rahatlık, konfor ve ergonominin bir arada bulunduğu Eastpak çantaları her yaş ve cinsiyete alternatif sunmaya devam ediyor.

Bir Sırt Çantasından Daha Fazlası

Estetik görünüme maksimum düzeyde dikkat edilmiş olan eastpak sırt çantası modelleri sadece günlük kullanım için değil her an imdadınıza yetişmek için üretilmiştir. Okul çantası olarak kullanılabilen sırt çantaları farklı boyut alternatifleri ile her yaştaki öğrencilere uygun model bulunmaktadır. 

Sağlık açısından sırt çantası kullanımı diğer çanta tipleri arasından en sağlıklı taşıma yöntemidir. Sırt çantası seçerken sağlıklı bir seçim yapabilmek için birtakım özelliklere dikkat etmek gerekir. Çanta seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli etken çantayı kimin kullanacağıdır. Daha sonra kullanım amacının belirlenmesi sırt çantasının büyüklük, dayanım vb. birçok özelliklerini oluşturmada yol gösterici olmaktadır.

Sırt çantası ile seyahat edecek birinin günlük kullanıma nispeten daha geniş veya büyük modeller tercih etmesi çanta seçiminde oldukça önemlidir. Seyahat sırt çantaları genellikle diğer çantalara göre daha fonksiyonel tasarlanmıştır. Her yerine ulaşım kolaylığının ön planda tutulduğu bu tip çantalar çok fazla fermuar ve ceplere sahiptir. Ayrıca bu tip seyahat çantalarında su geçirmez özelliğinin olması kullanım açısından oldukça rahatlık sağlayacaktır.

Günlük kullanım için uygun olan sırt çantaları daha çok günlük ihtiyaçları karşılayabilecek donanıma sahiptir. Genellikle çok fazla cep veya gözü olmayan bu sırt çantalarında işlevsel olanları bulmak zordur. Eastpak sırt çantaları işlevsel yönüyle ortaya çıktığı için günlük hayatta da oldukça fazla tercih edilmektedir. Genelde 15- 20 lt hacmindedirler.

Kullanım amacına göre sırt çantası seçimini yaptıktan sonra sırt çantasının boş ağırlığı, sürekli olarak taşıyacaklar için önemli bir etken olmaktadır. Yüksek teknoloji ile kaliteli malzemeden yapılan sırt çantaları oldukça hafif olmaktadır. 

Eastpak tüm bu özellikleri inceleyerek doğa dostu ürünler çıkarmayı başarmıştır. Dayanıklı çantaların adresi olan Eastpak geri dönüştürülmüş kumaşlar ile doğa dostu ürünler sunmaktadır. 30 yıla varan garanti süreciyle ürünlerinin her zaman arkasında durarak müşteri memnuniyetini optimize etmektedir.

Sürdürülebilirliğin göz önünde bulundurulduğu sırt çantaları uzun yıllar yanınızdan ayrılmasın diye garanti politikası ürünlerin ömrünü otuz yıla kadar uzatılmasına yardımcı olmaktadır. Uzun kullanım süresine sahip olan bu efsanevi çantaları bir kez alıp dilediğiniz gibi kullanabilir, sürekli yeni çanta alma derdinden kurtulabilirsiniz.

Birbirinden güzel modellere ev sahipliği yapan Eastpak, model çeşitliliğinin yanı sıra ürün çeşitliliği konusunda da kullanıcıları şaşırtmayı başarıyor. Bünyesinde bulunan Eastpak laptop sırt çantası modelleri sayesinde kişisel bilgisayarlar için maksimum güvenliği sağlamaya aday. Sağlıklı çanta taşımanın konforlu yolu olan sırt çantası şeklindeki çantalar sayesinde iki eliniz boşa çıkacaktır. Böylelikle kişisel bilgisayarınızı taşırken günlük işlerinizi de halledebilirsiniz. 

Yıllara meydan okuyan dayanıklı malzemeleri sayesinde kişisel bilgisayarınızı zarar görmeden, güvenli bir şekilde taşımak sizin elinizde. Kaliteli askıları sayesinde otobüste veya diğer toplu taşıma araçlarında rahatça kullanabilme imkânı sunar. Çoklu gözleri sayesinde aradığınızı hızlı bulabilir, ergonomik sırt çantalarının rahatlığını hissedebilirsiniz.

İçerisindeki ekstra bölme ve cepler sayesinde yanınızda taşımanız gereken birçok bilgisayar parçasını kolayca yerleştirebilir, ulaşmak istediğinizde kolayca ulaşabilirsiniz. Bu nedenle multi fonksiyonel laptop sırt çantaları herkes tarafından oldukça tercih edilmektedir. Eastpak sırt çantası eçanta kalitesiyle farklı bilgisayar boyutlarına göre tasarlanmış modeller ile çok sayıda seçenek sunmaktadır.

Laptop çantası olarak kullanımı dışında nasıl dilerseniz o şekilde kullanmak mümkündür. Bu bağlamda kullanım amacı hayal gücünüze kalmaktadır. İş yerine giderken kullanabileceğiniz bu çantalar sayesinde acil durumlarda lazım olabilecek tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilir, konforu hissedebilirsiniz.

Çeşit Çeşit Eastpak Sırt Çantaları Karşınızda

Farklı modellerde bulunan Eastpak sırt çantaları, konfor ve rahatlık düşkünlerini bekliyor. Özel tasarlanmış ürünler 7’den 70’e her yaşa hitap etmektedir. Hem erkeklere hem de kadınlara Eastpak sırt çantalarında geniş alternatifler sunulmaktadır. Çeşit çeşit kumaşların kullanıldığı çanta çeşitlerinden en çok beğendiğiniz materyale ait sırt çantaları için sitemize bakmayı unutmayın.

Farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanan Eastpak sırt çantası fiyatları model, materyal ve büyüklükten kaynaklı değişiklik gösterebilir. Bu yüzden kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan model tercih etmek bütçeniz için daha iyi olacaktır. Sırt çanta seçiminde yardımcı olması açısından öncelikle kullanım amacını belirlemek çok önemlidir. Bu doğrultuda sırt çantasında aradığınız kriterleri belirleyebilirsiniz.

Bebek çantası olarak da kullanılabilen sırt çantaları çok kullanışlıdır. İşlevsel iç tasarımı ve cepleri sayesinde bebeğinizin eşyalarını taşımak kolay hale geliyor. Bebeğiniz ile sürekli ilgilenmeniz gerektiği durumlarda omuz çantaları, sırt çantalarına oranla sıkıntı çıkabilmektedir. Sırt çantaları rahat kullanımları sayesinde annelere büyük avantaj sağlamaktadır.

Farklı fiyat aralıklarında bulunan Eastpak sırt çantaları indirime tabi olabilmektedir. Beğendiğiniz modelleri takip ederek indirim zamanında daha uygun fiyata alabilirsiniz. Birbirinden güzel sırt çantaları sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinden kendinize en uygun seçeneğe ulaşabilmeniz ve yeni alternatifler keşfedebilmeniz son derece kolay.

Rahatlığı hayat prensibi haline getirenlerin en çok sevdiği marka olan Eastpak sayesinde konfor her daim yanınızda. Rengarenk renklerin dansına şahit olmak isteyenler çok geçmeden Eastpak sırt çantalarında buluşuyor, bu muhteşem renk cümbüşünün büyüleyici etkisinden bir daha çıkamayacaksınız. 

En kolay alışveriş yöntemi olan online alışveriş sayesinde tüm modellere ulaşmak bir tık uzağınızda bulunuyor. Oturduğunuz yerden modelleri inceleyebilir, satın alabilir veya müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Markadan evine kadar getirilen ürünler temassız bir şekilde teslim ediliyor, virüs bulaş riskini minimalize etmeyi sağlıyor.

Seçkin markaları bir araya toplayan eçanta Eastpak Çanta ürünleriyle de kalitesini göstermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti esasıyla e-ticaretin kolaylığını herkese yaşatmaya geliyor. Farklı kullanım amaçlarına sahip çantaların yer aldığı ürün sayfalarında seçim yapmak son derece kolay bir hal alıyor. Birbirinden güzel renklere sahip çantaları görünce siz de anlayacaksınız.

Kaliteden taviz verilmeden üretilen yüksek segmentli ürünler, uzun yıllar boyu kullanmak isteyenlerin tercihi oluyor. Eastpak sırt çantalarının da yer aldığı bu ürünler, sürekli kullanımlarda dahi ilk günkü performansı göstermeye devam ediyor. Bir yandan kullanıcı bütçesini göz önünde bulundururken şıklıktan da kesinlikle ödün vermiyor.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla