Kapat
Vans x The Simpsons
Seyahat Kampanyası
Ana Sayfa Kampanyalar Seyahat Kampanyası
En trend Seyahat Kampanyası modellerinde uygun fiyatlar ve bol çeşit ürünler eçanta'da! Kapıda nakit ödeme ve aynı gün kargo ile hemen satın alın. devamını göster

Cinsiyet

Markalar

Renk

FİYAT ARALIĞI

Seyahat Kampanyası

%40
Planina Büyük Boy Valiz Mor
1620.00 ₺
972.00 ₺
%25
Ivs Trok Yüzey Orta Boy Valiz Sarı
%30
Skull Büyük Boy Sert Valiz Mavi
%38
Hafif Orta Boy Valiz Renkli
%25
Tiger Eyes Orta Boy Valiz Blue
%25
Girl Essentials 47.1 Cm Mauve
%25
Chequer 48.5 Cm Purple - Orchıd
%50
Çizgili Büyük Boy Valiz Mor
455.88 ₺
229.90 ₺
%40
Hostes Valiz Küçük Boy Siyah
224.88 ₺
134.93 ₺
%40
Orta Boy Hostes Valiz Siyah
287.38 ₺
172.43 ₺
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Black
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Blue
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Malaga
%25
Tiger Eyes Orta Boy Valiz Malaga


Avantajlı Seyahat Çantaları Kampanyası!

Seyahat çantaları, valiz ve bavullar; yolculuklar için oldukça büyük öneme sahip, seyahate giderken yanımıza alacağımız her şeyimizi güvenle taşıyan, yolculuk sürecini konforlu kılan, seyahatlerimize eşlik eden en önemli detay olarak büyük bir role sahiptir. Yolculuğa çıkarken, kısa süreli iş seyahatlerinde ve şehirlerarası yolculuklarda ihtiyaçlarımızı karşılayabilen bir ürün olarak seyahat çantası, vazgeçilmez bir konfor alanıdır.

Seyahat çantaları, valizler ve bavullar; çeşitli varyasyonlarda, farklı donanımlarda ve özelliklerde birçok alternatifle hayatımızda yer almaktadır. Hangi donanımda, hangi modelde, hangi özelliklerde bir seyahat çantası istediğimiz, seyahatimizin kapsamına bağlıdır. İstediğin doku ve işlevsel özelliklerde kampanyada olan seyahat çantalarını, valizleri ve bavulları ecanta.com.tr’de bulabilirsin.

Her tip yolculuk için mükemmel valize, çok sayıda stil ve renk varyasyonları arasından ulaşabilirsin. Seçeceğin valizde ya da bavulda ekstra depolama alanı, cep, fermuarlı bölme ve benzeri birçok özellik; ihtiyacını karşılayacak modele göre değişkenlik gösterecek olup hayatını kolaylaştırmak için sana yardımcı olacaktır.

Çeşit Çeşit Kampanyalı Seyahat Çantası Markaları

ecanta.com.tr’de satılmakta olan Delsey marka valizler, Delsey teknolojisiyle üretilen inovatif ürünler ve süreçler patentlidir. Delsey teknolojisi olan Zip Securi Tech, valizi nem girişine karşı koruyan ve sivri uçlu bir nesneyle bile bölünemeyen ekstra güçlendirilmiş bir fermuar güvencesi veren bir sistemdir.

Ürettiği kaliteli ve sofistike valizler ile sektörün öncelikli tercih edilebilir markası IT Luggage, sağlam ve dayanıklı kasalarıyla; valiz, bavul ve kampanyalı seyahat çantaları arasında göze çarpan bir üne sahip. Yenilikçi tasarımlar ve ergonominin şık bir şekilde bir araya getirildiği IT Luggage ürünleri, mükemmel yolculuk deneyimleri yaşatıyor. IT Luggage 10 yıl garanti avantajıyla birçok markanın önüne geçerken dayanıklılık, üretim kalitesi ve kullanıcı odaklı teknolojileriyle de tercih edilme oranını artırıyor.

IT Luggage, Delsey, Herschel, Benetton, Calvin Klein, Kipling, Tergan, US Polo Assn. vb. dünya markalarının geliştirdiği fonksiyonel seyahat çantaları, valizler, bavullar ve kabin boy alternatifleri, yüzlerce farklı renk ve modelle, uygun fiyatlarla ecanta.com.tr’de kullanıcılarına ulaşıyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla