Kapat
Barem
Ana Sayfa Markalar Reebok
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Reebok

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..
POPÜLER MARKALAR
POPÜLER ARAMALAR


Reebok Çanta Modelleri

Sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Reebok çanta, herkese ulaşmayı hedefliyor.

Çarpıcı çizgileri, alternatif desen ve renklerdeki Reebok sırt çantası modelleri özellikle öğrencilerin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. Renkli kalem kutularıyla Reebok, okul hayatına eğlence katıyor. Reebok, klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. Reebok çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır.

Sırt çantası için gençlerin, özgür ve özgün hisseden herkesin ilk tercihi olan marka, ağırlıklı olarak görsel tonları ve ergonomik modelleriyle popüler. Desene, renge, tasarıma, çizgilere ve modele göre istenilen standartlarda bir Reebok mutlaka bulunabilir. Her yaştan ve her tarzdan Reebok çanta severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir Reebok edinebilirler. 

Geniş Renk Yelpazesi ile Reebok

Sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.

Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve Reebok spor çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten Reebok, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla