Kapat
6 - 12 Temmuz eçanta Haftanın Ürünleri
Reebok
Ana Sayfa Markalar Reebok

FİYAT ARALIĞI

Reebok

%21
Spor Çantası Act Fon S Grıp  Siyah
Reebok
Spor Çantası Act Fon S Grıp Siyah
139.00 ₺
109.90 ₺
%10
Sırt Çantası Act Core Bkp Koyu Mavi
Reebok
Sırt Çantası Act Core Bkp Koyu Mavi
89.00 ₺
79.90 ₺
%10
Sırt Çantası Act Core Bkp Siyah
Reebok
Sırt Çantası Act Core Bkp Siyah
89.00 ₺
79.90 ₺
%15
Spor Çantası Act Enh Grıp  Siyah
Reebok
Spor Çantası Act Enh Grıp Siyah
199.00 ₺
169.90 ₺
%18
Spor Çantası W Found Grıp  Siyah
Reebok
Spor Çantası W Found Grıp Siyah
159.00 ₺
129.90 ₺


Reebok Çanta Modelleri

Sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Reebok çanta, herkese ulaşmayı hedefliyor.

Çarpıcı çizgileri, alternatif desen ve renklerdeki Reebok sırt çantası modelleri özellikle öğrencilerin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. Renkli kalem kutularıyla Reebok, okul hayatına eğlence katıyor. Reebok, klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. Reebok çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır.

Sırt çantası için gençlerin, özgür ve özgün hisseden herkesin ilk tercihi olan marka, ağırlıklı olarak görsel tonları ve ergonomik modelleriyle popüler. Desene, renge, tasarıma, çizgilere ve modele göre istenilen standartlarda bir Reebok mutlaka bulunabilir. Her yaştan ve her tarzdan Reebok çanta severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir Reebok edinebilirler. 

Geniş Renk Yelpazesi ile Reebok

Sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.

Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve Reebok spor çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten Reebok, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla