eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Orta Boy Valiz
Ana Sayfa Valiz Orta Boy Valiz
KATEGORİLER
Renk
FİYAT ARALIĞI

Orta Boy Valiz

%20
1269.90 ₺
1008.70 ₺
%10
Kabarık Elmas Orta Boy Valiz Siyah
%20
Abs Bavul Orta Boy Gold
%20
Tiger Eyes Orta Boy Valiz Malaga
1269.90 ₺
1008.70 ₺
2031.90 ₺
1846.68 ₺
%23
Pc Orta Boy Valiz Bordo
%20
Körüklü Orta Boy Valiz Bordo
2031.90 ₺
1625.00 ₺
%20
Trans4 Unisex M Valiz CNNCT Accent Grey
1089.00 ₺
871.20 ₺
%20
Ayna Niagara Orta Boy Valiz Siyah
2031.90 ₺
1625.00 ₺
%20
Pc Orta Boy Valiz Siyah
%20
Ayna Niagara Orta Boy Valiz Lacivert
1089.00 ₺
871.20 ₺
%20
Ön Bölmeli Orta Boy Valiz Lacivert
1269.90 ₺
1008.70 ₺
%20
Us Polo Orta Boy Valiz Lacivert
1019.00 ₺
815.20 ₺
%20
İnce Kum Orta Boy Valiz Siyah
1119.00 ₺
895.20 ₺
%20
İnce Kum Orta Boy Valiz Siyah
1089.00 ₺
871.20 ₺
%20
Düz Dokuma Orta Boy Valiz Siyah
1019.00 ₺
815.20 ₺
%20
İnce Kum Orta Boy Valiz Bronz
%23
Kabartma Yüzey Orta Boy Valiz Lila
1957.90 ₺
1505.90 ₺
%20
Ön Bölmeli Orta Boy Valiz Siyah


Orta Boy Valiz


Valizler eşyaların taşınma durumunda ihtiyaç duyulan en önemli araçlardandır. Bir valiz ne kadar büyük olursa o kadar çok eşya alma kapasitesi de oluşur. Çeşitli ürünlerin, en önemli malzemelerin bir yerden diğer yere aktarılmasında sana çevrendeki insanlarla beraber, kaliteli bir valiz yardım edecektir. Kaliteli valiz alarak, hayatın boyunca taşınma ve tatil durumlarında eşyalarını güvenli şekilde gideceğin yere götürebilirsin.


Orta boy valiz modellerini eçantanın zengin ve kaliteli ürün arşivinden inceleyebilirsin. En ünlü markalara ait dayanıklı, kullanışlı ve şık valizler beklentini karşılıyorsa hiç düşünmeden satın alabilirsin. Bir valiz alırken tekerlek kalitesine, fermuarların özelliğine ve daha pek çok detaya dikkat etmelisin. Ergonomik, pratik ve ekonomik valizleri tek bir çatı altında toplayan eçanta, senin beklentilerini karşılamak için onlarca valiz modellerini satışa sunuyor.


Orta boy valiz alarak sen de hayatını kolaylaştırmaya ne dersin? Eşyalarını ve kıyafetlerini poşetlerle taşımaktan yorulmadın mı? Aynı şehirde bile bir yere giderken kullanacağın eçanta orta boy valizler sayesinde hem eşyalarının hem de kendini konforunu sağlayabilirsin. 


Şimdi eskimiş valiz ve çantalarını bir köşeye kaldır ve sana orta boy valiz alman için sunacağımız işlevsel önerilere göz at!Orta Boy Valiz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


 • Valiz seçerken tekerleklerin 360 derece dönmesi senin için büyük kolaylık olacak. Zorlanmadan, tek bir hamlede valizi çekip istediğin yere kolayca taşıyabilirsin. 

 • Üstelik içindeki eşyaların ağırlığını da taşıma sırasında dayanıklı tekerlekler sayesinde hissetmezsin.

 • Ayarlanabilir tutma aparatı sayesinde, dilediğin boya getireceğin aparatı tutarak valizini taşıyabilirsin.

 • Şifreli valizleri seçersen, sadece senin belirleyeceğin şifreyi girdikten sonra valizin kapaklarını açabilirsin. Bu özellikleri olan valizleri aldığında yolculuğun daha güvenli geçebilir.

 • Fermuarlı ön cepleri olmasına dikkat edebilirsin. 

 • Orta boy valizleri seçerken eğer önlerde cepler olursa, bu cepleri daha ufak eşyalarını koymak için kullanabilirsin. 

 • Çorap, aksesuar gibi eşyalar için oldukça önemli bir kriter.

 • Esnetilebilen fermuar sistemi de orta boy valiz alırken aklında tutman  gereken bir özellik. 

 • Eğer eşyaların çok fazla olduysa ve fermuar zor kapanıyorsa; esnetilebilen fermuarları açarak valizin iç hacmini bir nebze daha genişletebilirsin.

 • Önerilen tüm özellikler, eçanta orta boy valiz arşivinde seni bekliyor. Tereddüt etmeden satın alabileceğin orta boy valiz modelleri pek çok renk seçenekleriyle her zevke hitap etmeyi başarıyor.


Orta Boy Valizler Nasıl Kullanılmalı?


 • Valizini dilediğin yere giderken kullanabileceğini unutma. Eşya taşıman gereken durumlarda, en özel parçalarını valizine koyarak güvenli şekilde taşıyabilirsin.

 • Kıyafetlerini katlayarak orta boy valizine yerleştirirsen; daha çok eşya sığdırabilirsin.

 • Ayakkabılarını kutuyla orta boy valize koymaya çalışırsan birkaç tane ayakkabı çiftini ancak doldurabilirsin. 

 • Fakat şöyle yapabilirsin: Eğer her bir  sevdiğin ve taşımak istediğin ayakkabını poşetlere ayrı ayrı koyup valize yerleştirirsen oldukça fazla eşya taşıyabilirsin.

 • Orta boy valizinde sıvı taşırken dikkat etmelisin. Zaman zaman dikey ve yatay konumda taşınabilen valizler, sıvı malzemelerin dökülmesine neden olur. 

 • Bu durumu önlemek için kavanoz ya da şişe gibi sıvı malzemelerin yer aldığı ürünleri sıkıca kapatıp ayrı bir poşetle sarabilirsin. Böylece sızıntıları da engellemiş olursun.

 • Üniversite ya da farklı bir eğitim programı için orta boy valizinde kitap taşımak istersen, kitaplarını streç filmle sarabilirsin. Kitapların yapraklarına zarar gelmemesi için streç filmle sarmak iyi bir fikir olacak.

 • Küçük yastık ya da battaniye gibi kişisel eşyalarını rahatlıkla orta boy valizine yerleştirmek için vakumlu poşetleri kullanmanı önereceğiz. 

 • Eğer vakumlu poşet kullanırsan bu tür dolgun eşyalarını daha ince ve rahat şekilde valizde taşıyabilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla