Kapat
Bot Fırsatları
Spider-Man Okul Çantaları
Ana Sayfa Spider-Man Okul Çantaları
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Spider-Man Okul ÇantalarıSPIDERMAN OKUL ÇANTASI


Spiderman karakteri, 1962 senesinden beri sinema dünyasında adını duyurmakta. Bu süper kahraman, 2002 yılında yeniden vizyona uyarlandı ve birçok yaş grubunun kalbini fethetmeyi başardı. Süper ötesi güçleri olan Spiderman, erkek ve kız çocuklarının hayal dünyasında bambaşka bir çığır açtı. Tekstil ürünlerinde, kişisel eşyaların tasarımlarında, okul ve sosyal alan eşyalarında, hatta gıda ürünlerinde bile artık Spiderman karakterini görmek mümkün.


Spiderman, okul eşyalarında da kendine yer buluyor. Özellikle de Spiderman okul çantası, erkek öğrencilerin okul döneminde severek kullandığı eşyalar arasında yerini alıyor. Kırmızı, siyah ve mavi renklerinin uyumlu şekilde kullanıldığı Spider-man okul çantası modelleri, ilkokul ve anaokul öğrencilerinin hayranlıkla kullandığı okul ürünlerinden biri olarak eçantada oldukça gündemde.


Güvenli alışverişin seçkin adreslerinden olan eçanta, ailelerin bütçesini yormayan, çocukların gönlünü mutlu eden, okulda işlevsel şekilde kullanılan Spider-man okul çantası seti gibi popüler ürünleri en uygun rakamlarla sunuyor. Okula dönüş hazırlığı yapan ailelerin ve çocukların aradığı kaliteli, kullanışlı, uzun ömürlü okul çantaları Spiderman tasarımlarıyla eçantada!Anaokulu Öğrencileri İçin Spiderman Çantaları


Minik öğrenciler için 25x30x10 cm ölçülerinde tasarlanan anaokulu çantalarında en çok dikkat çeken baskılar, Spiderman baskılarıdır. Aileler, bu renkli ve ilgi gören çantaları genellikle erkek çocuklarının okul hayatındaki ilk ayları için tercih ederler. Erkeklerin Spiderman tasarımlarına olan ilgisi bir hayli yüksek olduğu için onların beğenisine göre hareket ederler. 


Anaokulu günlükleri için gerekli olan malzemelerin rahatça sığmasına yardım eden bu çantalar, ayarlanabilir kemerlere sahiptir. Minik öğrencilerin rahat edeceği şekilde omuz askıları ayarlanır ve kullanımı konforlu hale getirilir.


Okul çantalarının pek çoğunda yer alan yan cepler, yine Spiderman anaokulu çanta modellerinde de kendini gösterir. Bu küçük ama kullanışlı ceplere su şişesi ya da peçete paketleri yerleştirilebilir. Bütçeyi yormayan, orijinal lisanslı ürünler arayan aileler eçantadaki göz kamaştıran Spiderman okul çanta tasarımlarına göz atmayı unutmasın!
İlkokul Öğrencileri İçin Spiderman Çantaları


İlkokul kademesine gelen erkek öğrencilerin sıkılmadan kullanacağı Spiderman okul çantaları, en seçkin modelleriyle eçantada sahiplerini bekliyor. Bu çantaların geniş ana bölmeleri ve kullanışlı cepleri sayesinde okulda rahat saatler geçirmek mümkün.


Yastık destekli sırt yüzeyi olan okul çantaları sayesinde, öğrenciler çanta taşırken ağrı ve baskı hissetmiyor. Tasarım şıklığı ve konforu sayesinde, Spiderman okul çantaları ilkokul ve ortaokul düzeyi için pek çok açıdan kullanışlı çantalar olarak tanınıyor.


Kırmızı, siyah ya da mavi zemin üzerine işlenen Spiderman baskıları, çocukların en sevdiği karakteri dikkat çekici şekilde ortaya çıkarıyor. Özellikle de Örümcek Adam’ın atlayışa geçtiği o anı pek çok çanta baskısında görmek mümkün.Her Zaman Konfor Diyenler İçin Spiderman Çekçekli Çantalar


Okul ve ev arasında yaya yolunu kullanan aileler, çocukları için en rahat okul çantasını seçmek ister. Rahatlık ve kolay kullanım sağlayan çekçekli Spiderman okul çantalarını eçanta bu sene de en uygun rakamlarla satışa çıkardı. Kendim ve çocuğum için her zaman konforu düşünürüm diyenler, Spiderman okul çantaları içinde yer alan tekerlekli ve çekçekli modellere bakmadan geçmesin.


Bu modeller, hem anaokulu öğrencileri hem de ilkokul öğrencileri için özenle tasarlandı. Çekçekli formda kullanmak istenmediği durumlarda omuz askıları devreye girer ve omuz çantası olarak taşınabilir. Okul malzemelerini güvenle taşımak için bu çantalar tercih edilebilir.


Çantaların ön teker kısmında sabitleyici aparat yer alır. Bu aparat sayesinde, Spiderman okul çantaları her zaman dik konumda kalarak daha kolay kullanım alanı oluşturur. Özellikle de sınıf ortamında sıra yanında dik konumda kalan çekçekli Spiderman çanta sayesinde, eşyalara hızlıca ulaşmak çok kolay olur.Spiderman Okul Çantalarının Fiyat Bilgisi


Örümcek Adamlı çantalar ya da global adıyla tanınan Spiderman okul çantaları, piyasa ortalamasına göre en uygun rakamlarla eçantada alıcılarını bekliyor. Bu çantaları nasıl alabilirim diyenler için; eçantanın sunmuş olduğu ödeme kolaylıklarından bahsedelim:


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla