Kapat
Barem
Ana Sayfa Frozen Ara Tatil Fırsatları
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Frozen Ara Tatil FırsatlarıFROZEN OKUL ÇANTASI


Frozen adıyla bilinen Karlar Ülkesi adlı çizgi film, çocukların ve yetişkinlerin hayatında önemli bir detay olmaya başladı. Pek çok ülkede severek izlenen 2013 yapımı sinema filmi Frozen, kız ve erkek çocukların ilgisini çekecek bir akışta sinemada yerini aldı. Bu film sayesinde pek çok firma, ürünlerinde Frozen temasını kullanmayı tercih etti. Bu tema sayesinde, Frozen okul çantası ve okul ürünleri reyonlarda kendini gösterdi. Pek çok Frozen tasarımlı ürün, eçantada sevenler için en uygun rakamlarla ilgileri üzerine topluyor.


Frozen okul çantası seti ve sırt çantaları, okul hazırlıkları yapan ailelerin gözlerini kamaştıracak tasarımlarla eçantada! Kullanışlı bölmeleri ve kolay temizlenen dokusuyla her dönem kullanıma hazır olan bu çantalar, özellikle de kız çocuklarının ilgisini daha çok çekiyor. Elsa adlı kar kraliçesinin resminin yer aldığı birbirinden ergonomik okul çantaları, ilkokul ve ortaokul kademelerinde oldukça sık tercih ediliyor.


Genellikle mavi tonlarının hakim olduğu Disney Frozen okul çantası hem çekçekli çantalarla hem de sırt çantalarıyla, önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında da dillerden düşmeyecek. Ailelerin bütçesini yormayan, en uygun rakamlarla satışı yapılan Frozen çantaları kullanacak kız çocukları okula daha mutlu gidebilecek!Frozen Okul Çantası Tasarım Çizgileri


Frozen Elsa okul çantası modelleri incelendiğinde, Elsa detayları göze çarpan ilk detaylardandır. Bu çantalar tasarlanırken; filmin hayran kitlesi ön planda tutulmuştur. Peki, eçantada da çok fazla aranan ve satışı yapılan Frozen okul çantalarının genel özellikleri nelerdir?
Frozen Okul Çantası Fiyatları


Pek çok ülkede severek kullanılan Frozen temalı okul çantaları, artık sevenler için eçantada cazip rakamlarla reyonlarda yerini alıyor. Bu sevimli ve kullanışlı çantaların etiketleri hakkında bilgi verelim ve en uyguna alışveriş yapılması için Elsa hayranlarını eçantaya davet edelim!
Frozen Okul Çantası Modelleri Üzerine Kısa Bilgiler


Anaokulu kademesine ilk adımını atmış olan minikler, çekçekli Frozen çantalarıyla her sabah mutlu şekilde okula gitmektedir. Bu mutluluğu sağlayan detaylardan biri de Frozen okul çantasının kullanışlı ve sevimli görünmesidir. Büyük ve küçük cepleri olan anaokulu çantaları, kız çocuklarının en çok sevdiği ürünlerden biri olarak dolaplardayerini alır.


Frozen okul çantalarının hitap ettiği bir diğer kademe de ilkokulda olan kız öğrencilerdir. Bu kademedeki kız öğrenciler, göz alıcı desenlerdeki ve renklerdeki Frozen okul çantalarıyla hem kursa hem de okula sevinçle gitmektedir. Aileler, çocuklarının yüzünü güldürmek için eçantaya güvenip Frozen okul çantalarını temin edebilir.

Frozen Okul Çantası Nasıl Temizlenmeli?


Okul günlükleri içinde, okul çantaları en çok kullanılan eşyalardandır şüphesiz. Sık kullanıma bağlı olarak çantalar kirlenebilir. Zamanla koku oluşabilir. Frozen çantalarına zarar vermeden detaylı temizlik yapmak isteyen anne ve babalara ufak bir tüyo vereceğiz.


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla