Kapat
Bot Fırsatları
Barbie Okul Çantaları
Ana Sayfa Barbie Okul Çantaları
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Barbie Okul ÇantalarıBarbie OKUL ÇANTASI


Oyuncak bebek firması olan Barbie, hayatımızın pek çok alanında kendini göstermeye başladı. Kız çocuklarının ve erkek çocuklarının oyuncakları arasında figürleri için yer bulan Barbie, artık tekstil ve aksesuar alanında da büyük rol oynamaya başladı. Özellikle de okul dönüş hazırlığı yapan kız çocuklarının severek kullanacağı çantalarda Barbie tasarımlarını görmek mümkün.


Ailelerin ve çocukların heyecanla çıktığı okul alışverişinde Barbie okul çantası, günün en çok aranan eşyası olmakta. Anaokulu ve ilkokul kademelerinde göz alıcı renklerle kendini gösteren Barbie okul çantası seti sayesinde artık kız çocukları okula daha mutlu gidebilecek. 


Milyonların güvenerek alışveriş yaptığı eçantada, bizler de Barbie çekçekli okul çantası modellerine yer vermeyi unutmadık. Pek çok kız çocuğunun hayalini kurduğu Barbie okul çantası modelleri, en uygun rakamla eçantada satışa çıkıyor! Bu çantaları daha yakından tanımak isteyenlere, bazı tasarım detaylarından ve kullanım alanlarından bahsetmek istiyoruz. Çünkü Barbie okul çantaları, bu sene de çok moda!Anaokulunda Barbie Çanta Modası


Barbie anaokulu çantası tasarımları sayesinde okula ilk adımını atan minikler, kendilerini daha iyi hissedecek. Bu çanta modellerinde yer alan konforlu ve kullanışlı detaylar anaokulu günleri için kolaylık sağlıyor. Eğitim hayatına merhaba diyen miniklerin severek kullanacağı pembe ve mavi tonlarının hakim olduğu bu çantalar, uzun ömürlü olması özelliğiyle de ailelerin beğenisini topluyor.


Ayarlanabilir omuz askıları, çok amaçlı bölmeleri, kolay temizlenen kumaş dokusu ile diğer çantalardan bir adım öne çıkan Barbie anaokul çantaları kreş ve anaokul kademesinde olan kız çocuklarının en sevdiği eşyalardan biri oluyor. Fermuarları güvenli şekilde ve konforla açılan bu çantalar, her kız çocuğunun okul günlerinde kullanmak isteyeceği modellerdendir aynı zamanda.


Aileler, anaokuluna hazırlık için alışveriş yapmak istediğinde Barbie okul çantası en ucuz nerede diye endişeye kapılmayacak. Çünkü, artık eçanta en uygun rakamlarla Barbie anaokul çantalarını istenen adrese en kısa sürede teslim ediyor!
İlkokulda Barbie Çanta Modası


Son zamanlarda Barbie ilkokul çantası çok moda. Çünkü ilkokul döneminde çanta kullanımı oldukça önemli. Kitap ve defterler, yardımcı kaynaklar, beslenme ürünleri dayanıklı olduğu kadar kaliteli bir çantada taşınmalı. Bunun için ilkokul öğrencileri Barbie markasına güvenerek zevkli seçimler yapıyor. 


Kız çocuklarının hayran olduğu Barbie film karakteri, artık eçantadaki Barbie sırt çantası modellerinde kendini hatırlatıyor. Bu çantalarda yer alan ayarlanabilir omuz askısı, her boy için konforlu kullanım alanı oluşturur. Cepler ve geniş ana bölme ise kitapları kolayca taşımaya yardım eder.


İlkokul kademeleri için özenle tasarlanan Barbie çantalarında pembe ve mavi rengi uyum içinde kullanılıyor. Her iki rengin birçok tonu, çantaların pek çok bölümünde ilgi çekici şekilde göze çarpıyor.
Çekçekli Barbie Okul Çantalarının Avantajları


Barbie okul çantalarından bazı modelleri çekçekli sistemle tasarlanmış. Bu çantalar, ev ile okul arasında yaya yolunu kullananlar için oldukça ideal. Sırttaki yükü azaltan. her türlü zeminde kolayca taşınan çekçekli çantaların avantajlarına değinmek gerek:
Barbie Okul Çantası Tasarım Çizgileri


Senelerdir sinemada, oyuncaklarda, gıda ürünlerinin ambalajlarında ve tekstil ürünlerinde ilgileri çeken Barbie figürleri eçantada yer alan okul çantası modellerinde de kendinden söz ettiriyor. Peki, Barbie okul çantasının tasarım çizgileri neler olıyor? Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyeceğini düşündük:
Barbie Okul Çantası Fiyatları Hakkında


Barbie lisanslı çanta modelleri, piyasaya göre en cazip rakamlarla eçantada seni bekliyor. Çevrenki öğrencileri sevindirmek ya da kendi çocuğuna çanta almak istersen güvenli ödeme yöntemiyle, hızlı teslimatla satışı yapılan Barbie okul çantalarına göz atabilirsin. Eğer alışveriş için hazırsan bütçeni yaklaşık 240 TL’den açman gerekir. eçantanın sunmuş olduğu özel kampanya ve fırsatları takip ederek aklındaki Barbie okul çantasını en uygun rakamlarla satın alabilirsin. Bazı modellerde etiketlerin 700 TL civarında olduğunu da görebilirsin.


Kredi kartına 12 taksit imkanı, alt limit olmadan sadece 1 TL kargo ödemesi sayesinde en iyi Barbie okul çantasını eçantadan temin edebilirsin!Barbie Okul Çantası Temizliği Nasıl Yapılmalı?


Sık kullanıma bağlı olarak Barbie okul çantalarında zaman içinde lekelenme ve kirlenme meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda Barbie okul çantalarını temizlemek için şu yöntemler izlenebilir:
Hangi Eşyalar Barbie Okul Çantalarında Taşınabilir?


Süsleriyle, enerji dolu rengiyle kız çocuklarında okula gitme hevesi uyandıran  Barbie çantalarında hangi eşyalar taşınır hiç merak ettin mi? Bu çantayı okul ve kurs ortamında kullanırken mutlaka çocuğunun yanında bulundurması gereken bazı eşyalar olduğunu unutma. Bakalım, Barbie okul çantalarında hangi eşyalar bulunmalı?


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla