eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
okul alışverişi
Dünyanın en iyi çanta markalarının buluştuğu eçanta, hem anne babalar hem de çocuklar ve gençler için en heyecanlı günlerden biri olan okula dönüş günü için yepyeni kampanyalar sunuyor. Okul dönemleri ihtiyaçlarına göre çok sayıda eşyanın pratik bir şekilde taşınmasını sağlayan çantalar, ayakkabı, kalemlik, suluk modelleri gibi çok sayıda ürün, çok özel fiyatlarla seni bekliyor!
 

Okullar açılmadan haftalar önce aileleri tatlı bir telaş sarar. Çünkü herkes kendi çocuğu için eksiksiz bir okul alışverişi yapmayı ister. Ancak okul gereçleri birçok farklı parça içerir. Eksiksiz bir sonuç elde etmek için işe okul alışverişi listesi yaparak başlamak gerekir. eçanta'nın geniş ürün yelpazesinde sayısız seçenek bulabilir ve okul eşyaları için mağaza mağaza gezip yorulmadan dilediğin ürünü hemen sipariş verebilirsin.

Okul Alışverişi İçin Gerekenler

Öncelikle alışverişi kaçıncı sınıf için yapacağını göz önünde bulundurman gerekir. Çünkü her sınıfın gereksinimleri farklı olacaktır. eçanta'nın titizlikle derlediği anaokul alışveriş listesi, ilkokul alışveriş listesi, ortaokul alışveriş listesilise alışveriş listesi ve üniversite alışveriş listesi seçeneklerini inceleyebilirsin. Her yaş grubu için özenle hazırlanmış olan bu listeler çocukların ihtiyaç duyacağı gerekli tüm okul ürünlerini barındırır. Bu listeleri inceleyerek çocuğunun ihtiyaçlarını bulabilir ve kendi listeni kolaylıkla oluşturabilirsin. 

Okul Alışverişi Nasıl Yapılır?

Okula dönüş alışverişi kalemlik, beslenme çantaları, suluklar gibi ufak tefek birçok parçayı içerir. Ancak okul ürünleri arasında öğrencileri en çok heyecanlandıran parça okul sırt çantasıdır. Bütün sene kullanacakları bu çantalarla hem tarzlarını yansıtmak hem de kaliteli bir ürüne sahip olmak isterler. eçanta'nın sunduğu okul çantaları arasında sayısız seçeneği ekonomik fiyatları ile bulman mümkün. İlköğretim çağındaki kız çocukları için Elsa okul çantası, Barbie okul çantası ve Winx okul çantası modellerini tercih edebilirsin. Aynı yaş grubundaki erkek çocuklar ise Cars okul çantası ve Spiderman okul çantası tasarımlarından bir hayli hoşlanır. Dilersen futbol takımlarının renkleriyle sunulan taraftarlara özel okul çantaları arasından da bir seçim yapabilir ya da tüm modellerin çekçekli okul çantası seçeneklerini de inceleyebilirsin.  

Ünlü Markalarla Okul Çantası Alışverişi

Lise ve üniversite eğitimi alan öğrenciler sırt çantalarının markalarına daha çok önem veriyor. eçanta'da Adidas okul çantası, Puma okul çantası ve US Polo okul çantası modelleri ekonomik fiyatları ile yer alıyor. Dünyaca ünlü bu markaların sunduğu yüksek kalite sayesinde oldukça konforlu ve kullanışlı bir sırt çantası seçebilirsin. eçanta'nın 100 TL altı okul çantaları ve 200 TL altı okul çantaları içerisinde de birçok ünlü markanın ürününe ulaşman mümkün.   

Okul Alışverişi 2021 Trendleri 

Okul çantaları için seçim yaparken beslenme ve kalemlik parçaları ile uyumlu modeller bulabilirsin. Örneğin Spiderman sırt çantalarının yanı sıra aynı tasarımla sunulan kalemlik, suluk ya da beslenme çantalarını seçerek bir bütünlük oluşturabilirsin. Elsa ve Winx karakterlerini taşıyan modeller için de aynı seçenekler sunuluyor. Çekçekli okul çantaları ise su geçirmeyen üstün kaliteli seçeneklerle öne çıkıyor. Bu tarz çantalar tatil gezilerinde de kullanılabilir ve çocuklara ekstra işlevsel bir seçenek sunar. eçanta'nın geniş ürün yelpazesi ekonomik fiyatları ile seni bekliyor. Dilediğin ürünü hemen sipariş verebilir ve okul alışverişini hiç yorulmadan kolayca halledebilirsin. 

 
Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla