Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Kampanyalar Öğretmenler Günü Kampanyası
Cinsiyet
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Öğretmenler Günü Kampanyası

%20
4 Bölmeli Çapraz Askılı Evrak Çantası Siyah
%20
Günlük Zincirli Çapraz Kadın Çantası Kırmızı
329.00 ₺
263.20 ₺
%10
Ayakkabı Çantası Siyah
%20
Selly Kadın Deri Cüzdan Kırmızı
1149.90 ₺
919.92 ₺
%20
Kadın El Portföyü Vizon
%20
Kemer Tokalı Kadın El Portföyü Altın
1199.90 ₺
959.92 ₺
%10
Kumaş Evrak Çantası Lacivert
%20
Kadın Kol Çantası Kırmızı
979.90 ₺
783.92 ₺
%20
Kai Erkek Deri Cüzdan Haki
%40
Kumaş Evrak Çantası Siyah
%20
3,5 Cm Analin Erkek Kemer Siyah
%20
Keten Evrak Çantası Siyah
1149.90 ₺
919.92 ₺


Öğretmenler Günü Hediyesi 2023


24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşırken ailesinde öğretmen olanlar ve öğretmenlerine jest yapmak isteyenler tatlı bir telaşa düşer. Bu telaşın bir an önce en güzel şekilde sonlanması için hediye mağazaları da pazarlama tekniklerini öne çıkarır. 


Öğretmenler Günü’nden haftalar öncesinde yapılan reklam ve tanıtım çalışmaları, hediye almak isteyenlerin sorularına yanıt bulur. Eğer senin de aklında soru işaretleri varsa; Öğretmenler Günü hediye fikirleri arıyorsan bu sayfada sana yardım edebiliriz.


Öğretmenler Günü için bütçene uygun hediyeleri nerede bulabileceğini ve neler alabileceğini birazdan bizden öğreneceksin. En çok sevdiğin öğretmenine, seni hatırlatacak ufak bir hediye almadan önce sana özel önerilerimize göz atabilirsin. Bakalım 24 Kasım Öğretmenler Günü için hangi hediyeyi seçeceksin?


İşte Öğretmenler Günü sürprizleri için ekonomik ve anlamlı hediye listesi!Öğretmenler Günü Hediyeleri


Öğretmenler Günü için hediye almak, asırlardır uygulanan bir gelenek haline gelmiştir. Bireysel ya da toplu şekilde alınan hediyeler, 24 Kasım’da ilk fırsatta öğretmenlere takdim edilir. Hediye seçimi daha küçük yaş gruplarında ailelerin ortak görüşüyle yapıldığı gibi; yetişkin öğrenciler tarafından da en güzel şekilde hediye seçimi belirlenir.


Eşin, akraban ya da sevgiliye Öğretmenler Günü hediyesi almak istediğinde internet mağazalarında gezebilirsin. Çevrendeki dükkanları dolaşıp ona en uygun hediyeyi görerek seçebilirsin. Hediye seçmek biraz zor olsa da eçanta ve kaliteli seçimler hep senin yanında!Öğretmenler Günü İndirimleri


24 Kasım Öğretmenler Günü indirimleri haftalar öncesinden başlar. Öğrenciler ve bireyler son günde hediye telaşına düşmesin diye erkenden hediyelerin alınması sağlanır. Pek çok firma bu aya özel Öğretmenler Günü kampanyaları sayesinde yüksek satış yapar. Çünkü öğrencilerin ve ailelerin birçoğu öğretmenine hediye alıp onun yüzünü güldürmek ister. Haliyle ürün satışları da artar.


Sen de öğretmenine bir hediye almak istediğinde öğretmenlere özel kampanyalar ve reklamları takip edip en iyi seçimi yapabilirsin. Çok uzaklara gitmeden eçantanın sana ve öğretmenlere özel olarak hazırladığı indirimli ürünleri de inceleyebilirsin. En kaliteli ürünleri öğretmenine hediye almak istersen; eçanta sana bu konuda yardım etmek için burada!Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri


Öğretmenler Günü ne zaman kutlanırsa kutlansın öğretmenin için aldığın hediye hep özel kalacak. İster bir gün önce ya da sonra hediyeni ver, öğretmenin senin hep iyi bir insan olduğunu hatırlayacak. 


Eğer aklında hala kadın öğretmene hediyeler nelerdir sorusu varsa; bu soru işaretini gidermek adına değerli öğretmenin için kullandıkça seni hatırlayacağı en zarif hediyeler tavsiye edeceğiz.


Aynı şekilde erkek öğretmene hediyeler arayanlara da evet işte tam da bu! diyeceği işlevsel ve kaliteli seçenekler sunacağız.


Şimdi hediye listemizi gözden geçir ve aldığın hediyenin üzerine küçük bir Öğretmenler Günü anlamlı sözler notu ekleyerek hediyeni paketle. İşte en özel ve güzel hediye fikirleri...


1) Postacı Çantası


 • Öğretmenlerin yanında bulundurması gereken eşyaların sonu yoktur. Ancak en ufak ve kullanışlı eşayaları taşımasına yardım etmek için bu sene ona postacı çantası alabilirsin.

 • Postacı çantası, her boyda ve her zevke hitap eden türde eçantanın seçili ürünleri arasında yerini alıyor. İncele ve sen de en iyi seçimi öğretmenin için yap. Hadi geç kalma!


2) Kullanışlı Cüzdan


 • Her öğretmenin ihtiyacı olan cüzdan, belirli bir kullanım sonrasında yıpranır ve eskir. Öğretmenin için iyi bir cüzdan alarak onun eskiyen cüzdandan kurtulmasını sağlayabilirsin.

 • Hem kadın hem de erkek öğretmenlere özel olarak üretilen cüzdan modelleri, kalitesini konuşturmak için eçantada sahibini bekliyor.


3) Şık Çanta


 • Özellikle de kadın öğretmenler için her sene çanta hediye alınır. Öğretmenlerin sık sık kullandığı çantalar, bu gün için hediye olarak seçilebilir.

 • Öğretmenin zevklerini az çok tanıdıysan sen de kaliteli ve şık bir çanta alarak hediye endişene son verebilirsin.


4) Kartlık


 • 24 Kasım Öğretmenler Günü için değer verdiğin eğitimciye ufak ama kullanışlı bir hediye almak istersen neden eçantanın kaliteli ve şık kartlık modellerini incelemiyorsun?

 • Kartlık aldığında öğretmenin en önemli kimlik ve kartlarını düzenli şekilde bir arada taşıyabilir. Disiplin sahibi öğretmenlerine hitap eden bir hediye fikri!


5) Evrak Çantası


 • Dosyalarla notlarla elleri hep dolu gelen öğretmenlerin için iyi bir evrak çantası alıp onların da rahat etmesinde payın olabilir. Bunun için evrak çantası modellerini incelemen önerilir.

 • Evrak çantasını hediye edeceğin öğretmenin her dosyasını bu çanta içinde düzenli şekilde taşıyarak sınıf ve ev ortamında daha da rahat edecektir. Zevkli seçim yapmak istediğinde eçanta yanında!


6) Omuz Çantası


 • Rahatlığı ve şıklığı seven kadın öğretmenlerine hediye almak istediğinde omuz çantasından birini seçebilirsin. 

 • Omuz çantaları hem kullanışlı hem de daha çok hacmi olan modellerdir. Öğretmenin istediğinde bu çantanın içinde defter ve kalemlik de taşıyarak okula gelebilir. Çok amaçlı kullanılan omuz çantalarından birini değer verdiğin öğretmenine alabilirsin.


7) Çapraz Askılı Çanta


 • Okula iki ayrı çantayla gelen bir öğretmen için alınabilecek en güzel hediye şüphesiz çapraz askılı çantadır.

 • Okul eşyalarını ayrı, kişisel eşyalarını ayrı taşıyan öğretmenin bu tür çantalarla daha rahat hareket edecektir. Ders zamanı için ve sosyal dakikalar için ayrı çantayı kullanan kişilere çapraz askılı minik çantalar hediye edilebilir.


8) El Çantası


 • Öğretmenlerin eşyalarını taşıdığı çantalar kalem, anahtarlık, cüzdan gibi eşyaları bir arada tutar. 

 • El çantası hediye fikri aklına yattıysa sen de eçantanın trend ürünlerinden birini seçip değer verdiğin öğretmenin için paketleyebilirsin.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla