Kapat
Barem
National Geographic
Ana Sayfa Markalar National Geographic
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

National Geographic

%14
%14
55 Cm Valiz  Gümüş
%14
65 Cm Valiz  Gümüş
3364.90 ₺
2860.17 ₺
%14
75 Cm Valiz  Haki
%14
55 Cm Valiz  Lacivert
%14
65 Cm Valiz  Siyah
%14
75 Cm Valiz  Gümüş
2517.90 ₺
2140.22 ₺
%14
55 Cm Valiz  Haki
%14
65 Cm Valiz  Lacivert


Özgür yollarda arkadaşın National Geographic çanta!

Sırt çantası modellerinde özgür ruha sahip herkesin ilgiyle takip ettiği National Geographic çanta modelleri sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan National Geographic, herkese ulaşmayı hedefliyor. Çarpıcı çizgileri ve alternatif renklerdeki National Geographic sırt çantası modelleri özellikle gezginlerin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. National Geographic klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. National Geographic çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır. 


Her yaştan ve her tarzdan National Geographic çanta severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir National Geographic çanta edinebilirler.  


Geniş renk yelpazesinin yanı sıra, sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.


Kullanıcı odaklı tasarımlar sunan marka, kalite beklentisini de en üst düzeyde karşılayabiliyor. Fermuar detaylarının ön planda olduğu National Geographic çanta modelleri arasında sırt çantalarının yanı sıra omuz çantaları da yer alıyor. Kullanıcı ihtiyacına göre doğru bir organizasyonla kategorize edilen National Geographic çanta modelleri kullanım alanına göre doğru alternatifler sunuyor. 


Dağcılık ve tırmanış deneyimlerinde üzerinde fazla yük taşımayı istemeyenler de National Geographic çantaları tercih ediyor. National Geographic Sırt Çantası çeşitleri modellerine göre oldukça işlevseldir ve amaca yönelik detaylarla doludur.  Bazı sırt çantası modellerinde, kullanıcıları terletmemek için delikli yapı mevcuttur. Delikli sırt çantası modelleri, kullanıcıların uzun yürüyüşlerde ya da tırmanışlarda terlemeden rahat bir yolculuk geçirmelerini sağlar. Ayrıca tüketicilerin ihtiyaçlarına göre seçebileceği çanta modellerinde bulunan cepli bölmeler de avantajlı kullanım alanları sağlar. Kamp yapmayı sevenler, dağcılar ve tırmanış meraklıları, uyku tulumlarını ve ihtiyaçları olan materyalleri sağlam bir şekilde muhafaza etmek için özel bölmeleri bulunan National Geographic çantaları tercih edebilirler. 


Dinamik bir görünüm, sportif bir tarz, modern bir duruş sergilemek isteyen herkesin öncelikli tercihi National Geographic çantalar oluyor. National Geographic spor ve National Geographic sırt çantalarını da özgürlüğüne düşkün olanlar keyifle taşıyor.


Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten National Geographic, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla