eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Ana Sayfa Aksesuar Makyaj Çantası
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Makyaj ÇantasıMAKYAJ ÇANTASI

Her yaşa ve stile uygun, renkli, kullanışlı ve geniş ürün yelpazesine sahip makyaj çantaları herkesin ihtiyacı. Makyaj çantaları makyaj yapanlar için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Makyaj fırça, sünger ve aksesuarlarını toparlayan farklı desenlere ve boylara (büyük, orta, küçük) sahip renkli makyaj çantaları avantajlı fiyatlar ile ecanta.com.tr’de yer alıyor.

Makyaj Çantalarıyla Dağınıklığa Son!

Dağınık makyaj ürünleri ve aksesuarlarını ortadan kaldırmak artık çok kolay. Kadınların, hoşuna gidecek olan eğlenceli modellerdeki bu çantalarla, makyaj ürünlerini ve aksesuarlarını kolayca bulmak ve organize etmek çok kolay. Profesyonel makyaj çantalarının yanı sıra birden fazla bölmeye sahip ve ergonomik detaylara sahip modeller de var.

Deri, suni deri, bez, naylon, plastik, polyester, saten, pvc, keten gibi malzemeler ile sunulan makyaj çantaları hayatı kolaylaştırıyor. Az yer kaplaması, kumaş türüne göre çamaşır makinesinde yıkanabilmesi ise avantajları olarak makyaj çantalarını yine ön plana çıkarıyor.

Cüzdanlar için tıkla. Kadın Sırt Çantaları modellerine linkten ulaşabilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla