eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Üniversite Kombinleri Nasıl Olmalı?
10 Aralık 2021

Üniversite Kombinleri Nasıl Olmalı?


Okulların yüz yüze eğitime döndüğü bu eğitim - öğretim döneminde bizi heyecanlandıran pek çok şey oluyor. Arkadaşlarımızla yeniden kavuşmak, dersleri sınıfta canlı canlı, bir bilgisayar ekranının arkasında olmadan izlemek gibi pozitifliklere ek olarak, bir çoğumuzu heyecanlandırdığına inandığımız bir başka konu ise üniversite kombinleri!


üniversite kombinleri

Bilgisayar başında çoğu zaman belden aşağısı görünmüyor diye pijama ile oturduğunu biliyoruz. :) Ancak okula dönüşle birlikte senin de üniversite için kombin yapma telaşın yeniden başladı. Hem aşırıya kaçmayacak hem de çok pijama gibi durmayacak üniversite için kombinler ile eğitim yaşamını, kampüs ortamını ciddiye aldığını ve abartıdan kaçındığını gösterebilirsin. 


Tüm bunları yaparken günlük hayatta sana zorluk çıkarmayacak, içinde rahat hissedeceğin kombinler tercih etmen de oldukça önemli. Sadece şık olmak adına el çantasıyla okula gittiğin bir günde ekstradan elinde taşımak zorunda olacağın kitapları, ya da giydiğin topuklu ayakkabılarla yoğun bir günde oradan oraya koşturduğunu düşün. Tüm bu durumlar oldukça yıpratıcı ve zorlayıcı olacaktır.


eçanta look indirim kodu

Bu nedenle içeriğimizde sana üniversite kombinleri nasıl olmalı? Tüm ipuçlarıyla bahsedeceğiz. Yukarıda bahsettiğimiz yoğun günlerde seni zor duruma sokmayacak bir kombin yapma ve bunu yaparken de şıklığını koruman adına vereceğimiz örneklerle işinin kolaylaşacağına da oldukça inanıyoruz. Üniversite kombinleri nasıl olmalı? Hangi parçayla ne güzel gider? Kullanabileceğin alternatif örneklerle bu içeriğin sana okul yılın için kolaylık sağlayacağını düşünüyoruz. Üniversite Kombinleri Nasıl Olmalı?


Jean Şıklığı: Rahat, Kolay ve Zamansız!


 • Modası kolay kolay geçmeyecek bir ürün düşünsek jean her zaman başta gelecek olan seçeneklerden biri olur. 

 • Kombinlenmesinin kolaylığından dolayı tercih edilen Jean pantolonları, triko kazaktan gömleğe kadar pek çok farklı üst ile kullanmak için tercih edebilirsin.

 • Hem güz döneminde hem de bahar döneminde kombin yapmak için oldukça doğru bir tercih olacak olan Jean pantolonlar hem şık bir görüntü yakalamak istediğinde hem de daha gündelik bir şeyler giymek istediğinde elini atacağın ilk parçalardan olmalı.


üniveristeye giderken ne giyilir

Sırt Çantaları: Öğrencinin Daimi Aksesuarı!


 • İlkokuldan beri ilk gün elimize tutuşturulan poşetlerde ağır ağır kitaplar taşımaya alışkın olsak da, üniversiteler ders kitaplarının kalınlığı konusunda oldukça göz korkutucu olabiliyorlar. 

 • Ders yoğunluğuna göre değişkenlik gösteren kitap sayıların bir gün sana büyük rahatlık sağlarken ertesi gün bir yük haline gelebiliyor.

 • Bu nedenle sırt çantaları bu üzerine düşen yükü sırtlamak konusunda başlı başına büyük bir rol oynuyor. 

 • Konu üniversite kombinleri olduğundan dolayı asla es geçemeyeceğimiz sırt çantaları, yalnızca ders kitaplarını değil laptop bilgisayarını taşımak konusunda da en büyük yardımcın olacak.

 • Bu nedenle bir üniversite kombini nasıl olmalı? Diye düşünecek olduğumuzda, dayanıklı ve uzun ömürlü bir çanta tercih etmek en doğru cevaplardan biri olacaktır.


üniversite kombinleri


Sektörde 40 yıldan daha eski bir tecrübeye sahip, Ankara’nın Tuğba çanta firması ecanta.com.tr ile online platformda! Farklı tarz ve modele sahip sırt çantası seçenekleriyle de seni bekliyor! Hayalindeki üniversite kombinlerini tamamlayacak ve aynı zamanda gündelik hayatını kolaylaştıracak olan çantalar için ecanta’ya bakmayı unutma!


Model: Eastpak Back To Work Sırt Çantası


Geniş hacmi ve dizüstü bilgisayarını koyabilmen için eklenmiş ekstra iç kısmıyla Eastpak’in bu sırt çantası, uzun okul günlerinde yanına almak için uygun bir tercih olabilir. Şık görüntüsü, kullanışlı dizaynı ve %100 Vegan olması nedeniyle, bu çanta uzun yıllar boyunca okulda takmayı tercih edeceğin türden bir seçenek olabilir.


Eastpak Back To Work Sırt Çantası


Model: U.S Polo ​​Ön Cepli Deri Unisex Sırt Çantası


Siyahın asil ve şık görüntüsüne sahip olup aynı zamanda oldukça da kullanışlı bir çantan olsun istiyorsan senin için en doğru tercihlerden birini bulduk gibi görünüyor. Ön cep detayı, tablet ve küçük boyutlardaki bilgisayarlar için oluşturulmuş iç gözü ile U.S Polo sırt çantasını uzun vadede kullanabileceğin çantalar kategorisine rahatlıkla koyabilirsin. 


U.S Polo ​​Ön Cepli Deri Unisex Sırt Çantası


Model: Eastpak Tranzpack Laptop Sırt Çantası


Hem laptop çantası hem de sırt çantası olarak rahatlıklıkla kullanabileceğin bir başka modelle karşındayız. Oldukça geniş bir iç hacme sahip olan bu çantayı hem okul yıllarında hem de okuldan bağımsız olarak da rahatlıkla kullanabilirsin.  Çıkacağın gezilerde de sana oldukça büyük kolaylık sağlayacak olan  Eastpak’in bu laptop çantasına bakmanı tavsiye ederiz. 


Eastpak Tranzpack Laptop Sırt Çantası


Rahat Ayakkabılar: Gün Boyu Aktifsin!


 • Konu üniversite kombinleri olduğunda belki de en çok dikkat etmen gereken bir başka konu ise farklı dersler için gideceğin farklı sınıflarda ya da oradan oraya koşacağın yoğun günlerde ayağını sıkmayacak ve seni huzursuz etmeyecek bir ayakkabı bulmak. 

 • Rahat ve ayağını vurmayan ayakkabıların ne derece önemli olduğunu eminiz ki sen de bizim kadar iyi biliyorsundur.

 • Sırf çok şık diye aldığın ayakkabıların bir kaç saat içerisinde ayağını vurmaya başlamasının nasıl bir eziyet olduğunu da yaşadığına eminiz. 

 • Bu durumu okul hayatında yaşamak, girdiğin her derse anlamaya ve odaklanmaya çalışırken seni ekstra zor bir duruma sokacaktır. 

 • Bu nedenle bir üniversite kombininde ayakkabı seçiminin yeri yadsınamaz derecede önemli hale geliyor. 


Senin için aşağıya bıraktığımız ayakkabı seçeneklerine bir göz atmak, bu ve bunlar gibi daha pek çok farklı çeşit ayakkabıyı incelemek istersen bol ürün çeşitliliğine sahip eçanta'yı ziyaret etmeni öneririz.


üniversite kombinleri


Model: Tommy Hilfiger Recycled Mesh Flatform Kadın Sneakers


Yoğun bir günde, oradan oraya koşturman gerektiğinde seni yormayacak aksine tabanı sayesinde daha rahat yürümeni sağlayacak olan bu sneakers, hem koşu yapmak istediğin günlerde hem de okul günlerinde her daim yanında olacaktır. Kalın tabanı ve materyalinin kalitesi dolayısıyla kolay kolay yıpranmayacak ve yoğun derslerinin olduğu günlerde ayaklarını sıkmayacak olması sebebiyle Tommy Hilfiger’ın bu ayakkabısını rahatlıkla tercih edebilirsin.


Tommy Hilfiger Recycled Mesh Flatform Kadın Sneakers


Model: Tommy Hilfiger Urban Tommy Jeans Lace Up Boot Kadın 


  Rahat bir spor ayakkabıya sahip olman genel olarak çok önemli ancak havaların oldukça soğuduğu ve yağmurların dinmek yerine arttığı güz döneminde sürekli spor ayakkabı ile dışarı çıkmak çok mantıklı bir tercih olmayabilir. Ayaklarını sıcak tutacak, yağmurlarda sana zorluk çıkarmayacak, ve en önemli özelliklerden biri olarak ayaklarını vurmayacak bir ayakkabı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

   Bu nedenle senin işini biraz daha kolaylaştırmak adına sana önermek için seçtiğimiz ayakkabı Tommy Hilfiger’ın bu Lace Up botu en uygun tercihlerden biri.  Hem şık görüntüsüyle pek çok kombine rahatlıkla uyacak, hem de rahatlığıyla sana zorluk çıkarmayacak olan bu botların oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olacağını da ekleyelim.


   Tommy Hilfiger Urban Tommy Jeans Lace Up Boot Kadın


   Model: Tommy Hilfiger Chunky Material Mix Erkek Sneaker


    Hem rengiyle hem de modeliyle oldukça şık, aynı zamanda oldukça rahat bir sneaker önerisi de bu içeriği okuyan erkek okuyucularımız için. Yoğun ders programlarında sınıftan sınıfa koşmanı kolaylaştıracak, sana kolaylık sağlayacak olan bu Tommy Hilfiger ayakkabılar aynı zamanda tarzıyla da havana hava katacak ve dikkat çekecektir.


    Tommy Hilfiger Chunky Material Mix Erkek Sneaker


    Model: Tommy Hilfiger Warm Tumble Leather Erkek Bot


    • Ayaklarını sıcacık tutacak bir bot önerisine ne dersin?

    • Tommy Hilfiger Leather bot, hemen her kombine uyacak tarzı ve modeliyle zamana meydan okuyacağı için uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsin. 

    • Öğrenciliğin zaman zaman ekonomik açıdan sarsıcı olduğu düşünülürse uzun süreli giyeceğin bir ayakkabı tercih etmek senin için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

    • Bu nedenle bu botun soğuk kış günlerinde seni oldukça rahat ettireceğini ve birlikte birkaç kışı rahat rahat geçireceğinize oldukça güveniyoruz.


    Tommy Hilfiger Warm Tumble Leather Erkek Bot


    Üniversite kombinleri nasıl olmalı? İle ilgili yaptığımız bu içerik umarız ki yardımcı olmuştur. Gündelik hayatta şıklığı yakalarken uzun vadeli kullanım sağlayabileceğini düşündüğümüz ürünlerle hayatını biraz daha kolaylaştırmaya çalıştık. 


    Eğer içlerinde beğendiğin ayakkabılar veya çantalar olduysa, ya da daha farklı tarzda modellere ihtiyacın varsa çanta, valiz, cüzdan, spor ve sırt çantası alışverişlerinde farklı markaların çeşitli alternatiflerini bir araya getiren ecanta.com.tr, güvenilir bir online çanta alışveriş platformu olarak dünya markalarının trendleri ve yeni sezon ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeyi senin ve tüm kullanıcılarının beğenisine sunuyor. 


    Umarız sen de bu yüzlerce seçenek arasında kendine en uygun olanlarını bulur ve üniversite kombinini tamamlarsın.


    üniversite kombin ipuçları

    İlgini Çekebilir:


    En Çekici Sweatshirt Kombinleri

    Kış Kombinleri İçin 8 Harika Görünüm

    Ünlü Markalardan 2022 Kış Bot Modelleri

    Zümrüt Yeşili Renk Modasını Nasıl Yakalarsın?

    Pantolon Gömlek Kombinlerinde En İyi 5 Tavsiye

    Banka Logo
    WhatsApp Sipariş
    Çalışma Saatlerimiz
    Hafta İçi 09.00 - 17.00
    Cumartesi 09.00 - 13.00
    × Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla