eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yeni Sezon
Örümcek Adam Karakteri ve Çantaları
23 Kasım 2021

Örümcek Adam Karakteri ve Çantaları


Örümcek Adam, Marvel Comics şirketi tarafından yaratılan bir çizgi kahramanıdır. Hikayenin ilk günlerinde çizgi roman olarak hayatımıza karışan Örümcek Adam - Spiderman; yıllar içinde kahramanlığın bir simgesi olmuştur. Amerikalı çizgi roman yazarı Stan Lee ve Steve Ditko tarafından romanın geliştirilmesi sağlanmıştır. Örümcek Adam’ın ilk defa ortaya çıkışı ise günümüzden çok eski zamanlara kadar uzanmaktadır.


örümcek adam çantaları

Amazing Fantasy adlı çizgi romanın 15. sayısında ilk defa okuyucuyla tanışan Örümcek Adam, günümüzde en çok adı duyulan ve konuşulan süper kahraman olarak hafızalara kazınmıştır. İş öyle büyümüştür ki; Örümcek Adam çizgi karakterinin resimleri, kişisel eşyalara ve baskı imkanı olan her zemine baskılanmıştır. Örümcek Adam hayranlığı her yaştan kişide görülmeye başlamıştır.


Örümcek Adam hayranlığı 2021 yılının son günlerinde de devam etmektedir. Özellikle de doğum günü konseptlerinde, yaş pastalarda, okul eşyalarında ve tekstil ürünlerinde Örümcek Adam resimlerini görebilirsin. Bizler de üzerimize düşen görevi yerine getirdik ve Örümcek Adam’ı sevenler için çanta koleksiyonu oluşturduk. Koleksiyonda beslenme çantası, okul çantası ve kalem çantaları seni bekliyor!


eçanta look indirim kodu

Örümcek Adam’ı hatırlatan, filmin ve çizgi romanın heyecanını her zaman yaşamak isteyenlere eçantanın en seçkin Örümcek Adam ürünlerini burada tanıtmak istiyoruz. 2002 senesinde sahneye ilk defa uyarlanan Örümcek Adam’ı şimdi de okul çantalarında ve beslenme ürünlerinde göreceğiz. Bu koleksiyona çocuklar ve çocukları mutlu etmek isteyenler çok sevinecek!Model: Spiderman Salto Sta Tekerlekli İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


İlkokula giden bir çocuğu sevindirmek adına kırmızı, mavi ve siyah renklerinin hakim olduğu bu özel Spiderman çantasını öneriyoruz. Kitap ve defterlerin boyutlarına uyum sağlayan, pek çok okul eşyasını taşımaya yardım eden Salto Sta model çantamız, aynı zamanda omuzları yormayan yastıklı askılara da sahip. Çocukların okul saatleri içinde rahatça taşıması için tasarlanan bu çantamızı alıp seneler boyunca eskimeden kullanmalarına yardım edebilirsin.


Spiderman Salto Sta Tekerlekli İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


Model: Spiderman Hawk Fighter Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


Spiderman seven çocuklarının severek kullanacağı Hawk Fighter çanta modelimiz, iki ayrı fermuarlı gözden oluşuyor. Omuzlara zarar vermeyen yumuşak askıları bulunan bu çantanın her iki yan cepleri de şişe ve suluk taşımaya yardım ediyor. İlkokul seviyesindeki çocukların eğlenceli bir çantaya sahip olması onları okula motive edeceği için bu çantamızı hiç düşünmeden en uygun rakamlara alabilirsin. Spiderman hayranlığı okulda da devam edecek!


Spiderman Hawk Fighter Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


Model: Spiderman Hawk Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


Ekonomik ve kullanışlı bir Spiderman okul çantası arıyorsan, Hawk model erkek okul çantası aradığın çanta olabilir. Mavi ve siyah renklerin daha baskın olduğu bu model, Spiderman’in büyük resmiyle daha da ön plana çıkıyor. Fermuarlı gözler, iki tarafta yer alan açık lastikli cepler, dayanıklı kumaş bu çantanın çok satılmasını sağlayan artı özelliklerdendir. Spiderman tutkusu olan okul çağındaki çocuklar için önerilir. 


Spiderman Hawk Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı - Siyah


Model: Spiderman Hawk Mask Erkek Çocuk Kalemlik Kırmızı - Siyah


Örümcek Adam’ı çok seven okul dönemindeki çocuklar neredeyse her eşyasında onu görmek ister. Kalemleri taşımak için ihtiyaç duyulan çantalar da artık Örümcek Adam detaylarıyla dolu. Eğer kalemlik alacaksan ve uygun fiyatlı kaliteli bir model arıyorsan eçantanın orijinal ürün garantisiyle sunduğu Hawk Mask model kalem çantasını inceleyebilirsin. Çok uygun rakamlardayken bu ürünü kaçırmadan çocukları mutlu edecek bir iyilik yapabilirsin.


Spiderman Hawk Mask Erkek Çocuk Kalemlik Kırmızı - Siyah


Model: Spiderman Hawk Erkek Çocuk Kalemlik Otto-Kırmızı 


Tam 2 ayrı gözü olan kalemlik modelimiz, en çok satılan Spiderman ürünlerinden biridir. Çocukların bayılarak kullandığı bu orijinal ve kaliteli ürünü okul zamanındaki çocuklara ya da kreşe giden çocuklara alabilirsin. İçine sadece kalemlik değil ince ve uzun oyuncakları da yerleştirebilirsin. Spiderman hayranlığı olan çocuklar bu kalemlik modelini görünce bayılacak. Sen de Örümcek Adam’ı seviyorsan kalemlerini düzenlemek için bu çantayı temin edebilirsin.


Spiderman Hawk Erkek Çocuk Kalemlik Otto-Kırmızı


Model: Spiderman Echo Fighter Erkek Çocuk Beslenme Çantası Kırmızı - Siyah


Okula giderken her çocuğun beslenme çantası yanında olur. İçinde doyurucu yemekleri taşımaya yardım eden beslenme çantaları da artık Örümcek Adam logolu üretilmektedir. Pek çok desen arasında çocuklar gider ve Spiderman beslenme çantalarını seçer. Eğer sen de çevrendeki çocuklara böyle bir hediye almak istersen eçantada yer alan fermuarlı kırmızı beslenme çantasını inceleyebilirsin.


Spiderman Echo Fighter Erkek Çocuk Beslenme Çantası Kırmızı - Siyah


Model: Spiderman Salto Great Power Beslenme Çantası Kırmızı


Şişelerin ve uzun beslenme kaplarının daha rahat taşınması için bir beslenme çantası arıyorsan, işte aradığın o model senin için eçantada! Örümcek Adam baskılı, ayarlanabilir kemerli bu modelimiz, okulda beslenme yapacak çocuklara çok kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda pikniğe ya da bahçeye giderken de eşyaların taşınmasına yardım etmek için bu çantayı temin edebilirsin.


Spiderman Salto Great Power Beslenme Çantası Kırmızı


Model: Spiderman Salto Wal Tekerlekli İlkokul Çantası Mavi


Çanta taşımaktan yorulan ebeveynler ve çocuklar için avantajlı bir ürün tanıtmak istiyoruz. Tekerlekleri olan ve çekme aparatı sayesinde kolayca taşınan bu Spiderman baskılı okul çantası, pek çok kişinin işini kolaylaştıran bir ürün. Mavi renginin daha baskın olduğu bu çantada, her iki yanda fileli cepler bulunmakta. Aynı zamanda ana cepler fermuarlı. Sınıfta dik durabilen, yollarda ise rahatça taşınan bu çantayı tükenmeden alabilirsin.
Model: Spiderman Hawk Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı


Genel olarak mavi rengin daha baskın çıktığı bu Örümcek Adam temalı okul çantasının fermuarlı kısımları siyah renklidir. Mavi ve siyahın uyumunu yakalayan çantada Spiderman baskısı da oldukça ön plandadır. Yanlarda bulunan siyah fileli ceplere su, şişe yerleştirilebilir. İç gözlerde ise okul ihtiyaçları kolayca taşınabilir. Ekonomik ve kullanışlı Örümcek Adam okul çantası arıyorsan sakın bu fırsatı kaçırma!


Spiderman Hawk Erkek Çocuk İlkokul Çantası Kırmızı


Model: Spiderman Salto Stand Tall Beslenme Çantası Mavi


Örümcek Adam beslenme çantaları günden günde her çocuğun elinde olmaya devam ediyor. Bu beslenme çantalarını ise pek çok kişi bizden temin ediyor. Çünkü eçantada güvenli alışveriş ve kolay ödeme yöntemi var. Çocukların okul ihtiyacını tamamlamak üzereysen beslenme çantası eksiğini bu modelle tamamlayabilirsin. Pek çok ilkokul öğrencisinin bitmek bilmeyen Spiderman hayranlığı bu beslenme çantasında kendini gösteriyor.


Spiderman Salto Stand Tall Beslenme Çantası Mavi


Bonus!


Model: Spiderman Wall Crawler Şemsiye Kırmızı


Her türlü hava koşullarında okula yürüyerek gitmek zorunda kalan çocukların çantasında olması gereken Spiderman temalı bir şemsiye önerelim. Bu şemsiye, çocukların severek kullanacağı ve yağmurlu günlerde yanından eksik etmeyeceği bir model. Tutuşu kolay olduğu için ilkokul çocukları kullanırken zorluk çekmeyecek. Ekonomik açıdan uygun, kullanışlılık açısından da tatmin eden bu şemsiye, okula dönüş alışverişlerinde sepete eklenmesi gereken bir ürün. Tükenmeden, stoklar bitmeden, havalar soğumadan şemsiye almak için bu linki incelemen yeterli!


Spiderman Wall Crawler Şemsiye Kırmızı


İlgini Çekebilir:


Herschel Çanta Tercih Rehberi

Benetton Çanta Tarzını Anlatıyoruz!


Kipling’i Diğer Çantalardan Ayıran 4 ÖzellikBanka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla