eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Macbook Air İçin En İyi Çantalar eçanta'da!
12 Mart 2022

Macbook Air İçin En İyi Çantalar eçanta'da!


İş ve yaşam telaşı içinde sık sık bilgisayar kullanman gerekiyor mu? Eğer bu sorumuza verecek yanıtın evet ise; sana iyisinden bir bilgisayar gerekiyor. Her türlü dosyanı ve işlemlerini kolayca halledebileceğin dizüstü bilgisayarlarını incelerken karşına mutlaka Macbook Air de çıkacak. Bu ürün günümüzün en popüler dizüstü bilgisayar modellerinden biri. Şayet online çalışıyorsan ya da home office koşullarında mesleğini icra ediyorsan sen de kendine Macbook Air almak için gerekli araştırmaları yapmaya başlamalısın.


macbook air çanta modelleri

Macbook Air alanlar, evden okula ya da işten eve nasıl taşıyacağını düşünebilir. Bu konuda eçanta olarak herkesin konforunu düşünerek özel bir kategori açtık. Laptop çantaları kategorimizde yer alan onlarca renkte ve ölçüdeki çantalar senin severek kullandığın Macbook Air dizüstü bilgisayarını darbelerden de sıcaktan koruyacak. Peki, hangi model çanta Macbook Air için uyumlu olacak? Bunu bizimle öğrenmek ister misin?


eçanta look indirim kodu

Teknolojik açıdan değerlendirildiğinde epey beğeni alan Macbook Air, senin de işlerini kolaylaştıracak. Eğer altın, gümüş ve uzay grisi frenk seçenekleriyle sunulan Macbook Air modellerinden zevkine hitap eden bir rengi seçtiysen şimdi de bilgisayarını taşımak için iyi bir çanta alma zamanı. Bu aşamada eçanta, uygun ödeme koşullarıyla sunduğu onlarca laptop çantasıyla senin yanında! Macbook Air’i Daha Yakından Tanıyalım


Apple markasına ait olan Macbook Air, en ince ve en düz dizüstü bilgisayar olarak tanımlanıyor. Bilgisayarsız yapamam diyenler, home office çalışırken daha rahat işlem yapmayı dileyenler, oyun tutkunu olanlar ve projelerini mükemmel performansta hazırlamak isteyenler artık Macbook Air ile tanışmalı. Bu ürün, sessiz ve fansız olduğu için açıkken herhangi bir ses duyman neredeyse imkansız.


Ufacık bir çiple kocaman adımlar atan Macbook Air, çalışanların ve öğrencilerin eli kolu oluyor. Yüksek performans isteyen sanal işlemler, online projeler Macbook Air ile daha kaliteli şekilde hazırlanabiliyor. 8 çekirdekli olan Macbook Air, çok çalışıp az harcayan teknoloji harikalarından aynı zamanda. Apple, bu ürünü en ağır görevlerin üstesinden gelebilmesi için tasarlamış adeta.


Gerçekten farksız şekilde üretilen retina ekran sayesinde, görseller ve yazılar gözlerini yormayacak şekilde karşında olacak. Şayet sen de kendine Macbook Air almak istersen satış yapan ilgili merkezleri detaylı inceleyebilirsin. Bu ürünü aldıktan sonra uğraman gereken yerlerden biri de eçanta olacak. Neden mi? Çünkü, 13.3 inç bilgisayarına uyum sağlayan kaliteli ve şık bilgisayar çantaları en uygun fiyatlarla eçantada seni bekliyor olacak!


macbook air çantası

Neden Macbook Air İçin Çanta Alınmalı?


Çalışan ya da okuyan biriysen sana gün içinde bilgisayar gerekli olacaktır. Bu bilgisayar seçimini Macbook Air ile yapmışsan ürünü korumak için çanta kullanman önerilir. Macbook Air için neden çanta almalıyım diyorsan sana şöyle bir açıklama yapmamız daha uygun olacak:


  • Teknolojik aletlerin uzun süre kullanılması için darbelerden ve ısı değişimlerinden korunması gerekir. Bunu da eçantada yer alan şık ve kaliteli bilgisayar çantalarıyla yapabilirsin.

  • Seyahat esnasında, toplantıya giderken ya da araç kullanırken Macbook Air’i ve şarj kablosunu elinde taşıman hoş olmayabilir. Güvenli şekilde taşımak için çanta kullanmalısın.

  • Zorlu hava şartlarının seni ne zaman bulacağını tahmin edemezsin. Güneşli bir günün sonunda yağmur yağabilir. Böyle beklenmedik anlarda Macbook Air’i korumak için su geçirmez çantaları kullanabilirsin.

  • Klavyenin ve diğer aksamları tozdan korumak için Macbook Air’in ölçüleriyle uyumlu bir çanta almadan yola çıkmamanı tavsiye ederiz. 

  • Sen yine de bizi dinle ve eçantanın en uygun fırsatlarla sunduğu Macbook Air’e uyum sağlayan bilgisayar çantalarını incele. Burada sana hitap eden onlarca modeli görebilirsin!


macbook ait çantaları

Macbook Air İçin Çanta Seçimi Nasıl Olmalı?


Çalışma ve diğer işlerin için bir Macbook Air almışsan bu ürüne uyumlu çanta almalısın. Çanta seçiminde mutlaka hatırlaman gereken bazı detaylar olacak. Bilgisayarını koruyacak ve işlerini rahatlatacak çantayı şu kriterlere göre seçebilirsin:


  • Macbook Air 13 inç özelliğe sahiptir. Bu ölçüyü göz önünde bulundurarak çanta seçimi yapmalısın. Daha ufak ölçülerde çanta alırsan, bilgisayarın için kullanışlı olmayacaktır.

  • Çantanın dış yüzeyi olabildiğince kaliteli ve kalın olmalıdır. Macbook Air, ince ve şık tasarıma sahip olduğu için bu ürünü darbelerden korumalısın.

  • Şarj kablosu ve mouse için ekstra bölmesi olan çantaları seçersen her yerde daha uzun süre bilgisayar kullanma imkanın olur.

  • Çantaların ana bölmesi fermuarla kapatılmalıdır. Bu şekilde Macbook Air, çanta içinde güvenle taşınabilir.


macbook air çanta modelleri

En Kullanışlı Macbook Air Çantaları Senin İçin eçanta'da!


Model: Isola Harper 13’’ Laptop Çantası


Siyah rengiyle şık bir duruş sergileyen bu laptop çantası, Macbook Air’i oldukça havalı gösterecek stile sahip. İş ortamında ya da okula giderken bilgisayarını güvenle taşımak istersen Isola’nın senin için tasarladığı zarif çantayı kullanabilirsin. Elde tutma aparatı ve omuz askısı sayesinde konforlu bir kullanım imkanı var. Fiyatı ise oldukça uygun rakamlarda! Göz atmayı unutma!


Isola Harper 13’’ Laptop Çantası


Model: Eastpak Acton Laptop Çantası


Dizüstü bilgisayarını ve diğer donanımları bir arada düzenli şekilde tutmak istersen sana Eastpak tarafından üretilen kaliteli ve şık bir çanta sunmak istiyoruz. Özellikle de toplantı ve sunumlar arasında koşuşturma içindeysen bu çanta gün içinde gerekli olan eşyaları taşımana yardım edecek. %100 vegan koşullarla üretilen bu laptop çantası çalışma saatlerinde senin elin kolun olacak!


Eastpak Acton Laptop Çantası


Model: Calvin Klein Ck Code Sleeve Erkek Laptop Çantası


Şık görünümlü polyester malzeme ile üretilen Calvin Klein laptop çantası, Macbook Air için tasarlanmış adeta. Tozdan, darbeden ve çizilmeden korumak için uzun süre kullanabileceğin bir ürün seninle. Taşıma kulpları ve omuz askısı da ürünün en kullanışlı parçalarından oluyor. Rahatıma düşkünüm diyenler için vazgeçilmez bir laptop çantası burada!


Calvin Klein Ck Code Sleeve Erkek Laptop Çantası


Model: Eastpak Morepack Laptop Sırt Çantası


İş toplantılarına, seminerlere, konferanslara laptop taşımak istediğin durumlarda konforunu düşünerek üretilen Eastpak laptop çantasını kullanabilirsin. Bu ürün sırt çantası formunda olduğu için Macbook Air’ini güvenle taşıyabilirsin. Ayrıca dosya ve kabloları da diğer geniş bölmelere yerleştirme imkanı da mevcut. Her alanda bilgisayarını güvenle taşımak istediğinde eçanta yanında!


Eastpak Morepack Laptop Sırt Çantası


Model: ÇÇS Laptop Çantası


Pek çok zevke hitap eden tasarımıyla dikkat çeken ÇÇS laptop çantası, Macbook Air’i olanların da ilgisini topluyor. Darbelere karşı dayanıklı bir dokuyla üretilen bu çanta sayesinde bilgisayarım çizildi mi darbe aldı mı endişesine son verebilirsin. Hem sırt çantası hem de elde taşınabilen laptop çantası formu olduğu için istediğin gibi taşıyabilirsin. Minik cepler sayesinde de çok kullanışlı bir ürün!


ÇÇS Laptop Çantası


Model: Eastpak Acton Laptop Çantası


Macbook Air aldın ve hala bir çantan yok mu? Sana hemen yardım etmek istiyoruz. Eastpak tasarımı olan bu ürünü temin ettiğinde dosyaların, termosun, laptop ve kablon için özel bölmeleri olan bir çantayı kullanmaya başlayacaksın. Bir defa satın alıp senelerce aynı kalitede kullanacağın bu laptop çantası, Macbook Air sahiplerini de rahat ettirecek bir model.


Eastpak Acton Laptop Çantası


İlgini Çekebilir:


Neden Körüklü Valiz Seçmelisin?


Kabin Valizinde Yapmaman Gereken 5 Hata


Kısa Seyahatler İçin Nasıl Bir Çanta Seçmeli?


Üniversite Valizi Nasıl Hazırlanır? En İyi İpuçları


Hepimizin Başına Gelebilir! Kilitli Kalan Bavul Nasıl Açılır?


Hangisini Almalı? Her Boy ve Amaç İncelemesi ile En İyi Valiz Markaları

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla