eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Çanta Festivali - Son Gün
Kipling’i Diğer Çantalardan Ayıran 4 Özellik
19 Ocak 2021

Kipling’i Diğer Çantalardan Ayıran 4 Özellik

Hayatında ne kadar süredir sana artık hizmet etmeyen fazla yükleri taşımaya direniyorsun? Somut ve maddesel ağırlıkların da ötesinde kendi ruhunu keşfetmek ve gerçekleştirmek için motivasyon sağlayabiliyor musun, üst benliğinle ne kadar iletişim halindesin?“Her gün ışığı yaşamaya çalışıyoruz ve bize katılmanı çok isteriz.” Kipling


Okuduklarında tıkladığın içerik arasında bir bağ kurmaya çalışıyor olabilirsin; elbette şu an bir meditasyon uygulamasında ya da kişisel gelişim podcast yayınında değilsin; fakat az sonra hayatında fark yaratacak, zihninde ve bakış açında iz bırakacak her yönüyle orijinal bir markanın hikayesi ile büyüleneceksin, hazır mısın? Seni hemen şimdi Kipling ile tanıştırıyoruz.. 


eçanta look indirim kodu


İsmini macera romanı yazarı Rudyard Kipling’den alan, Orman Kitabı adlı eserden ilham alınarak ‘maymun’ simgesiyle bütünleşen Kipling markası, kendini en az bir maceraperest, seyahatsever, gezgin kadar enerjik hisseden, çılgın tecrübelere hevesli görüyorsan senin en yakın yol arkadaşın ve işlevsel yardımcın olacak. Şimdi dilersen Kipling’e mercek tutalım ve daha yakından merhaba diyelim!


kipling

“Adımlarınızı hafifletir; kendi yolunuza gitme merakınızı güçlendiririz.” Kipling


Senin yeni yerler keşfetmeni, ruhunu farkındalık frekansıyla uyumlayarak, vizyonunu genişletmeni, anda kalmanı ve doyasıya tüm duygularını yaşamanı kolaylaştıracak, bu adımda sana bir köprü olacak Kipling çantaları daha önce benzerine rastlamadığından emin olduğumuz zihniyete sahip. 


Hayata karşı olumlu, ılımlı ve istekli özellikle de ‘kabulde’ bir anlayış benimsemenin ve bunu da zarafetle uygulamanın farkında olan Kipling markası, seni hayatın tüm dinamizmine hazırlıyor; kolayca ayak uydurmanı ve bu tempoda tamamen ‘kendin’ olarak sürdürülebilirliğini sonsuz kaynaklardan beslemeni sağlıyor. Öyle ki Kipling, bugün:


  • 80 ülkede 

  • 4000 satış noktasında 

  • 400 mağazada hizmet veren,

  • 35 milyon kadın tarafından kullanılan dev bir marka.


kipling markası

Zamansız Tasarımlar ve Tavizsiz Kalite Anlayışı: Kipling


7’den 70’e herhangi bir yaşta olabilirsin; aslında yaşını sınırlandırmanın dışında ruhunu, düşünce yapını revize etmen çok daha mühim. Çünkü bedenin, zihnin ve tecrübelerin senin dünya gezegenindeki maceranda -ki bunu bir çeşit aksiyon filmi olarak düşünürsek (2020 dahil) tek kişilik dev bir kadrosun; sahneni kullanmalısın- en sıkı en kafa yol arkadaşların olacak. Peki Kipling marka çantalar sahneye hangi bölümde dahil oluyor?


Mesela bir çantayı 1987 yılından beri kullanabileceğini düşünür müydün? Hem de aynı ilk günkü sağlamlıkta aynı kalitede aynı moda anlayışına uygun ve aynı işlevsel özellikte! Kipling çantaları ve özellikleri içeriğime denk gelmemiş olsa idin bunu belki bir müzeye yakıştırabilirsin; oysa kendin için bir Kipling çantası satın aldığında bu deneyimi birebir yaşayan kişi bizzat sen olacaksın.


kipling çantaları

Kipling’i Diğer Çantalardan Ayıran 4 Özelliği


Buraya kadar bizimle kalmaya devam ettiysen şimdi seni daha somut ve netlik içindeki farklı bir pencereyi aralamaya davet ediyoruz. Gel ve birlikte Kipling markasının diğer çantalardan farkı nedir, Kipling’in fark yaratan özellikleri nelerdir madde madde inceleyelim:


  • Hafif: Çantalar olabilecek en hafif; aynıda zamanda uzun ömürlü malzemelerden üretilmiştir. Gün içinde, seyahatlerde ya da ofis, okul rutinlerinde tüm eşyaların için dayanıklı bir tercihtir.

  • Çok Cepli ve Fonksiyonel: Anahtar, cüzdan, kartlık, gözlük, şarj aleti gibi gün boyu yanında olacak kişisel eşyalarını organize edip kolayca ulaşabileceğin çok sayıda fermuarlı ve fermuarsız cebe sahiptir. Ayrıca anahtarlık klipsi sana gün içinde en azından birkaç dakika zaman kazandıracaktır, ne dersin?

  • Silinebilir Malzeme: Covid-19 sürecinde hijyenin öneminin tamamıyla farkına vardık. Kir, leke ya da kullanıma bağlı kirlenmenin üstesinden hemen gelmek isteyebilirsin. Kipling çantaları silinebilir, temizlenebilir özelliğe sahiptir.

  • Su İtici Kumaş Teknolojisi: Yağmur yağarken çantamızın içindekilerin ıslanmasından endişe duyarız… Ya da ofiste çalışırken dalgınlıkla kahve kupasına çarpıp çantanın üzerine devirebilirsin… Bu gibi anksiyetik kurgular Kipling ile tarihe karışıyor; sakin ol ve su geçirmez kumaşın rahatlığını yaşa!


kipling türkiye

Kipling Çanta Modelleri eçantada!


Belçika’da küçük bir dairede yaratılan Kipling, 2009 yılından beri, 10 yıldan fazla süredir Türkiye’de. Modern, genç, eğlenceli, kullanışlı, kaliteli ve cool tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Kipling markası; sektördeki 40 yıllık tecrübesiyle kalitesini koruyan Tuğba Çanta kuruluşu eçantada seni bekliyor!


Üstelik eçantada alt limit olmaksızın kargo ücreti sadece 1 TL! Güvenli alışveriş, ihtiyaç duyduğun her an ulaşabileceğin müşteri hizmet ekibi, hızlı teslimat güvencesiyle Kipling çanta modelleri eçanta aracılığıyla tek tıkla kapında.


Senin için bebek bakım çantası, okul çantası, cüzdan, omuz veya çapraz askılı Kipling kadın çantası, spor ve sırt çantası, kabin boy valiz gibi en sık kullanılan favori modellerden oluşan bir seçki hazırladık. Dilediğin ürünün görseline tıklayıp detaylı bilgilere hızlıca ulaşabilir; sipariş verebilirsin!


Model: Kipling Delia Compact Basic Plus Sırt Çantası Metallic Glow


Yerinde duramayan bir gezgin için ideal Kipling sırt çantası! Fermuarlı geniş ana bölme ve ana bölme içinde fermuarlı mini cep bulunur. Fermuarlı ön organizer bölme içinde anahtar asma klipsi ve sıkıştırılmış cepler bulunur. 2 adet su şişesi için yan cep mevcuttur.


Kipling Delia Compact Basic Plus Sırt Çantası Metallic Glow


Model: Kipling Little Heart Peppery Ewo Bebek Bakım Çantası Cool Denim


Senin ve tüm annelerin hayatını kolaylaştıran Kipling Little Heart bebek bakım çantası eşliğinde gezintiler artık çok daha keyifli! Bu modelde fermuarlı geniş ana bölme ve bu ana bölmenin içinde bebeğinin malzemeleri için ayrı bölmeler, alt değiştirme minderi, biberon ısı sabitleyici, termos özellikli silindir fermuarlı bölme bulunuyor.


Kipling Little Heart Peppery Ewo Bebek Bakım Çantası Cool Denim


Model: Kipling Joyous Neenah Lm Çapraz Askılı Kadın Çantası Joyous Green Bl


Sahip olabileceğin en hafif ve dayanıklı Kipling omuz askılı kadın çantası! Kapaklı ana bölme ve bu ana bölme için fermuarlı bölme, anahtar asma klipsi, fermuarlı ön bölme, ayarlanabilir omuz askısı ve 3,5 litrelik iç hacim bu modelde seni bekliyor. Ürün ağırlığı sadece 0.28 kg!


Kipling Joyous Neenah Lm Çapraz Askılı Kadın Çantası Joyous Green Bl


Model: Kipling Ava Back To School Cm İlkokul Çantası Blue Dash C


Çocukların için Kipling okul çantası modeli hafif, dayanıklı ve her zaman pratik! 17 litrelik iç hacme sahip bu çantada yuvarlak Kipling logo, ayarlanabilir, destekli rahat sırt askıları, dayanıklı tutma sapı, fermuarlı ön bölmede; cep telefonu bölümü, kalem bölmesi, güvenli anahtarlık klipsi bulunur. Ayrıca içte fermuarlı ek bölme yer alır.


Kipling Ava Back To School Cm İlkokul Çantası Blue Dash C


Model: Kipling Zora Basic Plus Ewo Kadın Cüzdanı Metallic Stony


Kipling kadın cüzdan modelinde ihtiyacın olan işlevselliği bulacaksın. Fermuarlı ana bölme, 4 adet kart yuvası, 2 adet banknot bölmesi ile sadece 0,08 kg ağırlığında bir cüzdan. Uzun yıllar seve seve kullanmanı, cüzdan ağırlığını malzemeden değil nakitten sağlamanı temenni ederiz…


Kipling Zora Basic Plus Ewo Kadın Cüzdanı Metallic Stony


Model: Kipling Arto Basic Çapraz Askılı Kadın Çantası True Navy


Günlük gezintilerinde her kombinine çok yakışacak işlevsel bir tamamlayıcı! Kipling çapraz askılı çanta klasiklerinden olan bu modelde fermuarlı ana bölme, önde fermuarlı göz, ayarlanabilir omuz askısı, kipling maymun anahtarlık ve 3 litrelik iç hacim bulunuyor.


Kipling Arto Basic Çapraz Askılı Kadın Çantası True Navy


Model: Kipling Yantis Sırt Çantası Coll Moss


Doğa yürüyüşü, kamp tatili ya da kısa süreli seyahatlerin için tam donanımlı vazgeçilmez yardımcın Kipling sırt çantası! Unisex modelde kapaklı ve çift fermuarlı geniş ana bölme, 15 inç kadar koruyucu laptop bölmesi, birer adet kalem bölmesi, cep telefonu bölmesi, açık aksesuar cebi, anahtar asma klipsi ve ön cep; ayrıca 2 adet sternum kayış destekli yan cep, kapak kısmında 1 adet fermuarlı bölme, elde taşıma kulpu, ayarlanabilir ve yastıklı askısı, ergonomik sırt paneli bulunuyor.


Kipling Yantis Sırt Çantası Coll Moss


Model: Kipling Nepsa Basic Plus Capsule Spor Çantası Mistic Grey


İster profesyonel, milli ister amatör bir sporcu ol egzersizlerin sırasında tüm eşyalarını kolayca muhafaza edebileceğin kullanışlı bir çantaya ihtiyaç duyarsın. Kipling kadın spor çantası içinde geniş ana bölme, ana bölme içinde ayakkabı koymak için dışarıdan açılan özel bölme (işte bu kulağa çok hoş geliyor), sırt çantası olarak kullanabileceğin askılar, fermuarlı dış göz, 45 litre iç hacim ve özel seri Kipling maymuncuk anahtarlık yer alıyor.


Kipling Nepsa Basic Plus Capsule Spor Çantası Mistic Grey


Model: Kipling Era S Basic Plus Metallic Rustic Origin


Arkadaşlarınla buluşacağın bir hafta sonu aktivitesinden seyahat sırasında kullanabileceğin, bolca malzeme sığdırabileceğin bir çantaya her türlü senaryo için ideal Kipling kadın omuz çantası! %100 poliamid ve %100 polyester astar malzemesi ile çift omuz askısı, fermuarlı geniş ana bölme ve bu bölme içinde fermuarlı cep, anahtar asma klipsi, ayarlanabilir, çıkarılabilir omuz askısı mevcut.


Kipling Era S Basic Plus Metallic Rustic Origin


Model: Kipling Cyrah S Peppery Black Indigo


Sık sık yolculuk ediyorsan havaalanlarında sana vakit kazandıracak, dayanıklı, kullanışlı ve ek hacim sağlayan hafif bir Kipling kabin boy valiz edinmek en mantıklı karar olacak. Geniş ana bölme ve kıyafetlerinin karışmasını önleyecek ayarlanabilir kayışlar, iç kapak bölümünde fermuarlı cep ve dış kapak bölümünde yine fermuarlı bir cep bulunuyor. 360 dönen 4 tekerlekli, boyuna göre ayarlayabileceğin taşıma kulpu, su geçirmez ve silinebilir kumaşı ile unisex Kipling valiz, mutlaka dolabında bulunmalı.


Kipling Cyrah S Peppery Black Indigo


İlgini Çekebilir:


Herschel Çanta Tercih Rehberi

Benetton Çanta Tarzını Anlatıyoruz!

Teknoloji Düşkünüysen Bu Çantalar Tam Senlik!

Guess Çantanın Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Eastpak Satın Aldığımdan Nasıl Emin Olabilirim?

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla