eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Genel Bilgilendirme
Orijinal Eastpak Satın Aldığımdan Nasıl Emin Olabilirim?
19 Ocak 2021

Orijinal Eastpak Satın Aldığımdan Nasıl Emin Olabilirim?


İtibar, senin için bir kelimenin ötesinde ne anlam ifade ediyor? 3 heceye ne kadar kalite yükleyebilirsin? Hayat serüveninde yol alabilmek kadar çizgini korumanın önemini fark edebiliyor musun? Sorulara yanıt verirken dilersen yanına bir fincan sıcak kahve al ve seni tıpkı bu doğrultuda marka imajı geliştiren Eastpak ürünleri ile tanıştırmamıza izin ver…Her Şeyin Başladığı Yer


Eastern Canvas Products olarak 1952 yılında ABD ordusu için dayanıklı askeri teçhizatlar üretmeye başlayan markanın en önemli özelliği kelimenin tam anlamıyla ‘uzun ömürlülük’. Eğer sen herhangi bir Eastpak ürünü satın alırsan, markanın seninle 30 yıl boyunca yan yana olacağından emin olabilirsin; evet Eastpak müşterilerine böylesi cömert bir garanti imkanı sunuyor; işte bu öz güvenin ta kendisidir, sen ne dersin?

eçanta look indirim kodu

Bir çantadan bekleyebileceğin, zihninde imajine edebileceğin kalite standartlarını zaman yolculuğunda mükemmel estetikle bünyesine uyumlayan Eastpak, binbir emekle kazandığın paranın her kuruşuna değecek nitelikte; yani alırken iki kez düşünmek gibi bir zaman kaybına hiç düşmemelisin.


eastpak çantaları

Eastpak: Direnmek Üzere Üretildi


Kuruluşunun ilk yıllarında ABD ordusuna teçhizat sağlayan Eastpak markası, hayatının bir döneminden başlayıp tam 30 yıl boyunca devam edecek kalite garantisi süreciyle sahip olabileceğin en sağlam çantaları üretiyor.


Fark yaratan tasarımları ve zihinde kalıcı, zekice düşünülmüş reklamlarıyla Eastpak direnmek üzere üretildiği kadar; pozitif direnişi de destekleyen geniş vizyona sahip bir marka.


Peki sen, hayatın sana sunduğu sınavlar, ödüller, kısıtlamalar, gecikmeler ya da ani dönüşümlere karşı nasıl bir yol izliyorsun; senin direniş tarzın nedir, kendini bir birey olarak bu gibi durumlarda nasıl ifade ediyorsun? 


eastpak sırt çantası

Kuralları Yeniden Tanımlamak


Eastpak alışılmış marka vizyonundan sıyrılarak doğru olanı savunan, olumlu değişim için mücadele eden, kapsayıcılık ve çeşitlilik için sesini yükselten topluluk ya da bireyleri destekliyor. Bunu biliyor muydun? 


Direnişi tasarım dünyasına taşıyan Eastpak çanta ve bagaj (valiz) koleksiyonlarında kuralları yeniden tanımlayan bir marka. Savundukları fikirlerle doğru orantılı ve tutarlı olarak yepyeni ve yaratıcı uyarlamalar hedefliyorlar.


eastpak markası

Bir Amaç İçin Yaratmak


Tüm dünyada ciddi bir sağlık sorunu olan AIDS’e karşı moda tasarımcılarını cesaretlendirmek ve desteklemek amacıyla 2010 yılında Eastpak Sanatçı Stüdyosu kurdular. 


Walter van Beirendonck, Kenzo, Manolo Blahnik ve Vetements dahil olmak üzere pek çok tasarımcı ve sanatçıyı Eastpak sırt çantaları ve modellerini tasarlamak üzere davet ettiler.


eastpak türkiye


Orijinal Eastpak Satın Aldığımdan Nasıl Emin Olabilirim?


“Genellikle taklit edilir; asla kopyalanmaz.” İddialı bir girişle sektördeki rakiplerine fark atan Eastpak çanta modelleri kendine özgü tasarımlarıyla pek çok taklitçinin göz hapsinde! 


Peki, gerçek Eastpak çanta nasıl anlaşılır? Orijinal Eastpak çanta satın aldığından nasıl emin olabilirsin? İşte, Orijinal Eastpak çanta ile sahtesi arasındaki farkı bir bakışta anlaman için en güvenilir püf noktaları!


  • Resmi ve Yetkili Mağazalar: Orijinal Eastpak satın aldığından emin olmanın en iyi yolu resmi Eastpak mağazası veya yetkili Eastpak stokçusu gibi saygın perakendecilerden veya resmi eastpak.com, ecanta.com.tr web adreslerinden temin etmektir. Bu şartlarda satın aldığın tüm Eastpak ürünleri orijinaldir.

  • Holografik Etiket: Yüksek düzeyde güvenliğe sahip resmi holografik etiketi aramalısın. Etiketi onaylamak için eastpak.com resmi web adresinden 1.,2. ve 3. nesil holografik nesilleri inceleyebilirsin.

  • Kusursuz İşçilik ve Yüksek Kalite: Eastpak ürünleri yüksek kalite standartlarında üretildiğinden satın aldığın üründe herhangi bir deformasyon ya da hata var ise bu durumda ürünün sahte olabileceğinden endişe edebilirsin; zira gerçek ürünlerde bu durumla karşılaşmayacaksın.


eastpak çanta satın al

Eastpak Çanta Modelleri eçantada!


Eastpak sırt çantası, bel çantası, valiz, kalemlik, laptop çantası, seyahat çantası modelleriyle sektördeki 40 yıllık tecrübesini online satış platformunda başarıyla uyumlayan eçantada seninle! Yapacağın tüm alışverişlerin güvenli ödeme sistemiyle korunuyor. Üstelik eçantada Easpak marka ve diğer tüm marka alışverişlerinde alt limit olmaksızın kargo ücreti yalnızca 1 TL!


eçanta editör ekibi olarak beğeneceğinden emin olduğumuz 10 farklı Eastpak çanta modelini sana özel derledik. Ürünlerin fiyat bilgisi ve detaylı inceleme için görsellere tıklayarak hızlıca ulaşabilir; kolaylıkla satın alabilirsin.


Model: Eastpak Orbit Sırt Çantası Charming Pink


Bir adet fermuarlı geniş ana bölme ve bir adet fermuarlı ön aksesuar cebi ile Eastpak sırt çantası Smiley serisine ait. Gülen yüz ikonları kumaş ve fermuar detaylarına kadar tüm tasarıma hakim. 10 litre iç hacme sahip çanta su geçirmez kumaştan üretilmiştir. %100 vegan ve condura kumaş, her türlü yırtılma ve sökülmeye karşı 30 yıl garantilidir.


Eastpak Orbit Sırt Çantası Charming Pink


Model: Eastpak Upright Kabin Boy Valiz Sunday Grey


Seyahatlerinde çoğunlukla hava yolu ulaşımını kullanıyor, sık sık yolculuğa çıkıyorsan bu Eastpak kabin boy valiz modeli tam sana göre! Taşıması kolay, iç hacmi geniş ve hafif malzemeden üretilen bagaj sayesinde kısa süreli seyahatlerin için ihtiyacın olan tüm araç gereçlerini kolayca muhafaza edebilirsin. Dayanıklı kumaş teknolojisi ile uzun yıllar yol arkadaşın olacak!


Eastpak Upright Kabin Boy Valiz Sunday Grey


Model: Eastpak Springer Bel Çantası Meshknit Pink


Unisex Eastpak bel çantası ile konserden festivale, hafta sonu gezintisinden yürüyüşe dilediğin her ‘hızlı’ aktiviteye eller serbest kolaylıkla adapte olabilirsin! Çift fermuar ile açılan ana bölme, 1 adet fermuarlı arka aksesuar cebi ve ayarlanabilir askısı bulunan bel çantası %100 vegan condura kumaştan üretildiği için 30 yıl boyunca sağlamlığını koruyacak kalitede!


Eastpak Springer Bel Çantası Meshknit Pink


Model: Eastpak Stand Seyahat Çantası Beat Black


Hafta sonu bir yerlere mi kaçacaksın? Spora mı gidiyorsun? Harika! O halde en yakın yol arkadaşın olacak Eastpak seyahat çantası karşında! Şehrin silüeti tasarımıyla içindeki gezgin ruhu canlandıracak bu modelin fermuarlı geniş ana bölmesi içinde malzeme cebi ayrıca dış cep bulunur. Ayarlanabilir, çıkarılabilir omuz askısı ile kolayca taşıyabilirsin.


Eastpak Stand Seyahat Çantası Beat Black


Model: Eastpak Ada Çapraz Askılı Çanta Velvet Pink


Günlük rutinin temposu yüksekse, ofisten çıkıp spora ya da alışveriş merkezine gideceksen, gün boyunca kampüste vakit geçireceksen Eastpak çapraz askılı kadın çantasının küçük görünen geniş iç hacmine tanık olmaya hazırlan! 2 litrelik taşıma kapasitesi mevcut. Öyle ki içine katlanabilir yoga/pilates patiklerini ve hatta havlunu bile sığdırabilirsin. Kişisel eşyalarını saymadık bile!


Eastpak Ada Çapraz Askılı Çanta Velvet Pink


Model: Eastpak Acton Laptop Çantası CNNCT Coat


Ofiste çalışan bir beyaz yakalı, üniversite ya da lise öğrencisi, freelancer olabilirsin… Ya da hiçbiri! Kısacası yanında dizüstü bilgisayarını taşıman gereken her anında sana yardımcı olacak, çarpma ve darbelere karşı koruyacak, su geçirmez kumaştan üretilen Eastpak laptop çantası içinde bilgisayarınla birlikte kişisel eşyalarını organize edebileceğin ek cep ve fermuarlı bölmeler de mevcut.


Eastpak Acton Laptop Çantası CNNCT Coat


Model: Eastpak Padded Pak’R Sırt Çantası Sea Stars


Eastpak markasının klasikleşmiş modellerinden Padded Pak’R, zamansız özelliğini 90’lı yıllardan günümüze popülerliğini sürdürmesiyle ispatlıyor! Özgürlüğün, direnişin ve tutkunun olduğu her yerde her daim yanında olacak bu modelde 24 litrelik iç hacim, çift fermuarlı ana bölme, ön aksesuar cebi, elde tutma kulpu, ayarlanabilir omuz askısı yer alıyor. Ayrıca %100 vegan!
Model: Eastpak The One Çapraz Askılı Çanta Black Denim


Eastpak markasının her sezon ürettiği klasiklerden The One çapraz askılı çanta, erkek kullanıcıların gün boyu ihtiyaçları olacak tüm malzemeleri en iyi organize edebilen çanta modeli! Spordan casual stile pratik ve işlevsel Eastpak çapraz askılı erkek çantası, çoklu cepleri ile daha organize, fermuar detayı ile daha güvenilir olmayı başarıyor. Doğaya zarar vermeyen çanta 30 yıl garantili!


Eastpak The One Çapraz Askılı Çanta Black Denim


Model: Eastpak Tecum S Sırt Çantası CNNCT Navy


Keşif tutkunu bir şehir gezgin için ideal Eastpak sırt çantası! Freelance çalışanların favorisi bu modelde 13 inçe kadar dizüstü bilgisayar kapasiteli fermuarlı geniş ana bölme bulunuyor. Su geçirmez dayanıklı condura kumaştan üretilen çanta; tablet cebi, kalem yuvası, gizli arka bölme, fermuarlı 2 adet ön ve 1 adet yan cep kapasitesi ile ergonomik sırt tasarımına sahiptir.


Eastpak Tecum S Sırt Çantası CNNCT Navy


Model: Eastpak Floid Sırt Çantası Mono Jungle


Doğaya zarar vermeyen %100 vegan malzemeden, su itici kumaştan üretilen Eastpak sırt çantası, doğaseverlerin vazgeçilmezi! Kampta, doğa yürüyüşünde ya da kısa süreli seyahatlerde tüm malzemelerini muhafaza edebileceğin işlevsel ve pratik bir model. Laptop koruyuculu yastıklı cep, anahtar takma klipsi, güvenli sternum kayış, ergonomik sırt paneli ve önce dikey yatay fermuarlı cepler bulunur.


Eastpak Floid Sırt Çantası Mono Jungle

İlgini Çekebilir:


Herschel Çanta Tercih Rehberi

Benetton Çanta Tarzını Anlatıyoruz!

Kipling'i Diğer Çantalardan Ayıran 4 Özellik

Teknoloji Düşkünüysen Bu Çantalar Tam Senlik!

Guess Çantanın Orijinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla