eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yeni Sezon
Çok Moda: Bel Çantaları
29 Temmuz 2019

Çok Moda: Bel Çantaları

90ʼlı yıllara ait olan trendlerin son zamanlarda moda dünyasında yeniden parlamaya başladığına tanık oluyoruz. Kot salopetler, oversize montlar, sırt çantası, batik tişörtler gibi doksanların ruhunu yansıtan tasarımların yeniden popüler olması bir yana; bir zamanlar belimizden çıkarmadığımız bel çantaları da 2019 yılında yine çok moda!

Evet, yanlış okumadınız; uzun zamandır moda dünyasından uzak kalan bel çantalarının şimdi altın çağı!


Bel Çantası Modeller


Eski fotoğraflara baktığımızda insanların belinde görüp güldüğümüz veya bundan birkaç yıl önce kullansaydık herkesin ‘ne kadar demodeʼ diye eleştireceği bel çantaları, ünlü tasarımcıların modern yorumları sayesinde günümüzün en kurtarıcı çanta modeli haline gelmiş durumda. Öyle ki bel çantalarını ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında, defilelerde, moda haftalarında, sokak modasında kısacası her mekânda ve her tarz kombinde görmek mümkün.


Üstelik günümüzde bel çantasının sadece adı ‘belʼ çantası! İsimde kalıyor, çünkü modern hayata yeniden uyarlanan bel çantalarının en popüler kullanım şekli bele değil de omuza yan şekilde takmak! Özellikle modaya yön veren ünlü isimlerin sokak stillerinde sıkça kullandığı ve belinden çok omzuna çapraz bir şekilde taktığı bel çantaları; popülerliğini üst limitlere yükseltmekle kalmadı, olmazsa olmaz denilenler listesine adını altın harflerle yazdırdı!

eçanta look indirim kodu

Ünlü markaların farklı modeller ile yeniden yorumladığı ve yeri geldiğinde bir gece kıyafetini tamamlayacak kadar iddialı, yeri geldiğinde ise bir jean ve tişörtün görüntüsünü tamamlayacak kadar rahat gözüken bel çantalarından henüz bir tane edinmediyseniz yeni sezon ‘must haveʼ listenizi gözden geçirmeniz gerekebilir, bizden söylemesi.

Peki, siz de hangi model bel çantasını alacağınıza hala karar veremeyenlerdenseniz işte size kurtarıcı diyebileceğimiz bel çantası modelleri


Calvin Klein Bel Çantası


Spor ve rahat bir görüntüyü en iyi tamamlayan bel çantası modeli olduğunu düşündüğümüz Calvin Klein bel çantası, hem düz renkleri hem de desenli modelleri ile kurtarıcı modeller listesinde ilk sıralarda yer alıyor.


Calvin Klein Bel Çantası


Kipling Bel Çantası


Son zamanların en popüler markalarından birisi olan Kipling markası, bel çantası modellerinde de oldukça iddialı! Kipling bel çantası modellerini şimdi inceleyin!


Kipling Bel Çantası


DSN Bel Çantası


Eğer kemer gibi kullanılan bir bel çantası arayışındaysanız DSN markasının şık bir tarzda tasarladığı kemer bel çantaları tam size göre!


DSN Bel Çantası


Axpe Bel Çantası


Klasik model diyebileceğimiz iki bölmeli ve fermuarlı bir bel çantası olsun, üstelik fiyatı da uygun olsun diyenlerdenseniz Axpe marka bel çantası sizin için biçilmiş kaftan!


Axpe Bel Çantası


David Jones Bel Çantası


Hem şık ve tarz hem de düz renk klasik modelleri ile David Jones bel çantaları ‘jokerʼ seçimlerden biri olabilir.


David Jones Bel ÇantasıBanka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla