eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Çanta Festivali - Son Gün
Çantanı Nasıl Alırdın?
14 Şubat 2019

Çantanı Nasıl Alırdın?

Stilinin tamamlayıcısı çantana karar veremediysen, kafan karışıksa ya da kombinine ne tarz bir çanta uyar bilemiyorsan örneklerle desteklediğimiz çanta terminolojisi içeriğini okumanı öneririz.

eçanta look indirim kodu

Clutch: Genellikle özel organizasyon ya da davet kostümleriyle kullanılan, boyut ve yapı olarak cüzdana benzeyen çantalardır. Zarf şeklinde ve kilitli şekilde olanları, elde ya da bileğe takılarak taşınan türleri vardır. Yanınıza sadece cüzdan, telefon ve anahtar almanız gerektiğinde pratiklik açısından ideal bir modeldir.


Clutch Çanta Modelleri


Clutch sınıfına giren gece çantası modellerimize göz atın!

Clutch sınıfına giren portföy çantası modellerimizi inceleyin!

Evrak Çantası: İş hayatında aktif kadın ve erkeklerin bilgisayar, defter, dosya vb. eşyalarını taşımak için kullandığı yatay ya da dikey dikdörtgen şeklinde olan çantalardır. Elde kulpla taşınabilen ya da omuz askısı bulunan, evrakları düzenli ve sağlam taşımak için tercih edilen çanta türüdür.


Evrak Çantası


Laptop ve evrak çantası modellerimize linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Askılı Çanta: Günlük kullanımlarda en çok tercih edilen ve kullanışlı yapısıyla hayatı kolaylaştıran çanta türüdür. Çok bölmeli olanları, taşınan eşyaları organize etmek için oldukça avantajlıdır. Uzun askılı çanta modelleri çapraz da taşınabilme avantajıyla tercih edilebilir.


Askılı Çanta


Askılı çanta modellerimizi inceleyin.

Çapraz askıyla kullanabileceğiniz askılı çanta modellerimize göz atın!

Bel çantası: Askısı bele takılabilen küçük çanta türüdür. Minimum eşya, maksimum verim isteyenler için vazgeçilmezdir. Yazın tatilde veya günü rahat geçirmek istediğinde en kullanışlı çözümdür.


Bel Çantası


Bel çantası modellerimizi linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Sırt çantası: Spora, okula giderken, bazen de seyahat ederken kullanılan, genellikle büyük bir bölmesi, ek olarak küçük bölmeleri de olan, sırtta rahatlıkla taşınabilen çanta türüdür. Günlük hayatta spor kıyafetlerle de rahatça kullanılabilen, eşyalarınızı düzgün organize etmenize yardımcı olarak avantaj sağlar.


Sırt Çantası


Sırt çantası modellerimize göz atın!

Seyahat Çantası ve Valiz: Tatile giderken ya da tek günlük bir iş seyahatinde eşyaların kolayca taşınabileceği, boyut çeşitlilikleriyle ihtiyaca yönelik kullanılan türdür. Kumaştan, yumuşak formlu ya da korunaklı ve sert alternatifleriyle yolculuklarda kolaylık sağlar.


Seyahat Çantası ve Valiz


Seyahat çantası ve valiz modellerimize göz atmak için linke tıklayın!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla