eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Bayram Fırsatları
Anneler Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri 2022
04 Nisan 2021

Anneler Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri 2022


Derin bir nefes al… Çünkü hayatta olmanın en tazeleyici, gerçek ispatı budur. Sen, yaşamın muhteşem döngüsü içinde kusursuz varlığını sürdürebiliyorsan bunun başlangıcı olarak annene içten bir teşekkür borçlusun. Peki, seni bu hayata tüm sevecenliğiyle armağan eden annene, anneler günü hediyesi seçmeye ne dersin? Senin o güzel kalbinle, annene vakit ayırıp onu mutlu edebilmek adına seçebileceğin anneler günü için hediye fikirlerini bu içeriğimiz bir araya getirdik.


Anneler Günü Hediyeleri Modelleri


Karşılıksız ve kutsal sevginin en masum temsilcisi anne-çocuk bağı, bu tür özel günlerde taçlandırılmaya değer, sen ne dersin? Elbette fedakar annelerin kıymeti, yalnızca tek bir güne sığdırılabilecek bir olgu değil, fakat yine de onları belirli günlerde ‘özel’ hissettirmek, yüzlerindeki tebessüme ve kalplerindeki sıcaklığa vesile olmak anneler günü sürprizi ve anneler günü hediyeleri ile mümkün. Eğer sen de anneni, eşini ya da annen kadar değer verdiğin, kısacası annen gibi gördüğün kadınları mutlu etmek adına anneler günü hediye tavsiyeleri arıyorsan en doğru adrestesin!


anneler günü hediyeleri

Bizler, her ne kadar büyüsek de hayatın zorlukları ve sorumluluklarıyla gelişen, dönüşen yetişkinler olsak da annelerimiz söz konusu olduğunda hep o savunmasız ve ilgiye, bakıma ihtiyaç duyan çocuklarız. Fakat anneler günü gibi kutsal bir günde kendisine anneler günü için hediye sunduğumuzda bu hayattaki ‘meyvesinin olgunlaştığını’ görerek göğsü ne kadar kabaracak, gözleri nasıl sevinçle dolacak bir düşün… O küçük bebeği, tatlı yaramaz çocuğu büyümüş ve ona anneler günü sürprizi hazırlamış :)


eçanta look kupon


Annen hayattaysa, ona kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz; oldukça şanslısın lütfen bunun bilincinde olarak annene fırsatın varken bolca sarıl. Eğer annen hayatta değilse anneler günü en güzel hediye ve sürprizlerini huzurevindeki tonton yaşlı hanımefendilere ya da ilginç gelecek ama yine de denemeye değer barınakta yeni doğum yapmış patili anne dostlara yapabilirsin; anneler günü 2022 yılında ve tüm diğer yıllarda kutlanmak için bolca sebep içeriyor. Bu yaşamın döngüsünü sağlayan anneler etrafında vardır; onları mutlu edebilirsin, ne dersin?


anneler günü hediyesi

Eşi hamile olan çiçeği burnunda bir baba adayı, annesi yeni doğum yapmış heyecanlı bir abi - abla, eşinin annesine yani kayınvalideye hediye arayan zarif bir gelin ya da damat, anneanne veya babaannesine sürpriz hazırlamak isteyen vefalı bir torun olabilirsin; ne olursan ol yine de gel diyor ve seni samimi fikirlerle taçlandırdığımız anneler günü için hediye önerileri listemize davet ediyoruz.


Peki, anneler gününde ne hediye alabilirim, anneler günü hediyesi ucuz nereden bulabilirim, anneler günü hediyesi nereden bulabilirim gibi sorularla vakit harcıyorsan şimdi hemen bu endişelerinden sıyrıl ve sana özel derlediğimiz anneye hediye fikirleri listemizden sana ve hediye edeceğin anneye en uygun olanı seçerek günün keyfini çıkar! Anneler günü hediyesi 2022 yılına özel değişik önerilerle seni bekliyor…


anneye hediye

Anneler Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri 2022


Mayıs ayının ikinci pazarı, yani 8 Mayıs 2022 Pazar günü anneler günü! Peki, bu özel günde anne için en anlamlı hediye ne alınabilir? İşte, bütçene, zevkine ve armağan edeceğin anneye en güzel hediye çeşitleri şimdi seninle!


 • Fotoğraf Albümü: Annene senin bebekliğinden itibaren onunla çektirdiğin tüm fotoğrafları içeren bir fotoğraf albümü hazırlamaya ne dersin? Annen için kendi kalbinin derinliklerinden gelen samimi notlar hazırlayabilir, çiçekler kurutabilir, sizin için değerli olan minik objeleri bu albüme yerleştirip ölümsüz bir hatıra albümü hazırlayabilirsin. Üstelik bu fikir ucuz anneler günü hediyesi arayanlara birebir; ayrıca çok anlamlı…

 • Kişiye Özel Tasarım Objeler: Annene özel, tamamen ona adanmış bir hediye hazırlamaya ne dersin? Şimdilerle online pek çok platformda kişiye özel kupa, yastık, kıyafet, bardak altlığı ve buna benzer objeler tasarlanabiliyor. Sen de biricik annen için onun çok beğeneceği özel ve anlamlı bir tasarım oluşturup hediye edebilirsin.

 • En Sevdiği Çiçeklerden Buket, Fide ya da Tohum ve Anlamlı Bir Not: Annenin en sevdiği çiçekler hangileri? Bunları tek tek belirleyip çiçekçiden özel bir buket hazırlamasını isteyebilir; bu çiçeklerin yanına özel bir not ekleyebilirsin. Unutma; hediyeleri anlamlı kılan senden samimi detaylara sahip olmasıdır. Dilersen, eğer annen çiçek yetiştirmeyi seviyorsa çiçeğin tohumu, fidesi ile birlikte gerekli ekipmanları da hediye edebilirsin.

 • Kişisel Bakım Ürünleri: Anneni biraz şımartmaya ne dersin? O bunu çoktan hak etti… Annenin cilt yapısına ve ihtiyaçlarına uygun bakım ürünlerinden zarif bir kozmetik paketi hazırlayabilirsin. Bu paketin içine sık kullandığı parfümü de ekleyebilirsin. Böylece annen için kendine özel bakım ritüelleri fırsatı oluşturacaksın. Genç kalmaya, muhteşem bir cilde ve misler gibi kokmaya layık!

 • Takı ve Aksesuar: Kadınlar, yeryüzünde yaşayan mücevherler… Onlar için en anlamlı hediyelerden biri de elbette bütçe kadarınca hoş ve özel bir jest! Altın bir küpe, pırlanta bir yüzük veya gümüş bir takı seti… Annenin zevkine uygun, değeri her ne kadar paha biçilemese de taktıkça seni hatırlayabileceği zarif bir takı onu oldukça onore edecektir. Elbette bu aşamada bütçeni göz önünde bulundurarak bir hediye seçebilirsin.

 • Seyahat ve Tur Hediyesi: Annen veya anneler günü hediyesi alacağın kişi en çok nereyi görmek istiyor, merakla ve heyecanla en çok hangi şehirlerden bahsediyor? Yeşil Karadeniz yaylaları, iştah açan yemekleriyle Güneydoğu Anadolu, sakin Ege kıyıları ya da cıvıl cıvıl Akdeniz? Hep bahsettiği, gezip görmek istediği şehirleri içeren bir tur planı veya seyahat hediyesi onu havalara uçuracak!

 • Hobi Seti: Sebze yetiştirme kiti, ahşap boyama, mum seti, makrome örgüler, ev yapımı aksesuarlar, takı, boncuk, pastacılık, çikolata yapımı ve çok daha fazlası! Anneler günü sürprizi yapacağın kişinin ilgi alanına uygun ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tam teşekküllü bir hobi seti içinde bulunduğumuz dönemde gerçekten işlevsel bir hediye olacaktır.

 • Evcil Hayvan Sahiplenmek: Hayvansever bir anneye hediye almak yerine onun için barınaktan veya sokaktan bakıma, ilgiye, sıcak bir yuvaya ihtiyaç duyan patili bir dost sahiplenebilirsin. Minik bir kedi yavrusu, köpek, kuş ya da evde beslenebilecek herhangi bir can… Anne için bundan daha masumane ne olabilir? Üstelik bir canın hayatı da güven altına alınmış olacak. Muazzam bir hediye!

 • Mektup: Anneler günü hediyesi her zaman pahalı, gösterişli ya da ambalajlı olmak zorunda mı? Elbette hayır… Senin gönlünün en samimi cümleleri, içten duyguların, mutluluk veren dileklerin, annenle paylaştığın en özel anılar ve daha fazlasını sayfa sayfa yazabileceğin bir mektup anneni o kadar mutlu edecek ki aldığın pek çok hediyeye değişmez bu güzelliği! Kendi el yazınla hazırlamayı unutma…

 • Laptop, Tablet, Telefon, Kamera, Ev Aletleri vb. Teknolojik Cihazlar: Eğer bütçen yeterliyse annen veya anneler günü hediyesi alacağın kişinin her zaman kullanabileceği, teknoloji çağında muhakkak ihtiyaç duyabileceği teknolojik cihazlardan satın alabilirsin. Günümüz koşullarında özellikle siz birbirinizden uzaktayken dilediği an sana görüntülü ulaşabilir, evden çıkmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilir ve boş zamanlarını keyifle değerlendirebilir! Elektronik ev aletleri de bu kategoriye dahil; fakat bunu ezberlemiş olacağın için fazla değinmiyoruz bile…

 • Meditasyon & Terapi Seansı: Zor günlerden geçiyoruz… Geçim ve sağlık kaygısı, pandemi süreci, ekonomik koşullar derken sinirlerimiz epey yıprandı. Böyle bir süreçte zihinsel detoks etkili, arındırıcı ve enerji tazeleyici bir meditasyon programı ya da terapi seansı hatta spa ya da masaj gibi hizmetler annen için çok kıymetli bir hediye olabilir! Seans bittiğinde kendini yeniden doğmuş kadar canlı ve taze hissettiğinde sana çokça teşekkür edecektir.

 • En Sevdiği Markanın Hediye Çeki: Kadınlar ve alışveriş! Dünyanın en bilindik ve ayrılmaz ikililerinden… Bu anneler gününde bütçenin yettiği kadarınca annenin en sevdiği mağaza veya markadan bir hediye çeki almaya ne dersin? Gidip kendisi için alışveriş yapabilir; keyfince bir gün geçirebilir böylece; üstelik senin sayende! Oldukça hoş bir jest olacaktır…


anneler günü hediyeleri 2021

Anneler Günü İçin Sürpriz Önerileri 2022


Anneler günü sürpriz fikirleri mi arıyorsun? O halde anneni veya sürpriz yapmayı düşündüğün anneyi çok mutlu edecek anneler günü sürprizleri 2022 yılına özel yepyeni ve birbirinden zarif önerileriyle seni bekliyor… 


 • Lezzetli ve Özenli Bir Menü Hazırla: Anneleri mutfaktan kurtaralım bugün, ne dersin? Annen veya anneler gününü kutlayacağın o özel kadın için bugün sen yemek hazırlamaya ne dersin? Çorbasından tatlısına hoş bir yemek menüsü ile onu şımartacak ve damağında iz bırakacak tatların mimarı olabileceksin. Hadi hazırlan ve mutfağa gir…

 • Evi Temizle ve Toparla, Günlük Yüklerinden Hafiflet: Normal şartlarda onun üstlendiği tüm işleri devral bugün… Markete gidip evin eksiklerini al, gerekiyorsa evi temizle, ne zamandır el sürülmemiş dolapları düzenle ya da tamir bekleyen cihazları elden geçir! Günlük rutinlerini kolaylaştırarak ona ne kadar değer verdiğini gösterebilirsin!

 • En Yakın Arkadaşlarıyla Eğlenebileceği Bir Organizasyon: Annenin veya anneler günü sürprizi yapacağın kadın için eğlenceli bir organizasyon düzenlemeye ne dersin? En sevdiği restorandan, nezih bir mekandan veya manzarası güzel bir kafeden yer ayırtıp tüm arkadaşlarını da davet ederek ona güzel ve keyifli bir gün hediye edebilirsin. Elbette tüm detayları önceden düşünüp gerekeni karşılamış olmalısın; o sadece günün tadını çıkarmalı!

 • Aile Röportajı: Annen için tüm aile üyeleriyle bir araya gelip onun hakkında samimi dileklerde bulunduğunuz kısa bir video hazırlamaya ne dersin? Onun ne denli içten, samimi ve önemli bir kadın olduğunu vurgulayan, anılarınızı yad eden, güzel gelecek dileklerinde bulunduğunuz bol tebessümlü bir video onu çok sevindirecektir. Tek ihtiyacın olan bir akıllı telefon :) Bu videoyu ona ansızın göndererek yüzündeki ifadeleri izlemek oldukça özel bir an olacak…


anneler günü hediyeleri

Anneler Gününe Özel Hediye Fırsatları eçantada Seni Bekliyor!


Sektördeki 40 yıldan fazla tecrübesini online platforma taşıyan Tuğba Çanta kuruluşu eçanta, yerli ve yabancı sayısız marka devini tek adreste buluşturan ülkenin köklü firması! Anneme en kullanışlı ve kaliteli hediyeyi almak istiyorum dediğin an yapman gereken sana özel derlediğimiz anneler günü hediyeleri arasından dilediğini seçip güvenilir eçanta alışveriş deneyimini yaşamak!


Hızlı teslimat, güvenli ödeme ve özverili müşteri temsilcisi hizmetleri ile eçanta mutlu müşterileri arasında yerini almaya ne dersin? Tüm alışverişlerinde alt limit olmaksızın sadece 1 TL kargo ücreti ödeyerek annene uzun yıllar kullanabileceği çanta & ayakkabı & terlik & cüzdan modellerinden onun zevkine en çok hitap eden ürünü kolaylıkla seçip sipariş verebilirsin. Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklaman yeterli! Keyifli alışverişler dileriz…


Model: US Polo Assn. Çapraz Askılı Kadın Çantası Bej


İşlevsel bir anneler günü hediyesi ile karşındayız! İster günlük rahat kombinlerinde ister iş ya da özel davetlerdeki şık kombinlerinde kolaylıkla kullanabileceği Us Polo Assn. çapraz askılı bej kadın çantası eçantada oldukça sevilen bir ürün. Kapaklı ana cep içinde günlük ihtiyaç duyabileceği anahtar, cüzdan, telefon, kartlık gibi küçük eşyaları sığdırabileceği, ayarlanabilir omuz askısına sahip klasik bir model. Rengi ve modeli sayesinde uzun yıllar modası geçmeden kullanabilir; en özel anılarına eşlik edebilir! Hızlı teslimat ve güvenli ödeme garantisiyle eçantada seni bekliyor.


US Polo Assn. Çapraz Askılı Kadın Çantası Bej


Model: United Colors of Benetton Medium Rio Kırmızı Kadın Cüzdanı


Kırmızıya hangi kadın hayır diyebilir diyor ve oldukça dikkat çeken ve şık bir öneride bulunuyoruz! United Colors of Benetton kalitesine sahip, uzun ömürlü ve kullanışlı bir cüzdan. Kuralları aşıp tüm renk çantalarıyla kullanabileceği bu cüzdanı eçantadan dakikalar içinde sipariş edip hızlı teslimat güvencesiyle annene hediye edebilirsin. Cüzdanın içine senin gönlünden kopan cümleleri toparladığın hoş bir notu eklemeyi unutmamanı tavsiye ederiz…


United Colors of Benetton Medium Rio Kırmızı Kadın Cüzdanı


Model: Birkenstock Classics Arizona Bf Bakır Kadın Terlik


İster yaz günü dışarıda ister 4 mevsim evde! Ayaklarının sağlığını önemseyen Birkenstock güvencesiyle en kaliteli terliği annene hediye etmeye ne dersin? Yaz tatilinde eşsiz kıyılarda dolaşırken, sahile giderken veya ev içinde günlük kullanımda giyebileceği bakır rengi gösterişli, konforlu ve şık bir terlik onu mutlu edecektir. Ortopedik yapıya sahip Birkenstock terlikleri, nem emici özelliğiyle ter kokusu ve kayma gibi istenmeyen durumların önüne geçtiği gibi ayak çevresini koruyan yapısı sayesinde yürüyüş konforu sağlar. Ayrıca metatars desteği ters bombe ile belirgindir. Süper kalın ve yumuşak üst deri özelliği sayesinde uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Parmak altı desteği, parmakların doğru hareketini ve doğrulmalarını sağlar. Medial (iç) destek tabanlığa konfor ve denge kazandırır. Derin topuk yatağı ayağa sağlam duruş verir. 

 Model: Guess Digital Status Satch Kadın El Çantası Brown


Özel davetlerden günlük kombinlere annenin dilediği her an gönül rahatlığıyla koluna takıp çıkabileceği elegan bir o kadar şık bir el çantası ile karşındayız! Hediye ettiğin ilk günden itibaren dolabındaki favori çantası olacak… Guess imzalı siyah - kahverengi el çantası dayanıklı poliüretan malzemeden üretildi. Fermuarlı iki yan bölme, ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askısı, elde çift taşıma kulpu ve çıtçıtlı ana bölmeye sahip çanta her mevsim ve her renk kıyafetle tercih edilmeye uygun.


Guess Digital Status Satch Kadın El Çantası Brown


Model: Calvin Klein New Joyce Kadın Şal Salmon


Anneler günü hediyesi için harika bir şal! Sonbahar ve kış aylarında onu soğuktan koruyacak; üstelik şık tarzını taçlandıracak zarif bir ürün. Calvin Klein imzalı bu tasarım somon pembesi rengiyle annenin canlı enerjisini vurgulayacak. İster ceketleri ve montlarıyla ister bluzları veya gömlekleriyle kombinleyebileceği şal, pürüzsüz dokusuyla adeta sarmalayacak! Tesettürlü anneye hediye arayan kullanıcılarımızın da seçeneği olabilecek kaliteli bir model; güle güle kullanmasını dileriz…


Calvin Klein New Joyce Kadın Şal Salmon


Model: Tommy Hilfiger The City Satchel Kadın El Çantası Bej


Tommy Hilfiger imzalı bu şık el çantası, hediye edeceğin annenin favori çantalarının arasında yerini alacak bir model. Dilediği her kombinle kolaylıkla uyumlayabileceği bej el çantası; fermuarlı geniş ana bölme, 1 adet fermuarlı iç cep, ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askısı ve eko deri malzemesiyle uzun yıllar kullanıma uygun. Modası kolay kolay geçmeyecek tasarımlar arasında yer alan The City Satchel, Tommy Hilfiger kalitesiyle annenin kullanımına layık bir ürün. Orijinal modeli kaçırmamak için eçantayı ziyaret etmeni tavsiye ediyoruz!


Tommy Hilfiger The City Satchel Kadın El Çantası Bej


İlgini Çekebilir:


Sevgililer Gününe Özel 10 Romantik Film

Anneler Günü İçin En Anlamlı Mesajlar 2022

Anlamlı ve Sürprizli Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü Instagram Mesajları 2022 Özel

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla