eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yeni Sezon
Anne Çantaları: Kullanışlı, Ergonomik, Hayat Kurtarıcı!
01 Nisan 2022

Anne Çantaları: Kullanışlı, Ergonomik, Hayat Kurtarıcı!


Bebekli evlerin kurtarıcı eşyalarından biri olan anne çantası, hem ev içinde hem de ev dışında oldukça kullanışlıdır. Bebeğe ve anneye ait eşyaların derli toplu durmasına yardım eden anne çantaları, ısıyı koruyabilen özel cepleri sayesinde mama ve biberon gibi temel malzemeleri de istenilen sıcaklıkta uzun süre muhafaza eder. Geniş iç hacimleri olan anne bebek çantaları, pek çok eşyayı aynı anda taşımaya ve ihtiyaç halinde pratik şekilde kullanmaya büyük destek olur.


anne çantaları

Çevrende doğum yapacak bir anne varsa, kendin için anne çantası almayı düşünüyorsan, indirimler gelmişken bir tane de ben anne çantası alayım diyorsan sana bu sayfada onlarca modeli tanıtarak kolayca seçim yapmana yardım edeceğiz. Her bebekli evde bulunması gereken anne çantaları, ekonomik açıdan da çok uygun rakamlarda olduğu için hediye seçeneği olarak da akıllarda kalabilir.


eçanta look indirim kodu

Anne ve babanın bebekle dışarı çıktığında daha rahat hareket etmesinde büyük etken olan bu çantalar, eçanta farkıyla en cazip rakamlarla sunuluyor. Ürünlerin desenleri ve renkleri ise pek çok anneye hitap eden türden. Her mevsim kullanım imkanı olan anne çantalarına bir de eçanta gözüyle bakmanı istiyoruz. Daha önce bilmediğin detayları burada öğrenebilirsin!


Anneler Günü Hediyeleri Modelleri


Anne Çantası Nasıl Kullanılır?


Anne çantasının kullanım alanı, bebek dünyaya geldikten sonra daha da genişliyor. Bu çantaları günün her anında ve her mekanda kullanma imkanı mümkün. Peki, anne çantası nasıl kullanılmalıdır?


 • Bu tür çantaları hazırlarken gün içinde bebeğin ve annenin ihtiyaç duyduğu, hatta babanın da işine yarayacak eşyaları seçebilirsiniz.

 • Bebek arabasında taşıması kolay olan anne çantaları, bebek arabasına montaj edilebilir parçalara sahiptir. 

 • Bazı ürünlerde cırtlar bazılarında da kemerler bulunur. Bu parçalar sayesinde bebek arabasının tutma aparatına çantayı kolayca asabilirsin.

 • Çantanın en alt zeminine örtü, battaniye gibi ürünleri yerleştirdiğinde diğer eşyalar için daha fazla yer açabilirsin.

 • Isıyı koruyan ön cepler ise sıcak ya da soğuk malzemeler için kullanılmalıdır.


çanta önerileri


Anne Çantasında Hangi Eşyalar Olmalı?


Bebeğin aileye katılmasından sonra evdeki eşyaların türü ve sayısı gözle görülür şekilde değişir. Bu değişen eşyalardan biri de annenin kullandığı çantadır. Şıkır şıkır kol çantalarından sonra birçok eşyayı bir arada tutmaya yarayan anne çantaları, anne ve babaların hayatında 1-2 sene kalıcı olarak yer alır. Bebek büyüdükten sonra bu çantalar gitgide kişisel çantalara doğru evrilir. Peki, anne çantasında nasıl eşyalar taşınır? Hangi eşyalar anne çantasına sığar? Bu konuyu açıklamak için şöyle bir liste hazırladık.


 • Bebeğin gün boyu ihtiyacı olan bez, ıslak mendil, pişik kremi, alt açma örtüsü, burun aspiratörü, ateş ölçme cihazı mutlaka çantada bulunmalıdır.

 • Bebeğin ayına uygun yedek kıyafet ve oyuncak da bu çantalarda taşınır.

 • Ek gıda kabı, mama kabı, biberon ve emzik gibi temel eşyalar anne çantasında yerini alır.

 • Anneye ve bebeğe ait kimlik, annenin cüzdanı çantada özel ceplerde taşınmalıdır.

 • Hayat kurtaran bu çantalarda çocuk kitapları, atıştırmalık yiyecekler de yerini aldığında verimli zaman geçirilir.çantaları

Anne Çantası Ne Zaman Alınmalı?


Hamilelik dönemi bazen çok rahat bazen de stresli geçebilir. Bu süreç içinde bebek eşyaları ve annenin ihtiyaç duyduğu eşyalar yavaş yavaş alınır. Anne çantası doğumdan itibaren her aileye yardımcı olacağı için bu ürünü şu ayda alabilirsin diyemeyiz. İndirimleri takip ederek, bütçene göre en uygun rakamları yakalayarak hamileliğin herhangi bir haftasında çantayı temin edebilirsin.


Aklındaki anne çantasına sahip olmak, en cazip rakamlarla kaliteli ürün kullanmak istersen eçanta senin için burada olacak! Renk renk, desen desen, ergonomik anne çantaları sayesinde bebeğinle geçecek günler daha konforlu sürecek!


ergonomik çantalar

Ergonomik ve Stil Sahibi Anne Çantaları eçantada!


Model: Alone Kapaklı Anne Bebek Sırt Çantası 


 • Rengi ve deseniyle annelerin enerjisini yükselten bu çanta, her bebekli evin vazgeçilmez bir parçası oluyor.

 • Biberon bölmesi, gizli cepler, geniş ana bölmesi sayesinde anne ve babalar dışarıda bebeğiyle zaman geçirirken yanına pek çok eşya alabiliyor.

 • Anne çantası seçenekleri incelendiğinde en uygun rakamlarda satışı yapılan bu ürünü bebek hazırlığı yapanlar şimdiden sipariş vermeli!


Alone Kapaklı Anne Bebek Sırt Çantası

Model: Us Polo Assn Ön Cepli Bebek Bakım Çantası


 • Bir annenin evde ve dışarıda işlerini kolaylaştıran ürünlerden biri olan anne çantası, Us Polo farkıyla pek çok eve renk katacak.

 • Bu ürün, annelerin ihtiyaç duyduğu malzemeleri yanında taşımasına yardım ediyor.

 • Yan cepleri, geniş ana bölmesi, elde taşıma kulpları sayesinde konforlu bir çanta kullanımı mümkün. Anne çantası arayanlar bu modeli es geçmemeli!


Us Polo Assn Ön Cepli Bebek Bakım Çantası

Model: Kipling Miri Basic Plus Bebek Bakım Çantası


 • Anında bez değiştirmek için tasarlanan alt değiştirme şiltesi, Kipling anne çantasında yer alan ergonomik parçalardan biridir.

 • Ömür boyu kullanım imkanı olan Kipling anne çantası, bebek ve annenin eşyalarını taşıma konusunda çok başarılıdır. 24 litre taşıma kapasitesi olduğu için birçok eşyayı aynı anda sığdırır.

 • Çizgi ve kare desenleri sayesinde her bebek için kullanım imkanı olan anne çantası modelinde, omuz askısı ve elde taşıma askısı da mevcuttur.


Kipling Miri Basic Plus Bebek Bakım Çantası

Model: Us Polo Assn. Çift Kulplu Bebek Bakım Çantası 


 • Kız ve erkek çocuk aileleri için ideal renkte tasarlanan Us Polo anne bebek çantası,  her ortamda kullanım imkanı sunan konforlu çantalardan biridir.

 • Yolculuklarda, gezilerde bebek ve annenin eşyalarını taşımaya yardım eden bu çanta sayesinde herkes keyfine bakabilecek.

 • Su, biberon ve yemekler için ısıyı tutan ayrı bir cebin olması da bu çantanın anneler tarafından severek kullanılmasını sağlıyor.


Us Polo Assn. Çift Kulplu Bebek Bakım ÇantasıModel: Eastpak Padded Pak’R Sırt Çantası 


 • Anneler evden dışarı çıkarken yanına birçok eşya alır. Su ve içecek şişesi, yedek kıyafetler, gerekli oyuncaklar, ıslak mendil ve bez derken o çanta dolar taşar.

 • İşte tam da böyle bir durumda annelerin şık ve rahat bir çanta kullanması önerilir. Eastpak sırt çantası modeli, tam bir anne çantası olarak tasarlandı!

 • Geniş iç hacmi, şık tasarım ve konforlu kullanım anneleri gideceği her ortamda rahat hissettirecek!


Eastpak Padded Pak’R Sırt Çantası

Model: Us Polo Assn Us Polo Sırt Çantası


 • Dinamik ve enerjik annelerin severek kullanacağı bir anne çantası modeli daha karşında!

 • Pembe renginin hakim olduğu bu sırt çantası sayesinde, anneler dışarıda spor kombinlerini kolayca tamamlayabilir.

 • Eşyaları bir arada taşımak ve daha rahat yürüyüş yapmak isteyen anneler Us Polo sırt çantasıyla yola çıkmalı!


Us Polo Assn Us Polo Sırt ÇantasıModel: Mancub Sırt Çantası 


 • Ekonomik açıdan çok uygun rakamlarla sunulan Mancub sırt çantası, anne çantası olarak kullanabilen spor görünümlü sırt çantası modelidir.

 • Bu çanta sayesinde bebek arabası kolaylıkla kontrol edilebilir, dışarıda yürüyüş rahatça yapılır.

 • Bebeğin yedek kıyafetleri, ıslak mendili, bezi derken birçok eşya tek bir çanta içinde kolayca taşınır. Üstelik spor kombinleri de anında tamamlar!


 Mancub Sırt Çantası


İlgini Çekebilir:


Sevgililer Gününe Özel 10 Romantik Film

Anlamlı ve Sürprizli Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü Instagram Mesajları 2022 Özel

Anneler Günü İçin En Güzel Hediye Fikirleri 2022

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla