eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Ana Sayfa Aksesuar Laptop Kılıfı
KATEGORİLER
FİYAT ARALIĞI

Laptop KılıfıLAPTOP KILIFI

Laptop kılıfları, kıymetli bilgilerinizi, belgelerinizi ve verilerinizi sakladığınız bilgisayarınızı dış etkenlerden korumaya yardımcı olan bir aksesuardır. Bu kılıflar; bilgisayarın elektronik devrelerine, iç donanımına, dış yüzeyine zarar verebilecek hava koşullarına, düşmelere ve darbelere karşı bilgisayarınızı korur.

Koruyucu ve Güvenli Laptop Kılıfları 

Laptop kılıfları, bilgisayarı ve laptop’ı güvenle taşıma ve saklama sağlayacak ergonomik ve kullanışlı ürünlerdir. Bu kılıflar, bilgisayarların sarsılmasını önleyecek şekilde bilgisayarınızı sarar. Kalın veya yumuşak dokuya sahip laptop için üretilmiş kılıflar; bilgisayarınızı her an karşılaşılabilecek, hasara sebep olabilecek etkilerden korumaya yardımcı olur.

Pek çok renk ve model çeşitliliğine sahip laptop kılıfları, bir aksesuar olarak da tercih edilebilir. Bu kılıflar ile bir yandan bilgisayarı muhafaza eder bir yandan da tarzına uygun model ve renkte bir çanta seçmiş olarak şık görünümünü korursun.

Laptop kılıfları farklı kullanım özellikleri taşıyan modellere sahiptir. Bilgisayarını kullanırken ihtiyaç duyacağın her şeyi tek bir kılıf içerisinde toparlayabilir, avantajlı fiyatlara sahip laptop kılıflarına ecanta.com.tr’den ulaşabilirsin.

Cüzdan modellerine linkten ulaşabilirsin.  Spor ve Sırt Çantaları için tıkla.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla