Kapat
Dev Kasım
Kız Çocuk Kral Şakir
Ana Sayfa Markalar Kız Çocuk Kral Şakir
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kız Çocuk Kral ŞakirLisanslı Kral Şakir Ürünleri eçanta’da Seni Bekliyor!


Kral Şakir ve arkadaşları ile heyecan dolu maceralara atılmaya hazır mısın? İçindeki çocuğu harekete geçirecek Kral Şakir eşyaları orijinal, kaliteli ve en yeni popüler seçenekleriyle eçanta’da; tek tıkla kapında!


2016 yılının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gösterimi yapılan ve özellikle minikler dahil her yaştan izleyicinin beğenisini kazanan Kral Şakir, 4 sezonluk bir Türk çizgi dizisidir. 


Aslan, kedi, fil, kaplumbağa ve mirket gibi çeşitli hayvanlardan oluşan Kral Şakir ailesi renkli maceralarını Cartoon Network Türkiye kanalında tam 161 bölümdür ekrana taşıyor. 


Peki, hayvan dostu sevimli kahramanlardan oluşan Kral Şakir isimleri arasında renkli bir gezintiye ne dersin?


  • Çocukları ekran başına kilitleyen yerli çizgi dizide seni ana kahraman Şakir ile tanıştıralım! Maceraların içinde olmayı çok sever ve hemen her bölümde değişik şapkalar takar. 

  • Kral Şakir’in babası Remzi aslan, aslında her çocuğun hayalindeki baba! Eğlenceyi seven ve oyun oynamaya bayılan Remzi, bir bankada çalışır ve kırmızı kazağıyla özdeşleşmiştir.

  • Kadriye kedi; Canan ve Kral Şakir’in annesi beyaz bir kedidir. Ara sıra çocuklarıyla birlikte çeşitli maceralara atılsa da çoğunlukla evi temizler ve ailesi için enfes yemekler pişirir.

  • Canan, tıpkı annesi gibi bembeyaz sevimli bir kedidir ve Şakir’in kız kardeşidir. Akıllı, zeki, kitap okumayı çok seven kedi Canan’ı nadiren de olsa maceraların içinde görebiliriz.

  • Necati ise bir fildir. Ailesi zengin olmasına karşın kendisi okul hademesi olan ve zamanının çoğunu video oyunu oynayarak geçiren fil Necati, uykuya çok düşkündür.

  • Şakir’in arkadaşlarından olan Uyuz Tanju, başkalarının artıklarını yiyen ve çöplükte yaşayan bir evsizdir. Şakir, Remzi ve Necati ile birlikte çizgi dizinin maceraseverleri arasında yer alır.

  • Çizgi dizinin bilim adamı ise Mirket! Laboratuvarda ilginç deneyler yapan, sürekli yeni icatlar yapan zeki bir kahramandır. Şakir ve arkadaşları başlarını kurtaramadıkları her an Mirket yardımlarına koşar.

  • Peyami Dede, Keçi Necmi, Akbaba Kürşat, Goril Ercan, Huysuz Cüneyt ise diğer kahramanlar arasında. Türk yapımı bir çizgi dizi izlerken isimler de sana oldukça tanıdık gelecek!


Renkli maceraları ve heyecan dolu olay örgüsüyle yerli çizgi dizi Kral Şakir ürünleri; dinamik olarak yenilenen yelpazesi, lisanslı güvenilir çeşitleri ve özellikle çocukların beğenisine hitap eden tasarımlarıyla ülkenin köklü online satış platformu eçanta’da seni bekliyor! Tüm fırsatları yakalamak için ürünlere göz atmayı unutma…

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla