Kapat
Dev Kasım
Kız Çocuk İlkokul Çantası
Ana Sayfa Okul Çantaları Kız Çocuk İlkokul Çantası
KATEGORİLER
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kız Çocuk İlkokul Çantası

%50
Tween Imagine Big İlkokul Çantası  Mavi
%26
Due Iconic Forever İlkokul Çantası  Renkli
1499.00 ₺
1099.00 ₺
%20
Sırt Çantası  Siyah
1499.00 ₺
1199.00 ₺
%20
Sırt Çantası  Lacivert
1499.00 ₺
1199.00 ₺
%20
Sırt Çantası  Gri
1499.00 ₺
1199.00 ₺
%20
Sırt Çantası  Siyah
1499.00 ₺
1199.00 ₺
%29
İlkokul Sırt Çantası  Lacivert
%50
Çift Bölmeli İlkokul Sırt Çantası  Gri - Siyah


Renkli ve Şık Görünümlü Kız İlkokul Çantası Modelleri


Okul hayatına merhaba diyen kız çocukları için özenle tasarlanan okul çantaları, eçantada her zevke hitap etmekte. Kız çocuk ilkokul çantası için alışverişe çıkacak olan anne ve babalar, en uygun, en kullanışlı çanta nerede diye araştırmaya başladığında eçantayla tanışacak. Çünkü burada, kız çocuklarının severek kullanacağı, işlevsel ve ergonomik sırt çantaları yer alıyor!


İlkokul kız çantası, okul eşyalarını rahatça taşımak isteyen kızlar için sunuluyor. Bu çantaların cepleri, kaliteli fermuarları ve diğer tasarım detayları sayesinde kız öğrenciler okulda daha konforlu zaman geçirebilecek.


Aile bütçesini düşünen, çocukların zevk ve beğenilerine yanıt veren eçanta kız ilkokul çanta modellerini okula dönüş alışverişinde keyifle temin edebilirsiniz. Anne ve babaların imkanlarını yormayan, çocukların okul sürecinde rahatça hareket etmesini kolaylaştıran ilkokul çantası modellerine birlikte göz atalım!


Renkli ve Şık: Kız İlkokul Çantası Modelleri


Kız çocukları, kişisel eşyalarını seçerken renkli olmasına ve ışıltılı görünmesine dikkat eder. Genellikle renkli tasarımlara ilgi duyan kız çocukları için, eçantada şık görünen ve her rengi taşıyan birçok ilkokul çantası mevcut. Bu çantalar, ilkokul kademesinde eğitim alan kızların beğenisine sunuluyor.


Pek çok kız ilkokul çantasında, darbelere ve aşınmalara karşı dirençli su itici polyester materyal kullanılmakta. Ayrıca, modellerdeki fermuarlı iki ana bölme sayesinde kolay ve rahat kullanım imkanı bulunmakta. 


Kız çocukları için tasarlanan ilkokul çantalarında, yanlarda bulunan file bölmelerle matara ve suluk taşımak artık çok daha kolay olacak. İlkokul sürecinde, severek kullanacakları okul çantalarını uygun fiyatla eçantadan temin edebilirsiniz.


Kız Çocuklarının En Sevdiği Trend Temalı Çantalar


Kız çocukları, okulda kullanacağı çantalarda sevdiği renkleri ve desenleri görmek ister. Bu desenler arasında film karakterleri yer alabilir. Tasarımlarda öne çıkan çizgi film karakterleri ve pembe rengi, kız çocukları tarafından çok sevilmektedir. eçanta da kız çocuklarının ilgi ve beğenisini dikkate alarak pek çok sayıda ilkokul çantasını stoklarına ekledi. İlkokul çantası kız çocukları için pek çok temayı içermekte!


Prenses temasından hayvan figürlerine kadar zengin bir ürün seçeneği, aileleri ve çocukları karşılamakta. Minnie ve Mickey Mouse, Barbie ve Frozen, denizkızı, Unicorn, renkli balonlar, Kral Şakir, kelebek görselleri içeren seçkin kız ilkokul çantaları, uygun etiketlerle eçantada okula dönüş için heyecanlanan kız çocuklarına hitap etmekte.


Fonksiyonel & Pratik İlkokul Kız Çocuk Sırt Çantaları


eçanta, kız çocuklarının okula giderken bel ve sırt ağrısı yaşamamasını düşünüyor. Bu nedenle, sunulan ürünlerde ayarlanabilir kemerler mevcut. Ayarlanabilir kemerler sayesinde, çanta içindeki yük omuzlara eşit şekilde dağıtılıyor. Sırt desteği sayesinde, çantadaki eşyaların sırt ve bele zarar vermesi önleniyor.


İlkokul çantaları, pratik kullanıma sahip şekilde kız çocukları için tasarlandı. Bu özellik dikkate alınarak çift bölmeler, kaliteli fermuarlar ile açılıp kapanabiliyor. Aynı şekilde, bazı modellerde kalemlik çantanın ön yüzeyine sabit şekilde tasarlandı. Böylece ekstra kalemlik taşıma durumu için pratik bir çözüm sağlanıyor.


İlkokul kademesindeki kız çocukları için özenle tasarlanan çantalarında, üst kısmında askıya asmak için bir parça bulunuyor. Bu asma aparatı hem elde taşımak hem de askıya asmak için önemli bir işleve sahip.


Kız Çocukları İçin Organizer Bölmeli İlkokul Çantası Seçenekleri


İlkokul kademesinde okuyan kız öğrencilere, okulda ve evde okul eşyalarını düzenlemesi için organizer bölmeli çantalar önerilir. Bu çantaları eçantada birçok renk seçeneğiyle görmek çok kolay. Çünkü, kız ilkokul çantalarında organizer bölümleri yer alıyor. Kalemlik bölmesi, defter bölmesi, kitap bölmesi ve suluk cebi gibi organizerlere sahip bu çantalar, her zevke hitap ediyor.


Okulda, derse hazırlık yaparken hangi eşya neredeydi diye telaşa düşmeden kolayca ders malzemelerine ulaşabilirler. Organizer özelliği olan çantalar sayesinde, düzenli olmak ve eşyaları korumak mümkün. Kız ilkokul çantalarında, ince ve gizli bir bölme de yer almakta. Bu bölmelerde, ev anahtarı ve para gibi özel eşyalar rahatça taşınabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kız Çocuğumun Okula Uygun Çanta Modelini Nasıl Seçebilirim?


Çocuğunuz için uygun ve kullanışlı bir okul çantası seçerken, size önerdiğimiz kriterleri çantada arayabilirsiniz. Kız çocukları için en uygun ilkokul çantasında olması gereken özellikleri açıklayalım:Hangi Kız Çantası Modelleri Ergonomik Açıdan Daha İyi?


Kız çocuklarının sağlıklı şekilde, rahatça okul çantası kullanması için ergonomik özelliklerin bir arada olduğu modeller alınmalıdır. Bu özellikleri bir arada taşıyan eçanta kız ilkokul çantası modelleri, ergonomik ve şık tasarımlara sahiptir. 


Çantanın boş haldeyken hafif olması, kemerlerinin ayarlanabilir olması, bel ve göğüs destek kemerinin yer alması çantalara ergonomik özellik kazandırır. Bu özelliklerdeki çantalar, kız öğrenciler için konforlu kullanım imkanı sunar.

Kız Çocuğumun İlkokul Çantasında Olması Gereken Ekstra Bölmeler Nelerdir?


Okul alışverişinde kız öğrenciler için okul çantası alacaksanız, çantanın ekstra bölmeleri olmasına dikkat etmelisiniz. Peki, hangi ekstra bölmeler okul çantasında olmalıdır?


Kızımın En Sevdiği Çizgi Film Karakterini İçeren Bir Çanta Nasıl Bulabilirim?


Kızınız için okul çantasında çizgi film karakterinin yer almasını istiyorsanız, eçantanın size özel fırsatlarla ve kampanyalarla sunduğu ürünlerin hepsini incelemelisiniz. Burada, kız çocuklarının dikkatini çeken ve onları mutlu eden birçok ilkokul çantası bulunuyor.


Kızların en sevdiği karakterleri ve figürleri yansıtan ilkokul çantası modelleri, her kız çocuğuna hitap etmektedir. Kızınızla beraber ürünleri inceleyip, tasarım özelliklerine göz atıp sepetinize ekledikten sonra siparişinizi onaylayabilirsiniz!


Okul Çantasında Su Geçirmez Özellik Neden Önemlidir?


Çocuklarınız okula giderken mevsime bağlı olarak yağmura, kara yakalanabilir. Böyle durumları düşünerek çantanın su geçirmez özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Kitap ve defterlerin ıslanmaması için su geçirmez kumaşla tasarlanan çantaları temin etmelisiniz. 


Ders aralarında ve oyun oynarken, çantaya su dökülme riskine karşı yine çantanın su geçirmez özelliğinin avantajlarını görebilirsiniz. Çanta içindeki eşyaların sudan korunması için çanta seçiminde bu özelliğe dikkat edebilirsiniz.


eçanta, kız çocuklarının güvenle ve rahatça kullanabileceği ilkokul çantalarında ergonomik özelliklere yer vermektedir. Aileleri ve çocukları mutlu eden çanta modelleriyle tanışmak için ürünlere göz atabilirsiniz!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla