Kapat
Bot Fırsatları
Kız Çocuk Hello Kitty
Ana Sayfa Markalar Kız Çocuk Hello Kitty
FİYAT ARALIĞI

Kız Çocuk Hello Kitty

%50


Hello Kitty Çocuk Çantaları

Hello Kitty Okul çantaları, okula başlayan çocukların en önemli ihtiyacı. Kitapların, defterlerin ve okul araç-gereçlerinin taşınmasına ve vücut dengesinin korunmasına yardım eden çocuk okul çantaları, ilgi çeken renkli tasarımlarıyla çocukların gönlünü kazanıyor. Kitap, defter dışında bilgisayar, cüzdan, tablet ya da diğer okul ihtiyaçlarını taşımak için de yardımcı olan okul çantaları konusunda çocuklar genelde tercihlerini lisanslı ürünlerden yana yapıyor. Çocuklar okul heyecanını ve neşesini en sevdikleri kahramanlarla beraber yaşamayı tercih ediyor.

Disney karakterlerinin yer aldığı lisanslı çantalar, çocuklara okulu ve dersleri daha çok sevdiriyor. Hello Kitty çantalar ve karakter figürlü çantalar, okul çantası olarak çocukların bir numaralı tercihi oluyor.

Hello Kitty Okul Günlerine Eğlence Katıyor

Hello Kitty Okul çantaları, okul çağındaki çocukların hem en yakın arkadaşı hem de eğlencesi oluyor. Hello Kitty karakterlerinin yer aldığı çantalar çocukları çok mutlu ediyor. Süper kahramanlı ve çizgi karakterli okul çantaları çocuklar arasında çok moda!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerini içeren Hello Kitty çantalar ecanta.com.tr üzerinde rahatlıkla ve indirimli fiyatlarla bulunabiliyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla