Kapat
Dev Kasım
Kız Çocuk Barbie
Ana Sayfa Markalar Kız Çocuk Barbie
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kız Çocuk BarbieBarbie

Tasarımı Amerikalı iş kadını Ruth Handler’e ait olan Barbie ilk olarak 1959’da ortaya çıkıyor. Ruth Handler’in Barbie’yi, kızı Barbara Handler’den esinlenerek tasarladığı biliniyor. Ruth Handler, kızını ve arkadaşlarını gözlemlediğinde çocukların yetişkin kadın bebeklere olan ilgisinin normal bebeklere olan ilgisinden daha fazla olduğunu fark ediyor. 


Yetişkin bebeklerin sadece kartondan yapıldığı o zamanlarda üç boyutlu yetişkin bir bebek yapmaya karar veren Ruth Handler, bu kararını bir şirkete sunuyor ve içinde sadece erkeklerin bulunduğu bir kurul tarafından bu fikri dikkate alınmıyor. Ruth yine de bu fikrinden vazgeçmiyor ve bir sonraki seferde sadece fikirle değil, kendi tasarladığı bebekle gittiğinde aynı kurul bu fikre daha fazla karşı çıkamıyor. 


Girişimci bir kadının kararlılığının sonucunda ortaya çıkan Barbie, 1990 yılından beri dünyada en çok satan oyuncak olarak geçerliliğini ve popülerliğini hiç yitirmiyor. İlginin artmasıyla Barbie ürünleri çeşitliliği de doğru orantılı olarak çoğalıyor. Genellikle kız çocuklarının tercih ettiği bu ürünlerin tasarımında genellikle pembe renk kullanılıyor.


Canlı renklere ve dikkat çeken görünüme sahip olan Barbie lisanslı ürünler kaliteli ve güvenli alışveriş seçeneğiyle eçantada satışa sunuluyor. Alt limit şartı olmaksızın tüm ürünleri sadece 1 TL kargo ücreti ödeyerek satın alabileceğin bu platformda geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. 

Barbie Temalı Ürün Çeşitleri


  • Barbie Okul Çantası

  • Barbie Kalemlik

  • Barbie Beslenme Çantası

  • Barbie Beslenme Kabı

  • Barbie Kırtasiye Seti

  • Barbie Matara

  • Barbie Şemsiye


Okul çantasından şemsiyeye kadar pek çok araç gereç çeşidine sahip olan Barbie markası ürünlerin genel hatlarını verdikten sonra bu ürünlerin detaylarını inceleyelim:


Okul Alışverişinin İlk Adımı: Barbie Okul Çantası

Okula yeni başlayan bir çocuğa alınacaklar listesinin en başlarında yer alan okul çantası, Barbie lisansıyla birleşince okulu ilk kez deneyimleyecek olan minikler için vazgeçilmez bir ürün oluyor. Barbie okul eşyaları arasında en çok ilgi gören bu çantalar farklı yaş gruplarına ve çocukların vücut ölçülerine göre seçimine sunuluyor. Tekerlekli modeller ve klasik omuz askılı modeller de seçenekler arasında yer alıyor. Geniş ve birden fazla bölmeleriyle bu çantalar ergonomik bir kullanım sağlıyor. Dolgu destekli sırt kısımları ve askıları sayesinde söz konusu çantalar konforlu bir kullanım sunduğu için bu çantalarla rahat bir şekilde çocuğunu okula gönderebilirsin.


Kırtasiye Malzemelerinin Organizeri: Barbie Kalemlik

Kalemden silgiye, cetvelden kalemtıraşa kadar pek çok ürünün içinde düzenli bir şekilde durduğu Barbie kalemlikler, renkli görüntüleri, çeşitli bölmeleri ve kaliteli ürün avantajlarıyla çocukların en çok tercih ettiği kalemlik çeşitlerinden oluyor. Barbie kırtasiye eşyaları ile bir bütün oluşturan Barbie temalı kalemliklerin farklı modelleri arasından dilediğini seçebilir, çocuğunun okula olan ilgisini ve sevgisini olumlu yönde etkileyebilirsin.


Beslenme Saatlerinin En Güzel Eşlikçileri: Barbie Beslenme Çantası ve Kabı

Her çocuğun yemek konusunda farklı tutumları olabiliyor ve beslenme saatleri bazı çocuklar için çok da eğlenceli olmayabiliyor. Aileler de eve bomboş bir halde gelmeyen beslenme çantalarından pek hoşlanmıyor. Bu sorun ise Barbie temalı beslenme saati ürünleri ile çözülüyor! 


Normal şartlarda yemek yemekten pek hoşlanmayan ancak Barbie ürünlerini çok seven bir çocuk, Barbie temalı beslenme çantası veya kabı sayesinde beslenme saatlerini dört gözle bekler hale gelebiliyor. Sen de çocuğunun dolu bir halde eve geri getirdiği beslenme çantalarından şikayetçiysen Barbie beslenme çantası veya kabını satın alarak bu soruna çözüm bulabilirsin. Üstelik sağlıklı malzemelerden üretilen ürünler sayesinde için rahat bir şekilde istediğin yiyeceği bu çantaların içine koyabilirsin. 


Elde taşıyabilmeye uygun ve yumuşak dokulu çantalar tercih edebileceğin seçeneklerden birini oluşturuyor. Sert malzemeden üretilen ve sırt çantası içine koymaya uygun olan beslenme kapları da yine seçenekler arasında yer alıyor. Çocuğunun beğenisine, kişisel tercihine ve kullanım kolaylığına göre bu ürünlerden istediğini seçtikten sonra beslenme konusunda çocuğunun tutumlarındaki değişikliği kendin de gözlemleyebilirsin.

Okul Alışverişinin Olmazsa Olmazları: Barbie Kırtasiye Seti

Barbie kırtasiye seti içinde cetvel, kurşun kalem, kalemtıraş, silgi ve metal kalemlik gibi Barbie kırtasiye ürünleri bulunuyor. Bu setleri çocuğunun temel ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğin gibi bir minik yakınına hediye ederek de değerlendirebilirsin. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sunan bu ürünler sayesinde maddi açıdan da avantaj elde edersin.


Barbie Matara ile Su İçmek Artık Daha Keyifli!

Yaşamsal fonksiyonların sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için su içmenin ne derece önemli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Barbie temalı suluklar ile çocuğun için su içmek daha eğlenceli hale gelecek, dolayısıyla çocuklar normalden daha fazla su tüketecek. Kapakları sızdırma yapmayan, silikon pipetli ağızla su içme işlemini kolaylaştıran, bas aç kapak özelliği bulunan ve askı aparatı sayesinde taşıma kolaylığı sunan mataraları sadece okulda değil dilediğin her yerde çocuğun için kullanabilirsin.


Bir Acil Durum Ürünü: Barbie Şemsiye

Rengarenk tasarımlarıyla yağmurlu havaların gri tonlarına canlılık katacak bir ürün olan Barbie şemsiye, çocukların kullanımına uygun boyutlarda ve özelliklerde üretiliyor. eçanta üzerinden bu ürünü güvenli alışveriş seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsin.


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla