Kapat
Vans x The Simpsons
Kappa
Ana Sayfa Markalar Kappa

FİYAT ARALIĞI

Kappa

%36
Sırt Çantası 302Nvko Lacivert


Kappa Sırt Çantası Modelleri

Gençlerin ve özgür ruha sahip herkesin ilgiyle takip ettiği Kappa modelleri sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Kappa, herkese ulaşmayı hedefliyor.

Çarpıcı çizgileri, alternatif desen ve renklerdeki Kappa sırt çantası modelleri özellikle öğrencilerinin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. Kappa çanta, klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. Kappa çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır.

Kappa Sırt çantası için gençlerin, özgür ve özgün hisseden herkesin ilk tercihi olan marka, ağırlıklı olarak görsel tonları ve ergonomik modelleriyle popüler. Desene, renge, tasarıma, çizgilere ve modele göre istenilen standartlarda bir Kappa mutlaka bulunabilir. Her yaştan ve her tarzdan Kappa severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir Kappa edinebilirler. 

Geniş Renk Yelpazesi!

Sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.

Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve Kappa çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten Kappa, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla