eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Birkenstock
Young Kamp Çantası
Ana Sayfa Outdoor Young Kamp Çantası
KATEGORİLER
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Young Kamp ÇantasıDAĞCI SIRT ÇANTASI

Sırt çantaları; çocukluğumuzdan itibaren hayatımızda yer alan, her şeyimizi taşıyan, her günümüzü kurtaran, her anımıza eşlik eden detaylar olarak önemli role sahiptir. Okula giderken, spora giderken, kısa süreli seyahatlerde, şehirlerarası yolculuklarda, yaşamın her alanında ihtiyaçlarımızı karşılayabilen bir ürün olarak spor sırt çantası, vazgeçilmez bir konfor alanıdır. 

Dağcı sırt çantaları; çeşitli varyasyonlarda, farklı donanımlarda ve özelliklerde birçok alternatifle hayatımızda yer almaktadır. Hangi donanımda, hangi modelde, hangi özelliklerde bir dağcı sırt çantası istediğimiz, ilgili uygulama alanına bağlıdır. Yürüyüşe gitmek, seyahat etmek, işe gitmek için ya da sadece aksesuar olarak bir dağcı sırt çantası kullanacaksan istediğin doku ve işlevsel özelliklerde dağcı sırt çantalarını ecanta.com.tr’de bulabilirsin. Her faaliyet alanı için mükemmel dağcı sırt çantasına çok sayıda stil ve renk varyasyonları arasından ulaşabilirsin. Ekstra depolama alanı, cep, fermuarlı bölme ve benzeri birçok özellik; ihtiyacını karşılayacak modele göre değişkenlik gösterecek olup hayatını kolaylaştırmak için sana yardımcı olacaktır.

Tırmanışa Uygun Sırt Çantaları

Dağcı sırt çantası kullanmak tırmanış ve yürüyüş sporcuları için çok önemlidir, dağcı sirt cantalarinin ergonomik yapıları bu sporlar yapılırken rahat ettirmek üzere tasarlanmıştır. Dağcı sırt çantaları sporcuyu rahat ettirir. Yastıklı omuz askıları olan bir dağcı sırt çantası konfor sağlar.

Boyut olarak ihtiyacını karşılayacak doğru çantayı bulman için ürün özelliklerinde yer alan, litre cinsinden hacim bilgisini mutlaka gözden geçirilmelidir. Yürüyüş ve doğa yürüyüşü sırt çantalarının tasarımları, sırtı en iyi şekilde dinlendirecek ve fonksiyonel ayrıcalıklarla uzun süre kullanımlarda rahatsız etmeyecek şekilde kurgulanmıştır. Dolgulu kayışlar, farklı taşıma sistemleri ve çok sayıda bağlantı halkasının yanı sıra ekipmanlar için özel bölmeler de bu sırt çantalarının tipik özellikleridir. Mükemmel tasarımlarıyla sırt çantaları, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilir. Kısa yürüyüşler için yaklaşık 20 litre hacimli bir sırt çantası ihtiyacı karşılayabilirken çok sayıda ekipmanla ve büyük bagajla uzun turlar yapılacaksa bu hacmin 50 litreye kadar çıkarılması önerilir. Dağcı sırt çantası modellerinin, bu spor aktivitelerini kolaylaştıracak donanıma sahip olması önemlidir.

Cüzdan modellerine buradan ulaşabilirsin. Spor ve Sırt Çantaları için linke tıklayabilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla