Kapat
Vans x The Simpsons
Kalemlik
Ana Sayfa Okul Çantası Kalemlik
Öğrencilerin okulda düzen ihtiyaçlarına yanıt veren kalemlikler, şık desenleri ile estetik bir görünüm sunuyor. Üzerinde rengarenk figürler bulunduran kalemlik kutusu çeşitleri, çok sayıda kalemin dağılmadan bir arada durmasına yardımcı oluyor. devamını göster

Cinsiyet

Markalar

Renk

FİYAT ARALIĞI

Kalemlik

%15
Loop Rainbow Kalemlik Mavi
%15
Salto Masters Kalemlik Kırmızı
%15
Hawk Neon Lights Mavi
44.90 ₺
38.17 ₺
%15
Hawk Kalemlik Pembe
44.90 ₺
38.17 ₺
%15
Salto Shine Kalemlik Pembe
59.90 ₺
50.92 ₺
%27
Salto Face Your Fear Kalemlik Mor
%27
Salto The North Calls Kalemlik Mor
%30
İki Bölmeli Kalemlik Gri
%30
Korsan Şakir Kalemlik Gri
%10
Üç Bölmeli Kalemlik Sarı
%10
Üç Bölmeli Kalemlik Mavi
%10
Tek Bölmeli Kalemlik Siyah


Öğrencilerin okulda düzen ihtiyaçlarına yanıt veren kalemlikler, şık desenleri ile estetik bir görünüm sunuyor. Üzerinde rengarenk figürler bulunduran kalemlik kutusu çeşitleri, çok sayıda kalemin dağılmadan bir arada durmasına yardımcı oluyor. Kalemlik ürünleri, farklı yaşlardaki farklı zevklere sahip çocuklar için alternatifler bulunduruyor.  Kalemlik modelleri, kalemlerin yanı sıra kalem ucu, silgi, kalemtıraş gibi kırtasiye ürünlerinin depolanmasında kullanılıyor. Bu tip daha küçük malzemelerin karışmadan, zarar görmeden taşınması için 2 veya 3 bölmeli kalemlik çeşitleri alternatif oluşturuyor. Bölmeli kalemlikler, aranan ürünün kolaylıkla bulunmasını sağlıyor. Tek gözlü kalemlik ise az sayıda kırtasiye ürünleri olan çocuklar için yeterli geliyor.

Çocuklar okulun ilk yıllarında kırtasiye ürünlerine çok daha meraklı olabildiği için genellikle ilkokulda daha geniş kalemlikler, bölmeli modeller çantalarda yer alıyor. İlkokul çocukları çantaları ile beslenme çantaları tasarımlarının ve kalemliklerinin uyumlu olmasını da arzu edebiliyor. 

Kalemlik Modelleri 

Kalemlik kutu şekliyle okul çantalarının içinde zahmetsizce taşınıyor. Çocukların ders çalışırken sürekli yanlarında olan ürünler, sevimli desenleri ile onlara çalışmayı sevdirmeye yardımcı oluyor. Kız kalemlik ürünleri pembe, mavi, yeşil gibi canlı renkleri daha çok bulunduruyor. Unicornlu kalemlik veya Elsa kalemlikleri gibi eğlenceli modeller kız kalemlik çeşitleri içinde çocukların beğenisini topluyor. Kalemlik erkek çocuklar için genellikle tuttukları takımın amblemlerini bulunduruyor. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kalemlikler için en çok seçilen takımlar arasında yer alıyor. Takımların amblemlerinin yanında renkleri de sıklıkla kullanılıyor. Örneğin GS kalemlik, sarı kırmızı renklerde tasarlanıyor. Erkek çocukların eğlenceli karakter seçiminde ise Harry Potter kalemlik üzerinde boy gösteriyor.

Aynı desene veya temaya sahip çantalar, suluk ve kalemliklerle çocuklar kendi takımlarını oluşturabiliyor. İlkokul çocukları için hazırlanan renkli tasarımlar yaş biraz daha yükseldikçe yerini daha sade modellere bırakıyor. Ortaokul ve lise öğrencileri, süet veya deri kalemlik modellerini kullanırken, lacivert, kahverengi ve siyah kalemlik renklerinden yana tercih yapıyor. Kalemlik çanta seçimleri çocukların yaşı büyüdükçe ünlü markaların seçkin alternatiflerine yöneliyor. U.S. Polo kalemlik ve Eastpak kalemlikler, ortaokul ve lise döneminin en sevilen ürünlerini oluşturuyor. Son yıllarda sokak modasında kendini gösteren şeffaf çanta trendi, okullarda ise şeffaf kalemlik tasarımlarıyla göz önüne çıkıyor. Özellikle kız öğrenciler şeffaf tasarımları severek kullanıyor. Sıradan silindir modellere alternatif oluşturan üçgen kalemlik modelleri de çocukların gözdesi oluyor.  

Kalemlik Fiyatları 

Kalemlik fiyatları, büyük kalemlik ve küçük kalemlik modelleri arasında farklılaşıyor. Geniş kalemlik tasarımları genellikle daha yüksek ücretlerle sunuluyor. Çantaların desenlerinden bölme sayısına, genişliğinden lisanslı tasarım özelliklerine kadar birçok detay, çanta fiyatlarının belirlenmesinde önem taşıyor. Farklı fiyatlardaki kalemlikler arasından seçim yaparken, ailelerin çocukların zevklerini ve ihtiyaçlarını dikkate almaları öneriliyor. Onların beklentilerini karşılayan kalem kutuları filtrelendikten sonra, ebeveynler bütçelerine göre kalemlik fiyatlarını değerlendirebiliyor.

Direkt fiyat üzerinden bir değerlendirme yapmak ise çoğunlukla çocukların zevk ve beklentilerine uymayan ürünler satın almaya neden olabiliyor.

Kalemlikler, her bütçeye, her sınıfa, farklı estetik beklentilere uygun alternatifler bulunduruyor. Böylece ebeveynler bol seçenek arasından kendi çocuklarına ve aile bütçelerine en uygun seçimleri zaman kaybetmeden yapabiliyor. Bazı modeller ise set halinde sunuluyor. Okul çantaları ve kalemlikler bir arada aynı deseni taşıyarak, fiyat avantajı vadediyor.

Çocuklar için farklı çanta ve kalemlik almak yerine takım tercih eden veliler, hem uyum hem de fiyat avantajıyla memnun oluyor. Sen de aradığın okul ve kırtasiye ürünlerini bir arada bulabilir, ecanta.com.tr güvencesiyle çocukların için hemen sipariş verebilirsin. 

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla