Kapat
Barem
Kadın Vans
Ana Sayfa Markalar Kadın Vans
Gençlerin ve özgür ruha sahip herkesin ilgiyle takip ettiği Vans Çanta sırt çantası modelleriyle sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Vans çantaları, herkese ulaşmayı hedefliyor. Özell devamını göster
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın Vans

%9
Alumni Pack 5-B Sırt Çantası  Port Royale / White
1153.95 ₺
1038.56 ₺


Sokak Stilinin Bilinen Markası: Vans

Şu anda çevrende birçok kişide görebileceğin, desenini görünce tanıyacağın Vans markanın temeli, 1966 yılında The Van Doren Kauçuk Fabrikasının Kaliforniya’da bir mağaza açmasıyla atılıyor. Mağaza kurucusu iki kardeş Paul Van Doren ve Jim Van Doren, üretim yerinden direkt satış ile sürecin ilk adımlarını atıyor.


Günümüzde The Authentic olarak bilinen model Vans’ın ilk modeli olarak piyasaya sürülüyor. Rakiplerine oranla 2 kat kalın taban kullanılan bu model başlarda tekne ayakkabısı sanılsa da bir süre sonra kaykaycılar tabanın dayanıklılığından etkileniyor. Ve böylece kaykaycıların benimsemesiyle Vans’ın yayılma serüveni hızlanıyor.


Kaykaycı tarzının yanı sıra yıllar sonra ikonikleşen bir diğer nokta ise dama deseni oluyor. Vans ayakkabılarının birçoğunda kullanılan dama deseni artık marka ile özdeşleşerek ikonik bir hale bürünüyor. Kullanıcılarda oluşan “nerede görsem tanırım” düşüncesi de bu desen ile güçleniyor.

Türkiye’de Vans Macerası

Ülkemizde özellikle genç kitlenin severek kullandığı Vans modelleri kampüslerin ve sokakların stilini oluşturuyor. 2000’li yılların başlarından bu yana kitlesini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Özellikle “old skool” olarak bilinen model genç nesil arasındaki popülerliğini artırıyor. 


Vans Türkiye sadece ayakkabı kullanıcılarına hitap etmiyor. Aynı özgünlüğü ve yaratıcılığı çanta tasarımlarında bir araya getiriyor ve birbirinden farklı Vans çanta modelleri ortaya çıkıyor. Üstelik kalem çantalarıyla ve cüzdanlarla da bu çeşitliliği artırmaya devam ediyor. Aynı zamanda Vans giyim ürünleriyle de pazardaki yerini alıyor.


Vans mağaza seçeneklerinin yanı sıra online ya da fiziksel satış noktalarından da kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Yani beğendiğin ve çok sevdiğin o Vans çantayı almak için artık mağaza mağaza gezmene gerek yok.

Zamansız Tasarımların Adresi: Vans Çanta Modelleri

Vans modellerini incelediğin zaman neredeyse ürünlerin tamamının cinsiyetsiz kullanıma uygun olduğunu fark edebilirsin. Özgün tasarımı ve ikonikleşen desenleriyle Vans orijinal görünümünü korumaya devam ediyor. Ve bu görünümü korurken zamansız ve cinsiyetsiz tasarımlarla tüm kullanıcıların zevkine hitap eden ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri bünyesine katıyor.


Tasarımının yanı sıra kullanışlı özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Bazı sırt çantalarında bulunan özel bilgisayar bölmeleri freelance çalışanların ve öğrencilerin favori modeli oluyor. Daha fazla bölmeye sahip olan modellerde ise ek bölmeler erişimi kolaylaştırmak için kapşon bölgesinde yer alıyor. 


Hem tasarım hem kullanışlılık. Bir markadan daha ne beklenir ki! Hemen bir yenisini daha ekleyelim, kombin şıklığı! Vans erkek ve Vans kadın kategorilerini incelediğinde aynı koleksiyona ait çanta ve ayakkabılar olduğunu görebilirsin. Ayakkabı - çanta uyumu herkesin tüm kombinlerinde dikkat ettiği bir detayken Vans kombin problemini de ortadan kaldırarak aynı tarzdaki parçaları kullanıcılarına sunuyor. 

Özgünlüğün Modası Vans Çantalar eçantada!

Yıllardır süregelen kalitenin ve özgünlüğün korunması bir marka açısından zor olmalı. Vans bunu neye borçlu dersin? Var olan tasarımları çerçevesinde ürün yelpazesini genişletmesi diyebilir miyiz? Vans yeni sezon ürünlerinde bile ikonikleşen ve bir kültür yaratmayı sağlayan tasarımları üzerinden ilerliyor. 


Gündemin yenilikçi yönünü yakalarken geçmişle günümüzü harmanlıyor. Ve böylece Vans sevenler hiç değişmeyen favori modelinin sezonlarda öne çıkan yenilikçi tasarımlarıyla zenginleştirilmiş modellerini tercih ederek bağlılığını koruyor.


Belirli bağlılık seviyesine ulaşmış ve yıllardır Vans çantalarını takip eden kullanıcılar artık Vans indirim haberlerini ve Vans fiyat değişikliklerini yakından takip ediyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak farklı alternatifleri ve indirimleri değerlendirmeyi de ihmal etmiyor.


eçanta tam da bu noktada Vans severlere kolaylık sağlıyor. Dünya markalarını bir araya getiren eçanta, Vans çanta modellerini bu kategori altında bir araya getirerek güvenli alışveriş imkanı sunuyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla