Kapat
Dev Kasım
Ana Sayfa Aksesuar Kadın Şapka
KATEGORİLER
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın Şapka

%30
Naturally Soft Kadın Şapka  pink
1520.00 ₺
1064.00 ₺
%30
Alacran Şapka  Brown
1520.00 ₺
1064.00 ₺
%30
Fox Şapka  Black
1520.00 ₺
1064.00 ₺
%15
Pool Partaaaay Şapka  Olive
%15
Hats Kadın Şapka  Purple
1279.00 ₺
1087.15 ₺
%15
Hats Kadın Şapka  Grey
%15
Institutional Kadın Şapka  Grey


Kadın Şapka


Kış mevsiminde soğuktan, yaz mevsiminde ise güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kadın şapka kurtarıcı bir parça olarak öne çıkıyor. Söz konusu mevsimlerde şapkayı sağlık açısından takmak gerekse de bazen sadece kombin tamamlamak, şık bir görüntü oluşturmak için de kadın şapka modellerine başvuruluyor. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli husus, hangi şapkanın sana uygun olduğunu ve hangi modelin sana yakıştığını bulabilmen oluyor. 


Soğuktan veya sıcaktan korunmak için taktığında her ne kadar önceliğin sağlığın olsa da şapkanın giydiğin diğer kıyafetlerle yine uyum sağlaması ve tarzını yansıtması gerekir. Bu yüzden geniş ürün yelpazesine sahip eçanta üzerinden kadın şapka alışverişini yapman sana avantaj sağlayacaktır. Zira eçantada satışa sunulan şapkalar kaliteli ve uzun ömürlü kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra her tarza uygun ve sürekli güncellenen ürünler sayesinde yeni model ürünleri kaçırmamış oluyorsun.

Farklı Tasarımlara Sahip Kadın Şapka Modelleri


Yılın farklı zamanlarına ve kullanılacak ortamlara göre tasarlanan muhtelif kadın şapka modelleri ve isimleri bulunur. Bu yıl eçanta üzerinden satışa sunulan ve en çok tercih edilen şapkalar arasında hasır şapka, fötr şapka, siperlikli şapka, balıkçı şapka, postacı şapka ve bere modelleri bulunuyor.


Kadın Şapkaların Çeşitli Mevsimlere Uygun Kumaşları


Kullanacağın şapkanın kumaşına şapkayı giyeceğin mevsime göre karar vermen gerekiyor. Çeşitli şapka kumaşları arasında aşağıdakiler yer alıyor:


Kadın Şapka Seçiminde Dikkat Etmen Gerekenler


Kadın şapka almadan önce en doğru alışverişi yapabilmen için dikkat etmen gereken özellikler arasında aşağıdakiler bulunur:

Kadın Şapka Temizliği


Her eşya ve kıyafet gibi kadın şapkalar da belirli aralıklarla temizlenmesi gereken ürünlerdir. Özellikle yaz mevsiminde kullanılan şapkalarda terleme sebebiyle daha sık temizlik ihtiyacı duyulur. Türlerine ve kumaşlarına göre şapkalar için farklı temizleme yöntemleri uygulaman gerekir.

Farklı Bütçelere Uygun Kadın Şapka Alternatifleri


Kadın şapka fiyatları üretildiği kumaş türüne, modeline, markasına göre değişebilir. eçanta farklı bütçelere uygun şapka seçenekleri sunar. 
Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla