eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Kargolama Süreçleri
Kadın Puma
Ana Sayfa Markalar Kadın Puma
KATEGORİLER
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın PumaHem tarz hem sportifsen Puma çantalar seninle!

Sırt çantası modellerinde gençlerin ve özgür ruha sahip herkesin ilgiyle takip ettiği Puma modelleri sokakta, yürüyüşte, gezide, her ana eşlik ediyor. Profesyonel çalışanlar için daha klasik modelleri de olan Puma, herkese ulaşmayı hedefliyor.

Çarpıcı çizgileri, alternatif desen ve renklerdeki Puma sırt çantası modelleri özellikle öğrencilerinin bir numaralı tercihi olarak yerini alıyor. Klasik bir tarza sahip olanlar için de daha sade modeller üretiyor. Puma çantalarda her eşya kolaylıkla organize edilebilir ya da spor ayakkabılarla uzun yürüyüşlerde ihtiyaç olan her şeyi taşır.

Tasarımlarındaki orijinallik ve ergonomik detaylar ile spor çantalarda söz sahibi marka Puma, çantada özgürlük isteyen herkesin ilk tercihi olarak yer edinmiş durumda. Çanta alanında oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Puma, sırt ve bel sağlığı ile ilgili ayrıntılara tasarımlarında yer veriyor.

Kullanışlı bölmeler, rahat taşıma kolaylığı: Puma Çanta

Sırt ve bel ağrılarına yol açmayan taşıma konforuyla Puma çantalar ön plana çıkıyor. Puma sırt çantaları, spor amaçlı kullanımların yanı sıra öğrencilerin de okula giderken rahatlıkla taşıyabileceği alternatifler olarak göz önünde.

Sırt çantası için gençlerin, özgür ve özgün hisseden herkesin ilk tercihi olan Puma çanta, ağırlıklı olarak görsel tonları ve ergonomik modelleriyle popüler. Desene, renge, tasarıma, çizgilere ve modele göre istenen standartlarda bir Puma mutlaka bulunabilir. Her yaştan ve her tarzdan Puma severler, ecanta.com.tr üzerinden hayattaki her anlarına uyan bir Puma edinebilirler. 

Geniş renk yelpazesinin yanı sıra, sıra dışı desenleri ve özgür çizgileriyle de dikkat çeken marka, kullanışlı Puma çantaları modern yorumlarla sunuyor. Konforlu ve ayrıcalıklı taşıma özellikleriyle eşyalar güvenle ve rahatça taşınabilir.

Hayata renk ve enerji katmak, gezgin ruhu yansıtmak ve çanta taşımayı kişinin stilinin bir parçası haline getirmek vizyonuyla çanta üreten Puma, farklı model ve çeşitleriyle ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla