Kapat
Bot Fırsatları
Ana Sayfa Ayakkabı Kadın Parmak Arası Terlik
KATEGORİLER
Cinsiyet
Renk
Beden
FİYAT ARALIĞI

Kadın Parmak Arası TerlikKADIN PARMAK ARASI TERLİK


Günlük olarak rahat bir kullanım sağlayan parmak arası terlikler, konforu ve kullanım kolaylığı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Rahatlığından ödün vermeyi sevmiyorsan sen de parmak arası terlikleri tercih edebilirsin. 


Rahatlığına ek olarak şık ve ergonomik tasarımları olan kadın parmak arası terlik türü, düz bir tabana bağlı Y şeklinde kayış sistemi ile üretilir ve bu da terliğin ayağını sarmasını sağlar. Ayağı saran bir terlik de hareket özgürlüğü sağladığı için her zaman tercih edilme sebebi olur. 


Farklı malzemelerden üretilebilen kadın parmak arası terliklerde EVA, mantar taban, suya dayanıklı özel silikon gibi sağlam malzemeler tercih edilir. Dolayısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlayan bu terlikler sayesinde, aynı zamanda ekonomik bir alışveriş yapmış olursun. 


Yürürken çıkardığı ses dolayısıyla flip flop terlik olarak da adlandırılan parmak arası terliklere uygun fiyat, kaliteli malzeme ve kullanışlı model seçenekleriyle eçanta üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve dilediğin terliği satın alabilirsin.

Kadın Parmak Arası Terlik Modelleri


Rahat kullanımıyla öne çıkan kadın parmak arası terlik modelleri noktasında birden fazla seçenek bulunuyor. Tarzına, giyeceğin alana ya da terlikle birlikte kullanacağın kıyafetlere göre bu modeller arasından seçim yapma şansın oluyor. 


İnce ya da kalın kayışlı modeller, seçenekler arasında bulunuyor. Ayağının daha büyük bir kısmının açıkta kalmasını ve olası yüksek sıcaklıklarda daha rahat etmeyi planlıyorsan ince kayışlı modeller senin için daha uygun görünüyor. Ancak ayağını daha çok saracak bir parmak arası terlik beklentin varsa kalın kayışlı modeller arasından seçim yapma şansın oluyor. Bu modellerin sandalete benzer bir kullanımı olduğu için ekstra rahatlık sağlıyor.


Tokalı parmak arası terlik kadın modelleri şık bir kullanım sunduğu ve ayarlanabilme özelliği sunduğu için sıkça tercih ediliyor. Görece daha şık kıyafetlerinle birlikte kullanabileceğin tokalı parmak arası terlikler, daha geniş bir kullanım alanına sahip modeller olarak öne çıkıyor. Ayrıca söz konusu tokalı modeller genellikle daha kalın bir tabana sahip olduğu için daha uzun ömürlü oluyor. 


Terliklerin yapımında kullanılan malzeme de farklı modellerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Deri kadın parmak arası terlik ve EVA gibi malzemelerden üretilen terlikler farklı seçenekler olarak karşına çıkıyor. Hepsi de kullanım kolaylığı olan dayanıklı ürünler olarak seçimine sunuluyor.

Kadın Parmak Arası Terlik Kullanımının Avantajları


Kadın parmak arası terlikler günlük hayatta, özellikle sıcak havalarda pek çok avantaj sağlıyor. Bu avantajlardan en önemlileri aşağıdaki gibi sıralanıyor:Söz konusu avantajları yaşayabilmek için ayağına birebir uyumlu olan, kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilen kadın parmak arası terlikleri tercih etmen senin için uzun vadede daha yararlı olur.

Uyumlu Parçalarla Kadın Parmak Arası Terlik Kullanımı


Daha çok yaz mevsiminde tercih edilen kadın parmak arası terlikler; kot şort, kot pantolon, kot kapri, keten pantolon, keten şort, bermuda pantolon, kapri veya etek gibi alt giyim parçalarıyla birlikte giyilebilir. Modellerine göre hem spor hem şık günlerinde tercih edebileceğin parmak arası terliklerle birlikte üst giyim için yazlık keten kısa kollu gömlek, kısa kollu tişört gibi parçaları tercih edebilirsin. Aynı zamanda ince kumaştan üretilen uzun kollu bir gömlekle de bu terlikleri uyum içinde giyebilirsin. Kadın parmak arası terliği sahilde giymeyi tercih edersen denize girerken giydiğin mayo veya bikiniyle birlikte de spor bir uyum sağlayabilirsin.


Terliğin üretiminde kullanılan malzeme ve terliğin modeli de terlikle birlikte kullanacağın parçaları belirleme noktasında sana yardımcı olabilir. Örneğin tokalı parmak arası terliklerle birlikte daha şık parçaları tercih edebilirsin. İnce kayışlı ya da kayış üzerinde marka adı gibi yazı olan terlikleri ise daha sportif uyum sağlamak için kullanabilirsin.


Terliklerin rengi, giyeceğin kıyafetlerle uyumu yakalamak için dikkat etmen gereken diğer özellikler arasında yer alıyor. Bu noktada beyaz veya siyah parmak arası terlik kadın modelleri pek çok renge uyum sağlamasıyla kurtarıcı bir renk oluyor. 

Kadın Parmak Arası Terlik Nerelerde Kullanılır?


Daha çok sahilde ve yazlık yerlerde kullanılan kadın parmak arası terlikler, havanın güzel olduğu vakitlerde veya bir terliğe ihtiyaç duyulan her zaman kullanılabiliyor. Dolayısıyla bu ürünlerin kullanımı kadın parmak arası plaj terliği olarak sınırlı kalmıyor.


Günlük hayatta acil bir işiniz olduğunda hızlıca giyip dışarı çıkabileceğiniz pratikliği sunan bu terlikler, özel bir buluşma olmadığı müddetçe arkadaş ortamlarında, aile ortamlarında tercih edilebilir. Bununla birlikte alışverişlerde, uzun uzun yürüyeceğin zamanlarda, bir şehir turu yapacağın gezi rotalarında kullanıldığında ayağında varlığıyla yokluğu belli olmayacak bir hafifliğe sahip olduğu için seni pişman etmez. 


Kadın parmak arası terliklerin kullanımı, ayağın sürekli havalanmasını sağladığı için ayak sağlığı açısından da önemli bir avantaj sağlar. Bu sebeple eğer işin / iş yerin parmak arası terlik kullanımına uygunsa iş yerinde de parmak arası terlik kullanabilirsin. Böylelikle günün ciddi bir kısmının geçtiği çalışma alanında da ayaklarını rahat ettirmiş olursun.

Kadın Parmak Arası Terlik Fiyatları


Parmak arası kadın terlik fiyatları çeşitli ölçütlere göre değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada en belirleyici unsurlardan biri terliğin markası oluyor. Farklı kaliteler ve özellikler sunan terlik markaları kendilerine göre bir fiyat stratejisi belirleyebiliyor. Bu da fiyatlarda değişkenliğe yol açıyor.


Kadın parmak arası terliklerin üretiminde kullanılan malzeme de fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Suya dayanıklı, terlemeye sebebiyet vermeyen özel malzemelerle üretilen terlikler; aynı kaliteyi sunmayan bir başka terliğe göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Bunun seçimi ise terliği kullanacağın alana ve senin tercihine göre şekilleniyor. Örneğin plajda giymeyeceksen suya dayanıklı bir terlik seçmene ve bunun fiyat farkını ödemene gerek kalmıyor. Zira standart kalitede bir parmak arası terlik, günlük kullanım için fazlasıyla yeterli oluyor. 


Parmak arası kadın terliklerin sağlık için daha yararlı olması da fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Örneğin ortopedik parmak arası terlik kadın modelleri sağlık açısından daha avantajlı olduğu için bu terlikte fiyat farkı ortaya çıkabiliyor. Sağlığın için bu fiyat farkını ödemek ilerleyen süreçte meyvelerini veriyor ve seni rahat ettiriyor.


Esasında ürünlerin fiyatları, senin bir kadın parmak arası terlikten beklentilerine göre değişiklik gösteriyor. Bu noktada eçanta pek çok bütçeye uygun alternatifleriyle sana kolaylık sağlıyor. Üstelik kaliteden ödün vermeden farklı fiyatlarda seçenekler sunan eçantadan aldığın ürünlerin kullanımı uzun ömürlü oluyor ve seni pişman etmiyor.

Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 10.00 - 15.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla