eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Depoları Boşaltıyoruz
Ana Sayfa Çanta Tergan Kadın Omuz Çantası
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
FİYAT ARALIĞI

Tergan Kadın Omuz Çantası

"Aradığın kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır.."

Ana sayfaya dönmek için tıkla..


Kadın Omuz Çantaları

Kadın omuz çanta modelleri yıllar geçse de modası geçmeyen bir ürün grubu olarak tanımlanırken tıpkı kadın el çantaları gibi sana şıklık katmaya hazırlanıyor. İşlevselliği ve estetik görünümü bir arada sergileyebilen çantaları omzuna asarak rahat bir şekilde taşıyabilirsin. Renk ve model çeşitliliğini göz önünde bulundurduğunda da oldukça avantajlı olan kadın omuz çantası, söz konusu hediyelik eşya seçimi olduğunda da adeta hayat kurtarıcı bir misyon üstleniyor.

Kadın omuz çantaları fermuar ya da benzeri fonksiyonlara sahip oldukları için yılın her mevsiminde tercih edilebilir. Herhangi bir zahmete girmeden kullanabileceğin bu çantalar ayarlanabilir omuz askıları sayesinde varlığını dahi hissettirmeyecektir. Kadın küçük omuz çantası ya da büyük kol çantası modelleri, modayı takip eden kadınların tarzını tamamlayıcı bir nitelik taşıyor. İster yaz aylarında elbise üstüne, istersen de kış mevsiminde mont ve berenin yanında kullanabileceğin omuz çantaları kombin konusunda da işini büyük oranda kolaylaştırıyor. Kadın kol çantası ya da kadın omuz askılı çanta gibi arayışlarına en uygun cevabı veren ecanta.com.tr dünyaca ünlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla beğenine sunuyor.

Kadın Omuz Çantası Modelleri

Omuz çantalarına göz attığında farklı model, tarz ve markanın olduğunu görebilirsin. Örneğin hakiki deri kadın omuz çantası gibi ilgi uyandırıcı modellerin yanı sıra minimal dokunuşların öne çıktığı sade dizaynlar da yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Bazı omuz çantalarının yan kısımları renkli ve değerli taşlarla bezenmiş bir görünüm çizerken bazı modellerde ise kemer ya da büzgüler ile hareketlilik sağlanıyor. Omuz çantalarının büyük bir bölümünde fermuarlar kullanılıyor çünkü bu fermuarlar, çantayı kolayca kullanmanı amaçlıyor. Öte yandan küçük omuz çantalarının bazılarında fermuar bulunmuyor.

US Polo Assn. markasından Benetton’a, Calvin Klein’den Guess ve Axpe’ye kadar dünyaca ünlü moda devlerinin hemen hepsinin imzasının bulunduğu çeşitli omuz çantası modelleri, Türkiye modasına da kelimenin tam anlamıyla yön veriyor. Omuz çantalarını uygun bir ayakkabı ve kıyafetle birleştirdiğinde caddeleri moda defilelerine dönüştürmeye hazır olman gerekiyor!

Kadın Omuz Çantası Fiyatları

Kadın çapraz askılı çantalar gibi omuz çantaları da geniş bir fiyat aralığına sahip oluyor. Fiyatların belirlenmesinde sezonun önemi olmakla birlikte tek değişken elbette sezon modası değil. Markaların kalite ve güvencesinden çantaların modellerine, kullanılan kumaş ve materyallerden büyüklüğe kadar pek çok parametrenin sonucunda belirlenen fiyatlar, işte bu nedenlerle farklılık gösteriyor.

Öte yandan bazı özel desen ve dokuya sahip çantaların eşi benzeri bulunmuyor, haliyle bu ürünler diğer çantalara kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa konuyor. Ancak ecanta.com.tr dünyaca ünlü moda markalarının birbirinden güzel omuz çantalarını sana en uygun fiyatlarla ulaştırıyor. Kalitesini ve rüştünü ispatlamış markaların sayısız çanta modeli arasında seçim yapabilir ve kıyafet kombininle tüm gözleri üzerinde toplayabilirsin.

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla