eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Tatile Gidiyoruz
Kadın Herschel
Ana Sayfa Markalar Kadın Herschel
Günlük yaşam ve kullanım için eğlenceli ve konforlu alternatifler sunan Herschel kadın çanta söz konusu olduğunda, havalı modellerinden birini seçmek oldukça zorlaşıyor. Her renkten her tarzdan her desenden ve her dokudan detaylar bulabileceğiniz modeller devamını göster
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın HerschelHerschel Çanta Modelleri ve Fiyatları

Herschel sırt çantaları, benzersiz stilleri pratik tasarımlarla birleştiriyor.

Günlük yaşam ve kullanım için eğlenceli ve konforlu alternatifler sunan Herschel kadın çanta söz konusu olduğunda, havalı modellerinden birini seçmek oldukça zorlaşıyor. Her renkten her tarzdan her desenden ve her dokudan detaylar bulabileceğiniz modellerle Herschel gözleri dolduruyor. Renk konusunda sana küçük bir tüyo. Kadınların tercihi son dönemde Herschel çanta pembe ve Herschel çanta bordo.

Geniş ürün yelpazesinde Herschel kadın cüzdanları, Herschel bel çantaları, Herschel kartlıklar, başka çantalar ve Herschel seyahat çantaları da bulunur. Bu geniş ürün çeşitliliğinin içinde en çok bilinen Herschel sırt çantaları ve küçük şehir sırt çantalarıdır. Daha uzun yolculuklar için şık Herschel seyahat çantaları önerilir. Kendini göstermeyi seven belirgin hatları tercih edenler için renkli bir Herschel sırt çantası kesinlikle basit bir el çantasından daha çekici olacaktır. Herschel çanta fiyatları eçanta'da her dönemde avantajlı. Herschel çanta indirimleri duyuruları web sayfamızda ve sosyal medya hesaplarımız yayınlanıyor. Takip etmeyi unutma!

Herschel, koleksiyonlarında her zaman herkesin modasına uygun ve özel çekim yaratan desenler ve modeller bulundurur. Çocuklar için sırt çantaları ilkokul çantası boyutundadır, ancak şehir sırt çantaları aynı zamanda bir dizüstü bilgisayara da uyum sağlayabilecek büyüklükte ve şık bir tasarıma sahiptir. Doğa yürüyüşleri ve outdoor aktivitelerle daha fazla ilgileniyorsanız, o zaman büyük bir Herschel sırt çantası tam aradığınız ürün olabilir. Herschel sırt çantaları genellikle sağlam malzeme ve geniş saklama alanı için mükemmel yer olma özelliğiyle bilinir. Unisex kullanıma uygun Herschel kartlık modelleri son dönemde kullanıcıların yakın takibe aldığı modeller arasında yer almaktadır.

Herschel, popüler Little America serisinde karakteristik çift sıralı tokalara sahiptir. Bu görünüm, çantanın içindeki konforu dışarıya keskin bir tavırla yansıtır. 90'lı yılların unutulmaz modası bel çantaları Herschel bel çantaları modelleri ile günümüzde taçlanıyor. Herschel çanta modelleri arasında bel çantaları bariz bir şekilde öne çıkıyor. Unutmadan Herschel postacı çantası arıyorsan geniş model seçenekleri ile tercihin eçanta olmalı. 

Herschel bayan çanta ve herschel erkek çanta modelleri, Herschel seyahat çantaları, herschel sırt çantası alternatifleri, indirim kampanyaları ve avantajlı fiyatlarla, kolay erişme imkanıyla ecanta.com.tr’de seni bekliyor. 

Herschel çanta erkek moda severlerin son yıllarda oldukça tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Herschel çanta Türkiye piyasasında olduğu kadar Avrupa ve Amerika'da da son yılların çokça tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla