Kapat
Bot Fırsatları
Kadın Çapraz Askılı Çanta
Ana Sayfa Çanta Kadın Çapraz Askılı Çanta
Günlük hayatının koşuşturmasında ellerimiz sürekli dolu olabilir. Ya yaptığın alışveriş torbaları ya iş için gerekli evraklar ya da çocuğunun elini tutmak belki de elini meşgul şeydir. devamını göster
Cinsiyet
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın Çapraz Askılı Çanta

%20
İnci Kaplamalı Karo Nakış Detaylı Kadın Cüzdanı  Green
%10
The One CNNCT Çapraz Çanta  CNNCT Marine


Kadın Çapraz Çanta


Tüm bu sırada içerisinde değerli eşyalarının bulunduğu çantanı korumak da ayrı bir iş olarak ön plana çıkıyor. Özellikle hırsızlık vakalarının da olabildiği bu zamanlarda çantamızı korumak da çok önemli bir konu haline gelmiştir. 


Kadın çapraz çanta modelleri de bu ihtiyacına çözüm olacak şekilde üretilmiştir. Omuzdan çapraz bir şekilde geçirebileceğin bu çantalar sana maksimum kolaylık sağlayarak işini kolaylaştırır. 


Kadın çapraz askılı çanta çeşitlerini her alanda kullanmak mümkündür. Diyelim ki markette sırada kasadasın ve arkadakileri bekletmemek için cüzdanına hemen ulaşman gerekiyor. Çapraz çanta omzundayken rahatça elinle çantana ulaşıp cüzdanını bulabilirsin. Kol çantaları için bu durum için sana iki aşamalı bir süreç sağlarken çapraz çanta, çantayı eline almadan omzundan ve önüne gelebilecek şekilde içinden rahatça eşyalarını almanı sağlar. 


Kadın Çapraz Çanta Modelleri


Erkekler tarafından en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yer alan postacı çantaları kadınlar içinde tercih edilen modeller arasındadır. Kadın postacı çanta modelleri geniş olması sebebiyle de farklı kullanım alanlarına da sahiptir. Çalışan iş kadınları için evraklarını ve hatta bilgisayarlarını dahi koyabilmek gibi ihtiyaçlarına cevap olan kadın postacı çantaları, üniversitede öğretmen veya öğrenci olan kadınlar için ise defter, kitap gibi materyallerini taşımalarına yardımcı olur. 


Kadın postacı çantası yanında eşya taşımak zorunda kalan veya fazla eşya ile sokağa çıkmayı seven herkes için birebirdir. Ayrıca seyahatlerde ve şehirler arası ulaşımlar sırasında da yanınıza almanız gereken malzemeleri taşımak için birebirdir. 


Şıklığı ve kaliteyi sevenler için kadın deri çapraz çanta modelleri bir hayli ilgi görmektedir. Deri kumaştan üretilmiş bu modelleri ister işyerine giderken yanına al, istersen de özel bir etkinlikte kombinin ile tamamla. Deri malzemesinin her zaman bir ağırlığı vardır ve daima kaliteli durur. 


Dayanıklı bir malzeme olması sebebiyle de uzun süre kullanılabilir. Temizlenmesi de kolay olan deri malzemeyi ıslak bir bez yardımıyla rahatça temizleyebilirsin. Kadın deri postacı çantası da deri çapraz çanta modelleri kategorisinde değerlendirilebilir. 


Her boy seçeneğine sahip olarak kadın küçük çapraz çanta, kadın orta çapraz çanta ve kadın büyük çapraz çanta olarak birçok genişlik ve uzunlukta bulabilmek mümkündür. Ayrıca askı boyutları ayarlanabilir olduğu için her boy yapısına uygun olarak da uzatılıp kısaltılabilir. Askılar da kalın askılar ve ince askılar olarak ikiye ayrılır. 


Kalın askılı çapraz çanta modelleri daha ağır eşyalar taşımak için birebirdir. Ayarlanabilir boy yapısıyla taşıyacağın eşyanın ağırlığına bağlı olarak da daha kısaltarak iki katlı kullanabilirsin. İnce askılı çapraz çanta modellerinde ise şıklık daha çok ön plana çıkar. Zarif bir görünüm sergilemeni sağlayan ince askılı çapraz çanta modelleri gece davetlerinde de kullanım için uygundur. 


Günümüzde moda olan bir çapraz çanta modeli daha vardır ki en çok rağbet gören ve kullanışlı çapraz çanta modelleri arasına girer. Vücudu saran çapraz çanta modelleri, yanına gerekli olan az miktardaki eşyalarını taşımak isteyenler için tasarlanmıştır. 


Telefon, cüzdan, anahtar gibi zaruri eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğin gibi farklı genişlik ölçülerine göre üretilmiş çeşitli modeller sana farklı kullanım alanları sağlayabilir. Kayık şeklindeki çapraz çantalar içerisine su veya şemsiye gibi eşyaları da rahatlıkla taşımana olanak tanır. 


Spor malzemelerini taşımak için en kolay ve şık çantalardan olan kadın spor çapraz çanta modelleri ise rahat giyinmeyi sevenler için ideal bir tarz sunuyor. İster alışveriş sırasında kullan istersen de spora giderken eşyalarını taşımak için kullan sana her türlü kullanım imkanı sağlıyor. 


Bazı çapraz çanta modellerinde oldukça fazla cebe sahip olduğu görülür. Dış kısmı için ön ve arka kısımlarda fermuarlı yer alan dış ceplerinin haricinde içerisinde de birden fazla bölmeye ve yine fermuarlı iç ceplere sahip olan birçok model vardır. Böylece küçük eşyalarının kaybolmasını engellerken, onları arama sırasında da hız ve kolaylık sağlıyor. Cep telefonunu koymak için de ayrı bir bölmesi bulunurken bazı modellerde kalemini koymak için dahi küçük bir bölmesi bulunmaktadır. 


Bayan çapraz çanta modelleri ürün tarzına bağlı olarak birçok farklı renk grubunda üretilmekte olup her yaş ve kesime hitap edebilecek şekilde tasarlanır. Sarı, yeşil, kırmızı, pembe gibi canlı renk tonlarına sahip modelleri mevcutken, daha sade tasarımlar tercih edenler için mat ve sade renk tonlarına sahip siyah, beyaz, gri gibi renklerde de özel tasarımlar üretilmektedir. 


Çapraz çantalar her dönemin modası olmuştur. Kullanım kolaylığı ile cezb ederken aynı zamanda da şıklığı ile de etkilemektedir. Kullanışlı bir çanta olması sebebi ile birçok kişi tarafından sevdiklerine hediye olarak da alınan çapraz çantalar en ideal hediye gamını oluşturmaktadır. Herkesin gardırobunda en az bir tane bulunan bu çantalar hem günlük yaşamda hem de gece davetlerinde kullanılabilme özelliği ile tercih edilme sebeplerinin başında gelir. 


Kadın çanta çapraz modellerini birçok farklı renk ve model seçenekleri ile eçanta üzerinden bulabilirsin. Dilediğin kadın çapraz çanta modellerini eçanta filtreleme yöntemi ile marka, fiyat ve renk seçeneğine göre eleyebilir ve sana en uygun çapraz çanta modeline hızlıca ulaşabilirsin. 

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla