eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Yılın İlk Büyük İndirimi
Kadın Calvin Klein
Ana Sayfa Markalar Kadın Calvin Klein
Calvin Klein markası 1968'den bu yana ürünlerini saflık ve sade şıklık için tasarlıyor. Özellikle Calvin Klein çanta ve deri cüzdanlar göze hitap eden büyüleyici görünümleriyle ilham veriyor. devamını göster

Kadın Calvin Klein

Ckj Sculpted Satchel Kadın El Çantası  Stone
%40
239.00 ₺
143.40 ₺
Ckj Sculpted Satchel Kadın El Çantası  Black
%30
779.00 ₺
545.30 ₺
Mono Shopper Md Kadın Kol Çantası  Black Mono
%40
579.00 ₺
347.40 ₺
Sport Essentials Camera Bag Çapraz Askılı Kadın Çantası  Blazing Yellow
%40
Mono Sm Kadın Sırt Çantası  Black Mono
%40
Hoop Top Kadın El Çantası  Black
%40
409.00 ₺
245.40 ₺
Logo Scarf Şal  Dark Red
%40
239.00 ₺
143.40 ₺
Allover Şal  Yellow
%40
409.00 ₺
245.40 ₺
Must Shopper Md Cav Kadın Kol Çantası  White
%40
249.00 ₺
149.40 ₺
Logo Mini Şal  Dark Red
%40
409.00 ₺
245.40 ₺


Calvin Klein Çanta Modelleri ve Fiyatları

Calvin Klein markası 1968'den bu yana ürünlerini saflık ve sade şıklık için tasarlıyor. Özellikle Calvin Klein çanta ve deri cüzdanlar göze hitap eden büyüleyici görünümleriyle ilham veriyor. Renklerin engellenemez uyumuna, işlevsel cepler ve tasarımsal detaylar ekleyerek modern çizgileri yakalıyor. Yaratıcı Calvin Klein tasarımları, Calvin Klein çanta kullananların öncelikli tercih sebebi. Calvin Klein çanta ve cüzdanların görünüşü çekici, modern ve ileriye dönük. Calvin Klein çanta, cüzdan ve Calvin Klein kartlık modelleri stil sahibi olmalarının yanı sıra yüksek kalitedeki işçilikle de oldukça kuvvetli bir dayanıklılığa sahip. 

Calvin Klein bayan çantalar ve Calvin Klein erkek çantalar postacı, çapraz olarak ya da farklı stillerde, farklı zevklere uygun modellere sahip. Stilinden taviz vermeyen tüm kadın ve erkeklerin şehir hayatına, outdoor’a, iş temposuna, yürüyüşlerine eşlik edecek niteliklerle Calvin Klein çantalar ecanta.com.tr’de. 

eçanta'da Calvin Klein kalitesi, çantada yüksek verim almak isteyen herkesi cezbediyor. 

Calvin Klein Çanta ve Cüzdanlar

Calvin Klein’ın çantaları, moda tasarımında modernliği ve arzu edilebilirliği temsil ediyor. Özel karışımı ve kaliteli derisi, Calvin Klein çantaların temelini oluşturur. Eşsiz tasarımı sayesinde, Calvin Klein çantalar genellikle uzaktan temiz ve keskin hatları, saf ve sade güzellikleri ile tanınırlar özellikle Calvin Klein postacı çanta modelleri. Calvin Klein erkek takipçileri Calvin Klein kadın takipçileri kadar markayı yakından tanır ve her dönem severek kullanacağı bir model mutlaka bulurlar.

Kurulduğundan beri koleksiyonlarında kaliteden kesinlikle ödün vermeyen Calvin Klein, hayatına kaliteli detaylar katarken ödün vermeyenlerin de şüphesiz vazgeçilmezi oluyor. Tasarımlarıyla olduğu kadar ürünlerin fonksiyonelliğiyle de orijinal bir duruş sergileyen Calvin Klein, kadın çanta ve erkek çanta modelleri özelinde, kullanıcıların hayatlarında önemli bir yer tutar.

Calvin Klein çanta modellerinin ecanta.com.tr üzerinde avantajlı ve indirimli fiyatlarla bulunması, modern stilinden taviz vermeyenlerin Calvin Klein kadın ve erkek çantalarına kolaylıkla erişebilmesi mümkün.


Banka Logo
WhatsApp Sipariş
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi 09.00 - 17.00
Cumartesi 09.00 - 13.00
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla