eçanta ecanta.com.tr ÜCRETSİZ - Şimdi App Store'da
Kapat
Genel Bilgiler
Kadın Bozuk Para Cüzdanı
Ana Sayfa Cüzdan ve Kartlık Kadın Bozuk Para Cüzdanı
KATEGORİLER
Cinsiyet
Markalar
Renk
FİYAT ARALIĞI

Kadın Bozuk Para CüzdanıBozuk Para Cüzdanı

 

En Şık Bozuk Para Cüzdanları

 

Cüzdan en önemli aksesuarlardan biridir. Tarzına düşkün kadınlar, kullandıkları çanta ile uyumlu cüzdan ve bozuk para cüzdanı seçimi yaparken, rahatlığa önem verir, kolay kullanılıyor olması önemlidir. Detaylara önem verenler bilir ki bozuk para cüzdanı, çanta ve cüzdan içindeki dağınıklığı toparlayan, kişiyi rahat ettiren bir aksesuardır.

Spor cüzdan modelleri, çoğu zaman markete, alışverişe ve günlük olarak dışarıya çıkarken çanta yerine de kullanılabilir. Bozuk para cüzdanları da kısa süreli dışarı çıkışlarda ya da gün içinde hızlı çözümler için en büyük yardımcıdır. Cüzdan kartlık olarak kullanılan birbirinden şık ürünler, ecanta.com.tr’de seni bekliyor. Avantajlı fiyatlar, %100 orijinal ürünler ve uygun ödeme seçenekleriyle ecanta.com.tr dünya markalarının bozuk para çantası modellerini keyifle sunuyor.

Seyahat & Valiz modelleri için linke tıklayabilirsin. Ayrıca avantajlı ürünlerimiz için Outlet sayfamıza bakmanı öneriyoruz!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla