Kapat
Vans x The Simpsons
IT Luggage
Ana Sayfa Markalar IT Luggage

Cinsiyet

Renk

FİYAT ARALIĞI

IT Luggage

%25
Uplift 73.6 Cm Black - Blue Atoll
%25
Uplift 63.5 Cm Black - Blue Atoll
%25
Uplift 48.5 Cm Black - Blue Atoll
%25
Uplift 73.6 Cm Cypress - Gray
%25
Uplift 63.5 Cm Cypress - Gray
%25
Uplift 48.5 Cm Cypress - Gray
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Malaga
%25
Tiger Eyes Orta Boy Valiz Malaga
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Black
%25
Tiger Eyes Büyük Boy Valiz Blue
%25
Tiger Eyes Orta Boy Valiz Blue
%25
Soar 48 Cm Crown - Persıan
829.90 ₺
622.43 ₺
%25
Soar 48 Cm Outer Space - Blue
%25
Divison 48 Cm 2Tone Blue
749.90 ₺
562.43 ₺
%25
Divison 48 Cm Pewter - Grey
749.90 ₺
562.43 ₺
%25
Divison 48 Cm Ruby - Tango Red
%25
Divison 48 Cm Spruce - Columbia


IT Luggage Çanta Modelleri ve Fiyatları

IT Luggage, ürettiği kaliteli ve sofistike valizler ile sektörün öncelikli tercih edilebilir markası oluyor. Sağlam ve dayanıklı kasalarıyla IT Luggage valizler, bavul ve seyahat çantaları arasında göze çarpan bir üne sahip. Yenilikçi tasarımlar ve ergonominin şık bir şekilde bir araya getirildiği IT Luggage ürünleri, mükemmel yolculuk deneyimleri yaşatıyor.

Markanın odağı, valiz ürünlerindeki güncel gelişmeleri takip ederek üretmek ve işlevsel detayları ön plana çıkarmaktır. Tüm IT Luggage valizler ve kılıfları, seyahat etmeyi daha zevkli ve konforlu hale getiren yüksek teknik standartları ve ergonomiyi zarif bir dış görünümle birleştirir.

Şimdilerde seyahat çantaları sektöründe yaygın üretilen sert kabuklu valizler alanında IT Luggage ön plana çıkmakta. IT Luggage bavul ve IT Luggage valizlerde çeşitli renk alternatifleri ve farklı tasarımlar mevcut.

Sahip olunan bir IT Luggage valiz, o kadar sahibine aittir ki otele varışta valizi bırakmak zor gelir. IT Luggage’da kalite demek yılların bilgi birikimi ile ergonomik tutma yerleri, kolaylaştırıcı çözümler sunan iç donanımlar, dayanıklı malzemeler, ekstra düzgün çalışan tekerleklere sahip, her zaman daha hafif bagajlar veya güvenli kapaklar üretmek demektir.

Bu özellikler IT Luggage’ı ilk tercih kıldığı gibi vazgeçilmez de yapan ayrıcalıklardır. IT Luggage teknolojisiyle üretilen inovatif ürünlerin ve süreçlerin çoğu patentlidir. IT Lugagge teknolojileri, valiz ve bavulları nem girişine karşı korur ve ekstra güçlendirilmiş fermuar güvencesi sağlar.

IT Luggage 10 yıl garanti avantajıyla birçok markanın önüne geçerken dayanıklılık, üretim kalitesi ve kullanıcı odaklı teknolojileriyle de tercih edilme oranını artırır.

IT Luggage, Türkiye’de ecanta.com.tr üzerinden kolaylıkla ulaşılabilir bir markadır. IT Luggage kabin boy valizler ve diğer IT Luggage seyahat ürünleri, indirimli fiyatlar ve kolay ödeme opsiyonlarıyla ecanta.com.tr’de!

Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla