Kapat
Vans x The Simpsons
İlkokul Çantası
Ana Sayfa Okul Çantası İlkokul Çantası
Okula başlangıç heyecanının en çok hissedildiği ilkokulda okul çantaları sıradan birer eşyadan fazlası haline gelir. Sen de okula yeni başlayacak çocuğunun motivasyonunu yükseltecek erkek ya da kız ilkokul çantası seçenekleri arasından seçim yaparak devamını göster

Cinsiyet

Markalar

Renk

FİYAT ARALIĞI

İlkokul Çantası

%50
Loft Signature Range Kırmızı
289.90 ₺
144.90 ₺
%15
Due Spring Palms İlkokul Çantası Pembe
%50
Loft Torque İlkokul Çantası Siyah
289.90 ₺
144.90 ₺
%46
Due Trendsilver İlkokul Çantası Mor
%49
Loft Popstar İlkokul Çantası Pembe
%46
Salto Shine İlkokul Çantası Pembe
359.90 ₺
193.00 ₺
%46
Due Shine İlkokul Çantası Pembe
259.90 ₺
139.90 ₺
%17
Hawk İlkokul Çantası Pembe - Siyah
%36
Parlak Yüzey İlkokul Çantası Pembe
%36
Parlak Yüzey İlkokul Çantası Mavi
%23
Emoji Sırt Çantası Siyah
149.90 ₺
114.90 ₺
%15
Hawk Dance Of İlkokul Çantası Pembe
%27
Canan Baskılı İlkokul Çantası Pembe
%15
Ön Cepli Sırt Çantası Gri
199.90 ₺
169.90 ₺
%17
Üç Bölmeli Sırt Çantası Mavi - Taba
%10
Üç Bölmeli Sırt Çantası Renkli
239.90 ₺
214.90 ₺


Okula başlangıç heyecanının en çok hissedildiği ilkokulda okul çantaları sıradan birer eşyadan fazlası haline gelir. Sen de okula yeni başlayacak çocuğunun motivasyonunu yükseltecek erkek ya da kız ilkokul çantası seçenekleri arasından seçim yaparak ona en güzel okula başlangıç hediyesini verebilirsin. 

Seçim yaparken çocuğunun zevk ve beklentilerini göz önünde bulundurarak ona uzun yıllar boyunca severek kullanacağı bir eşyayı armağan edebilirsin.  

İlkokul Çantaları 

1.sınıf ilkokul çantası çeşitlerinden orta okula dek kullanılmaya uygun modelleri ile bu ürünler; geniş bir alternatif alanına sahiptir. Dış görünüşleri ile miniklerin kalplerini çalan ilkokul çantası çeşitleri; okul yıllarının unutulmazları arasında yer almaya adaydır. Bu nedenle ilkokul çanta modelleri çocukların enerjik ve dinamik ruh hallerine hitap edecek tasarımları ile dikkat çeker. Bununla birlikte gelişim döneminde olan çocukların kas gelişimlerini desteklemek için kolay taşınabilen, ergonomik tasarımları ile kullanım sırasında hem çocuklara hem de velilere işlevsel özellikler sunan ürünler ön plana çıkar. 

İlk sınıflarda kitap ve defterleri taşımak konusunda çocuğunun yorulmasını istemiyorsan çekçekli ilkokul çantası modellerinden birini tercih ederek onun için işleri kolaylaştırabilirsin. Tekerlekli ilkokul çantası modelleri sayesinde sırt ve boyun gelişimini olumsuz etkileyecek ağırlıklardan çocuğunu koruyabilirsin. Buna ek olarak ilkokul sırt çantası çeşitleri içerisinde bulunan uygun askı tasarımları ve sırt destekleri ile çocuğunun konforunu yükseltecek seçimler yapabilirsin. 

İlkokul Çantası Modelleri 

İlköğretim çantası seçimlerinde işlevselliklerinin yanı sıra çocukların dikkatini çekecek, onların zevk ve beğenilerine hitap edecek tasarımlar da göz önünde bulundurulur. Kız ya da erkek ilkokul çantası modelleri, birbirinden canlı renk seçenekleri ve çocukluğun ruhunu ortaya çıkaran hareketli desenleri ile özelleştirilir. 

Ünlü çizgi film karakterlerinin yer aldığı ürünlere ek olarak; büyük spor kulüplerinin ikonik arma ve renklerinin yer aldığı ilkokul çantası çeşitleri çocuklar arasında en popüler olan modellerdendir. İlkokul çantası tavsiye ederken çocuğun kendi seçimlerini yapmasına izin vermek; onu psikolojik olarak okula teşvik etmek için iyi bir yöntemdir. Bu nedenle modeller arasından onu yansıtan bir ürün tercih etmek önemlidir. 

En İyi İlkokul Çantası Seçimi İçin 

İlkokul çağında bir çocuğun rahat hissederek ve severek kullanacağı bir okul çantası seçmek için birkaç özelliğine dikkat etmek yeterlidir. İlk olarak çocuğun yaşı gereği taşıyabileceği ağırlıklarda bir ürün tercih etmek onun gelişimi için önem taşıyan bir konudur. Bunun yanı sıra çantanın kaliteli malzemelerden üretilmiş olması da çocuğun sağlığı için dikkate alınması gereken bir konudur. Böylece çocuğun çantasını uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabilir.

Sınıflara Göre Çantalar 

1 ya da 2. sınıflar için tercih edilebilecek ürünler ile 3 ya da 4. sınıf okul çantası modelleri arasında boyut ve ağırlık bakımından farklılıklar bulunabilir. İlk yıllarda hafif ve kolay taşınabilir ürünler tercih edilirken sonraki yıllarda daha büyük ve geniş kapasiteli ürünler seçimler arasına girer. 

Çantaların görünüşleri de yaş aralıklarına göre farklılık gösterir. Kız çocuklar için prensesler, çiçekler ve ünlü çizgi filmlerin rengarenk dünyaları 1 ve 2. sınıf okul çantası modelleri için uygun seçenekler iken ilerleyen yıllarda bu tasarımlar yerini daha düz ve modern çizgilere, ünlü şarkıcı ve oyuncuların fotoğraflarının yer aldığı alternatiflere bırakır. Erkek çocuklar için ise 1, 2 ve 3.sınıf okul çantası modellerinde futbol takımlarının renk ve ikonları ön plana çıkar. 4 ve 5. sınıf okul çantası çeşitlerinde ise bilgisayar oyunlarında yer alan karakterler favorilerdendir. 

İlkokul Çantası Fiyatları 

İlkokul çantası fiyatları da çeşitleri kadar öğrenci ve ebeveynler için geniş seçenekler sunar. Bütçene uygun şık ve kaliteli çanta, beslenme çantası ve diğer okul ürünleri ile sen de çocuğun için en doğru seçimleri yapmanın tadını çıkarabilirsin. Ayrıca küçük sürprizler için çocuğunun zevkine göre seçeceğin ürünlere kullanışlı bir kalemlik ya da eğlenceli bir suluk ekleyebilirsin. 


Banka Logo
× Alışveriş deneyimini iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıkla